76

Odp: Supermoto Terror OPOLSZCZYZNA

Wpadli byscie w jakas sobote do mnie :) Albo mozna sie na supermoto heaven Nova Seninka umowic.

77 Ostatnio edytowany przez Peka (2013-04-27 23:02:53)

Odp: Supermoto Terror OPOLSZCZYZNA

Mario - dobry pomysł. Jak tam pogoda w górach? Asfalt już jakoś wygląda czy mega syf?
W maju jak pogoda dopisze można coś wykombinować :)
koczis - wyślij nr kom na PW.

Nova Seninka jest w sumie niedaleko, można tam wbić za tydzien w niedziele :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

78

Odp: Supermoto Terror OPOLSZCZYZNA

W gorach na razie paskownica i dziurawka ze rece odpadaja i opadaja...

79

Odp: Supermoto Terror OPOLSZCZYZNA

Piachu pełno, ale tragedii nie ma.

MZ SM 125 & DT 125 RE

"Żadne zakazy nie zniszczą Naszej pasji"
"WRC is for boys, group B was for men"

80

Odp: Supermoto Terror OPOLSZCZYZNA

Peka poszło PW

http://bikepics.com/members/koczis87/

81

Odp: Supermoto Terror OPOLSZCZYZNA

SFMario napisał/a:

W gorach na razie paskownica i dziurawka ze rece odpadaja i opadaja...

toż to sm jest idealne na takie warunki ;) przecież nie musimy utrzymywać 100 na winklach ;) ja bym wpadł Mario, tylko niech się ciut pogodynka poprawi ;) może Kriss da się namówić ;) Mario daj nr kom na priw bo ciągle zmieniam telefonu i znikają mi nr :(

82

Odp: Supermoto Terror OPOLSZCZYZNA

czy po Opolu nikt nie lata SM ? wyjechałem w niedziele na miasto i naprawdę nikogo nie widziałem,a pogoda była fajna(peka czechy robił) a reszta?

Sherco st300  Cabestany Replica

83

Odp: Supermoto Terror OPOLSZCZYZNA

Za tydzień, sobota, 18 dzień tego miesiąca, jakiś wypad może by strzelić ? ekipy ŚLĄSK ,KRAKÓW, WROCŁAW, WARSZAWA latają a tu.... jeśli chodzi o pogodę to OBY TYLKO DESZCZ NIE PADAŁ

Sherco st300  Cabestany Replica

84

Odp: Supermoto Terror OPOLSZCZYZNA

Lipa jest. W opolskim jest koło 10 smowców ale coś niechętnie chcą latać. Mi się nawet nie chce po okolicy śmigać samemu. Jak są chętni to walić na PW to sie ustawimy. Mam fajny teren na sm na rozgrzewke :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

85

Odp: Supermoto Terror OPOLSZCZYZNA

jaras111x napisał/a:

ekipy ...... WARSZAWA latają

w dziale humor powinieneś to napisać, chyba że biorąc pod uwagę definicję wyrazu "grupa" którą tworzą już 3 osoby to można to w zasadzie nazwać ekipą

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

86

Odp: Supermoto Terror OPOLSZCZYZNA

Bo mnie już kurwica bierze-w tygodniu jak pracujesz to świeci słońce,weekend przychodzi i deszcz leje.
figiel 2,3,5 to zawsze lepiej niż 1 :)  Peka jeśli obiecasz że będzie ciekawie to jak najbardziej, a i Raku chyba już na miejscu będzie pewnie "wyposzczony" to i też chętnie polata. Przy okazji okaże się ilu tu jest takich co moto mają do trzepania gruchy nad nim a nie jeżdżenia  :)

Sherco st300  Cabestany Replica

87

Odp: Supermoto Terror OPOLSZCZYZNA

Ja kręcę się wkoło komina cały czas jak tylko świeci słońce, tylko większość z was z okolic Opola pewnie a nie z pod granicy :)

http://bikepics.com/members/koczis87/

88

Odp: Supermoto Terror OPOLSZCZYZNA

Polatanko ze mna raczej odpada, atak kolki watrobowej wiec leze w szpitalu pod kroplowka

Sherco st300  Cabestany Replica

89

Odp: Supermoto Terror OPOLSZCZYZNA

nie jest tak żle jestem już w domu i na obecną chwile jestem gotowy na sobotę chyba że.... nastąpi kolejny atak a wtedy to już zabieg pozbywania się kamieni i to jedyne co mnie wyeliminuje

Sherco st300  Cabestany Replica

90

Odp: Supermoto Terror OPOLSZCZYZNA

Ktoś jest z pow. Kluczborskiego lub Oleskiego?

Husqvarna SM 125S - drwal