1

Temat: Co sądzicie ??

Z racji tego, że muszę się zadowolić 250 najlepiej w 4t mam dosyć małe pole do popisu jeśli chodzi o poskładane SM, Myślałem żeby samemu brać się za hondę crf, kupić koła, tarczę, zacisk i utwardzić zawias ale znalazłem w gebelsowie coś takiego: [url]http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=146372428&__lp=1&scopeId=MB&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=23600&vehicleCategory=Motorbike&segment=Motorbike&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&categories=SuperMoto&cubicCapacities=FROM_126_TILL_250&lang=pl&pageNumber=1[/url] co myślicie?

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

2

Odp: Co sądzicie ??

Ładny, fajny, bez homologacji. Nie lepiej poszukać czegoś zarejstrowanego?

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

3

Odp: Co sądzicie ??

W żaden sposób nie uda mi się uzyskać na niego homologację? Wiadomo wolał bym coś z rejką ale ciężko znaleść coś takiego jako już gotowe SM.

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

4

Odp: Co sądzicie ??

pozdroszejset próbował zarejstrować RMZ i skończyło się na kupnie drugiej zarejestrowanej i zamianie ram :]

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

5

Odp: Co sądzicie ??

Drogo

www.propitbike.pl

6

Odp: Co sądzicie ??

Właśnie nie do końca rozumiem tą zasadę, jak to działa? bo rozumiem, że nie wystarczy, że doposażę ją w światła i kierunki? czyli artykuły pozwalające w Polsce poruszać się po drogach? Akurat jeśli chodzi o cenę to tyle jeszcze jestem w stanie dać, musi to być niestety tylko 250... najlepiej w 4t a ciężko znaleźć cokolwiek fajnego gdziekolwiek z tą pojemnością ; )

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

7

Odp: Co sądzicie ??

Podjedź na stację diagnostyczną i się dowiedz. Tam dostaniesz najlepsze info.

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

8

Odp: Co sądzicie ??

O, dobry pomysł, zapytam się czy mogę uzyskać homologację na motocykl który fabrycznie nie był homologowany do jazdy po drogach poprzez doposażenie go w potrzebne pierdoły.

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

9

Odp: Co sądzicie ??

Witam. Dołączę się do kolegi wyżej i też mnie ciekawi czy jest dużo problemów z tym załatwianiem homologacji.
No i takie czysto ciekawskie pytanie z mojej strony ile może taka 250 w 4t wyciągnąć max na kołach SM??

10

Odp: Co sądzicie ??

Po co Ci ten vmax , Ciesz się przyspieszeniem ; )

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

11

Odp: Co sądzicie ??

wisnia_dg napisał/a:

Po co Ci ten vmax , Ciesz się przyspieszeniem ; )

Tak z czystej ciekawości  ;)

12

Odp: Co sądzicie ??

To jest też zależne od tego jaką zębatkę wsadzisz do tyłu. Czy wyregulujesz napęd na przyspieszenie czy vmax.

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

13

Odp: Co sądzicie ??

albo pizza ponad 50 zebow i jedziesz 80 na godzine ale max-a osiągasz w ciągu 3 sekund albo małą i jedziesz 200 ale słabo z przyśpieszeniem...;/

coś za coś niestety dlatego trzeba trafić w swój kompromis

14 Ostatnio edytowany przez wisnia_dg (2011-06-27 22:12:25)

Odp: Co sądzicie ??

Albo wypośrodkujesz to i będzie tak jak powinno być w SM :)


Ale wracając do tematu, może ktoś jeszcze wypowie się w sprawie RMZ'ki

"Remember to always be true no matter what you do(..)"

15 Ostatnio edytowany przez tomek2207 (2011-07-03 19:59:39)

Odp: Co sądzicie ??

kumpel miał tez 250 w 4t tylko ze 2006r i nie narzekał,wręcz chwalił. Regularnie robić remonty i bedzie pewnie długo służyć. Jak bym miał okazje na tym sie zjechać to się jakoś bardziej na ten temat wypowiem ale narazie tyle.
Niech sie wypowiedzą ci co taki sprzęt mają albo jeździli na tym