1

Temat: motor z hiszpani

Przeszukując net w stronę motoru który chciałbym zakupić trafiłem na coś takiego jak serwis z Hiszpanii sprzedający nie używane motory z wcześniejszy lat- 2006/7/8/9 w powiedziałbym, że niezwykle przystępnych cenach szczególnie, że są na 2 letniej gwarancji producenta . W dodatku koszt sprowadzenia takiego motoru to jakieś tam drobne 126 euro.

[url]http://www.moto-performance.com[/url]


znalezione tutaj:

[url]http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=147191615&__lp=10&scopeId=MB&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=26000&makeModelVariant1.modelDescription=+xt+660x&makeModelVariant2.makeId=13900&makeModelVariant2.modelDescription=prestige&makeModelVariant3.makeId=11200&makeModelVariant3.modelDescription=SM+610&vehicleCategory=Motorbike&segment=Motorbike&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&lang=pl&pageNumber=2[/url]


Czy ktoś miał z tym serwisem cokolwiek do czynienia?
Ewentualnie czy ktoś miał do czynienia ze sprowadzaniem motoru z Hiszpanii?

2

Odp: motor z hiszpani

Ja również szukam teraz motocykla i powiem szczerze, że oferta jest aż nazbyt atrakcyjna żeby była prawdziwa...

Ktoś coś słyszał o tej firmie ?

3

Odp: motor z hiszpani

Ja wiem czy taka atrakcyjna... Weźmy taką yz450f z 2008 roku. Cena: 4.679,00EUR. Nówka 2009 w USA kosztuje 4999 USD, a w Polsce na allegro można nówkę 2009 kupić już za 17800 PLN.

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

4

Odp: motor z hiszpani

Może nie w każdym przypadku, ale np, wr 250x z 2008 kosztuje 3720euro czyli 14000 pln a u nas za rocznik 2009 w yamaszce krzycza 23900...

5

Odp: motor z hiszpani

domber dobrze mówi ...zdecydowanie nie w każdym przypadku ale kilka okazji jest dość ciekawych o ile "sprzedawca/sklep" jest wiarygodny  , też jestem powoli na etapie poszukiwań sprzęta więc również prześledziłem stronkę ,tak czy siak lepiej szukać przez znajomych za granicą...wypatrzyć nawet kilka sprzętów koło siebie i nawet z przejazdem i obejrzeniem osobistym wyjdzie taniej niż u nas hehe

6

Odp: motor z hiszpani

Ja już wczoraj napisalem do tego sewisu czy podana przesyłka obejmuje przesyłkę do Polski. Jak odpisza to dam znać. A może ktoś by napisał czy istnieje opcja odbioru osobistego. Jeżeli jest coś nie tak to powinni się wykrecac..