1

Temat: Opolszczyzna

Siema wszystkim na początek krótka historia kolejność chronologiczna

1 Yamaha xt 600  1992           (pierwszy motocykl wiele otarć siniaków blizn poparzeń)
2 Honda Afrika twin 650 1988 (krótka znajomość do żyda)
3 Suzuki bandit 600N 1996      (Krótka znajomość do żyda)
4 Yamaha fzr 1000 1989          (pierwszy 1000 ,pełne pory ,smutny finał skrzynia padła)
5 Suzuki gsxr 750 1996            (Mega sprzęt zwrotny,szybki i to brzmienie dobrze wspominam)
6 Suzuki Dr650 1993                (wiele frajdy w terenie i na trasie brzydka ociężała ale łączyło nas uczucie :-))
7 Yamaha yzf r1 2002               (Siła nie ma lipy ....pierwsze 300 km/h ....ponownie skrzynia padła)

8 AKTUALNIE KTM LC4 660 SMC 2004 !!!!!!!!!!!!!!!   (na początku zawsze jest fajnie pożyjemy zobaczymy  :-)

Mam nadzieje że znajdzie się ktoś do wspólnego terroryzowania opolskich ulic rykiem singla

2

Odp: Opolszczyzna

Cześć :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

3

Odp: Opolszczyzna

Siema! Jak narazie to Opole było terroryzowane przeze mnie :) Nareszcie ktos na sm :) Smigamy dzisiaj? xD

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

4

Odp: Opolszczyzna

Witaj

5

Odp: Opolszczyzna

Peka napisał/a:

Siema! Jak narazie to Opole było terroryzowane przeze mnie :) Nareszcie ktos na sm :) Smigamy dzisiaj? xD

Siemka widziałem cie pare razy na opo czesto twój sprzęt stoi koło politechniki
Jak sie dzisiaj nie rozpada to ok 16-17 bede latał w okolicach oleskiej politechniki reala centrum

6

Odp: Opolszczyzna

Witaj :)

Peka kumpla znalazł :) Mam nadzieję, że na Śląsk też będziecie wpadać co nie ? :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

7

Odp: Opolszczyzna

hehe, no mysle, że tak!
Ogólnie w Opolu pare SM lata, ale nie mam z nimi kontaktu, ostatnio widziałem coś wyczynowego jak smigało na pełnej kur... koło Solarisa :D
GłośnyPomarańcz - masz PW.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

8

Odp: Opolszczyzna

Peka napisał/a:

hehe, no mysle, że tak!
Ogólnie w Opolu pare SM lata, ale nie mam z nimi kontaktu, ostatnio widziałem coś wyczynowego jak smigało na pełnej kur... koło Solarisa :D
GłośnyPomarańcz - masz PW.

Możliwe że to byłem ja bo ostatnio teroryzowałem na parkingu w solarisie w zamknietym pomieszczeniu pięknie ryczy
jak bedziesz w jakims konkretnym miejscu to pisz esa 606 976 403

9

Odp: Opolszczyzna

GłośnyPomarańcz napisał/a:
Peka napisał/a:

hehe, no mysle, że tak!
Ogólnie w Opolu pare SM lata, ale nie mam z nimi kontaktu, ostatnio widziałem coś wyczynowego jak smigało na pełnej kur... koło Solarisa :D
GłośnyPomarańcz - masz PW.

Możliwe że to byłem ja bo ostatnio teroryzowałem na parkingu w solarisie w zamknietym pomieszczeniu pięknie ryczy
jak bedziesz w jakims konkretnym miejscu to pisz esa 606 976 403

nie nie, to było coś wyczynowego, wyglądalo jak EXC 530, albo 450tka.
Przydzwonie Ci jak sie ogarne z tym co mam do zrobienia.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

10

Odp: Opolszczyzna

Peka napisał/a:
GłośnyPomarańcz napisał/a:
Peka napisał/a:

hehe, no mysle, że tak!
Ogólnie w Opolu pare SM lata, ale nie mam z nimi kontaktu, ostatnio widziałem coś wyczynowego jak smigało na pełnej kur... koło Solarisa :D
GłośnyPomarańcz - masz PW.

Możliwe że to byłem ja bo ostatnio teroryzowałem na parkingu w solarisie w zamknietym pomieszczeniu pięknie ryczy
jak bedziesz w jakims konkretnym miejscu to pisz esa 606 976 403

nie nie, to było coś wyczynowego, wyglądalo jak EXC 530, albo 450tka.
Przydzwonie Ci jak sie ogarne z tym co mam do zrobienia.

I jak tam kolego planuje niebawem wyleciec na opo

11

Odp: Opolszczyzna

Siemanko :)

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

12

Odp: Opolszczyzna

siemano

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

13

Odp: Opolszczyzna

Hejka

Hardcore - it's more than music...