916

Odp: Jakie gumy?

Gdzieś kiedyś jak szukałem opon do Streeta 675 to znalazłem test, że Power RS mają wąskie okienko temperaturowe przy którym trzymają, więc nie wiem czy w chłodniejsze dni na ulicy nie będą zbyt śliskie. Na torze owszem, zapewne rewelacja.

Levis, Raceteków RR chyba nie ma pod koła WR250. Są chyba dopiero 120/70 i 150/70.

MT-07

917

Odp: Jakie gumy?

A Ty masz obręcz 4,25" czy 4,5"?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

918

Odp: Jakie gumy?

3" przód i 4" tył.

MT-07

919

Odp: Jakie gumy?

Mam na sprzedaż przednią oponę Bridgesone Battlax S20 Evo 110/70 R17 M/C 54H. Miałem ją założyć do swojej Yamahy WR250X ale wyszło że  szybciej ją sprzedałem niż założyłem oponę:)  Opona nieużywana, dot 2016. Cena 150 PLN

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

920

Odp: Jakie gumy?

shonek napisał/a:

Rosso2. Super są tylko na mokrym średnio. 2 komplety miałem w wrx. Na power rs moto chyba za lekkie

Shonek dobrze gada :D Diablo rosso są zajebiste. Ja bym brał rosso 3. Co do jazdy na drodze to jeździłem na tym ja i kilku znajomych na mocniejszych sprzętach i jest kozak :) Na torze też dawała radę.
Metzeler racetec RR jak pisał Levis też są kozackie, ale nie wiem czy będą takie rozmiary na tył. Trochę szybciej się zużywa niż pirelli, ale klei super :)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

921

Odp: Jakie gumy?

nie wiem jak się sprawuje przód ale na tył Continental Conti Road Attack 2, bardzo spoko guma, jedynie na mokrym jak bardzo doleje to się średnio jedzie... na przodzie mam pilot power 2ct i jest ok, tył pilot power 2ct jak dla mnie badziew - nie trzyma tak dobrze jak w/w continental i znika w oczach

922

Odp: Jakie gumy?

mi pilot power 2ct dobrze kleił na tyle i po 5tyś km jeszcze dobrze wyglądał i się sprawował w drz

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530

923

Odp: Jakie gumy?

A co do rozmiarów to czy na obręcz przednią 3" jest sens pakować 120/70 a na tylną obręcz 4" pakować 150/70?
Czy lepiej pozostać przy seryjnych przód 110/70 i tył 140/70?

Z tego co wiem w Rosso III boki opon wyżej zachodzą i jest w złożeniu większa powierzchnia styku a więc i lepsza przyczepność niż w oponach starszej generacji (jak np. Rosso II). Na drodze wiem że obleci ale na torze by się przydało więcej przyczepności w dużych złożeniach.

MT-07

924

Odp: Jakie gumy?

Jestem na etapie zmiany ogumienia w moim smc-r gdzie mam założone od nowości conti attack sm, zastanawiam się co wybrać, nowy 690 smc-r ma zostać wypuszczony na rynek na bridgestonach battlax s21 bo podobno te gumy, które mam nie były najlepsze. Osobiście nie nam im nic do zarzucenia ale zastanawiam się co wybrać, widziałem że na rynku pojawiły się conti attack sm evo ale nie mogę w pl znaleźć 160 na tył wiec rozważam zakup tego co mam obecnie, wspomnianych s21 lub metzelera racetec rr, doradźcie co wybrać do jazdy w 100% po drogach publicznych

KTM SMC-R 2012

925

Odp: Jakie gumy?

Dave zainteresuj się bardzo mocno polecanymi tutaj Michelin Power RS.

MT-07

926

Odp: Jakie gumy?

Mi tam Moje Metzelery Racetec RR bardzo przypasowały. Przód mieki, tył średni wg mnie idealne na drogę.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

927

Odp: Jakie gumy?

Goldspeed, Goldspeed uber alles!!!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

928

Odp: Jakie gumy?

Goldspeeda nie brałem pod uwagę ale jestem ciekaw opini levisa na temat racetec'ów, mam do wyboru właśnie wspomniane opony k1 na przód i k2 na tył lub 2xk2. Jak wygląda żywotność tych gum, contiattack sm wytrzymały 6tyś km czy metzelery zbliżą się do tej wartości czy nie ma na co liczyć.

KTM SMC-R 2012

929

Odp: Jakie gumy?

Dave napisał/a:

Goldspeeda nie brałem pod uwagę

To weź. Ja jestem fanem.

[url]http://www.supermoto-central.com/index.php/89-articles/supermoto-parts/1738-goldspeed-ultra-street-sport-tyre-test[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

930

Odp: Jakie gumy?

Hm...miałbym na sprzedaż Racetec RR I Goldsoeed-y, oba w rozmiarach 120/160.

EXC 525 in progress