1

Temat: zacisk motomaster czy jest sens?

Chciałem się zapytać czy będę czuł różnicę jak zamontuję na standardową pompę zacisk motomaster z tej aukcji: [url]http://allegro.pl/zacisk-moto-master-supermoto-yz-wr-kxf-drz-ktm-i1727922551.html[/url]
Narazie mam standardową pompę crossową razem z zaciskiem i tylko tarczę 320 mm i hamuje to bardzo słabo.

2

Odp: zacisk motomaster czy jest sens?

Zawsze jest sens inwestować w lepszy hebel.
Fakt że cena motomastera zabija...


joł

3 Ostatnio edytowany przez plaster220 (2011-08-01 14:52:46)

Odp: zacisk motomaster czy jest sens?

ale czy bedzie widoczna różnica po zamontowaniu tego zacisku pod zwykłą pompę crossowa? bo to co mam teraz to dramat.

4

Odp: zacisk motomaster czy jest sens?

plaster czyli jednak zostawiasz 525 ? :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

5

Odp: zacisk motomaster czy jest sens?

tak sprawa nie rozwiązana jeszcze z tym ubezpieczeniem i regresem ale ktm zostaje. Wczoraj byłem na torze i tak się tym zajarałem że muszę teraz hamulec przerobić bo nie daje rady.

6

Odp: zacisk motomaster czy jest sens?

haha, jak ja nie sprzedam 525 to tez go zostawiam, założe tez jakis hebel konkretny bo mam serie brembo tylko tarcze mam 320mm jakos hamuje ale wiesz rewelacji nie ma. było jakies zainteresowanie twoja jak miałes na allegro wystawiona bo u mnie jak narazie ani jednego telefonu ;d

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

7

Odp: zacisk motomaster czy jest sens?

ja tez mam tylko tarcze 320mm i tez bardzo slabo hamuje.
A co do zainteresowania to tak jak u ciebie czyli zero telefonu zero maila.
Może ludzie boją się mocy naszych katów :)

8

Odp: zacisk motomaster czy jest sens?

plaster220 napisał/a:

Może ludzie boją się mocy naszych katów :)

albo rozglądają się już za skuterami wodnymi :)

DR-Z 400ESM sold

9

Odp: zacisk motomaster czy jest sens?

patryk1533 a nie myślałeś, że cena trochę wysoka...

10

Odp: zacisk motomaster czy jest sens?

jak się ten zacisk(motomaster) ma do czterotłoczkowego brembo(złoty) montowany w KTM LC4?