1

Temat: Dr-z 400 sm za 10 tys. warto ?

Witam,
poszukuję motocykla SM i po długich poszukiwaniach zdecydowałem, że chce kupić dr-z'tke. Budżet jaki mam do wykorzystania na motocykl to ok. 10 tyś zł.
Znalazłem na allegro, taką ofertę,
[url]http://otomoto.pl/suzuki-dr-z-drz-400-sm-supermoto-M2628033.html[/url]
Czy ktoś coś może powiedzieć o tym egzemplarzu ?
Poszukuję również kogoś, kto (oczywiście refunduje wszelkie koszty) pojedzie ze mną ocenić stan techniczny motocykla przed zakupem.
Pozdrawiam.

2

Odp: Dr-z 400 sm za 10 tys. warto ?

Już o tym motocyklu była mowa na forum z tego co pamiętam to chyba było coś nie tak z deklami silnika ale poszukaj... Ogólnie to ten egzemplarz już długo widnieje na allegro więc pewnie nie jedna osoba go oglądała.

3

Odp: Dr-z 400 sm za 10 tys. warto ?

przyznam, że trochę ciężko mi się szuka zważywszy na ilość postów w temacie dr-z'tki.

co może oznaczać zniszczony dekiel silnika?

Znalazłem jeszcze takie coś...:)

[url]http://moto.allegro.pl/suzuki-drz-400-sm-dr-z-400-2005r-w-zabkach-i1661671942.html[/url]

4

Odp: Dr-z 400 sm za 10 tys. warto ?

Siema Domber. To z ogłoszenia wygląda nawet konkretnie, chociaż cenowa rewelacja to to nie jest. Ale coś z tego utargujesz na rejestracje spokojnie będzie.  ;) 
Wydech zmieniony wraz z dolotem i co najważniejsze nie masz daleko  :) jeśli to Warszawskie Ząbki ;)

A o co chodzi z tym znisczonym deklem ?

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

5

Odp: Dr-z 400 sm za 10 tys. warto ?

Rzeczywiście blisko, a czy Ty przypadkiem nie jestes z wwa ? Szukam kogoś kto by podjechał ze mną, obadał co i jak z tym moto...czy przypadkiem z dwóch nie był składany:)

co do dekla - w pierwszym poście wrzuciłem link do ogłoszenia gdzie facet pisze, że dekiel wymienił bo stary był pęknięty i przeciekał. Z tego co zrozumiałem co kolega Amigo piszę, że coś może być nie tak w związku z tym ale niestety nie mogę znaleźć tematu dotyczącego tego moto na forum więc żadnych bliższych info nie mam...

6

Odp: Dr-z 400 sm za 10 tys. warto ?

Spoko jakoś możemy się umówić i razem obadać... może podlecimy razem z chłopakami w ramach ustawki.  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

7 Ostatnio edytowany przez Belzebub (2011-06-13 12:43:41)

Odp: Dr-z 400 sm za 10 tys. warto ?

Nie chcę Cię zrażać, ale obydwa motorki stoją już na portalach od ROKU - kilkukrotnie paru chętnych pytało o te mota na tym forum i szybko rezygnowali. Poszukaj - lepiej chwilę posiedzieć na forum, niż zakupić i siedzieć pół roku w garażu.
Olej te egzemplarze... szczerze...

BTW. jak masz blisko i koledzy Cię supportują to zmienia to postać rzeczy - od razu powiedzą Tobie co i jak przy pierwszym odpaleniu  :cool:

Hardcore - it's more than music...

8

Odp: Dr-z 400 sm za 10 tys. warto ?

Czy to znaczy, że nie kupię w tym przedziale cenowym (do 11 tys) jakiegoś pożądnego egzemplarza ?

9

Odp: Dr-z 400 sm za 10 tys. warto ?

domber napisał/a:

przyznam, że trochę ciężko mi się szuka zważywszy na ilość postów w temacie dr-z'tki.

co może oznaczać zniszczony dekiel silnika?

Znalazłem jeszcze takie coś...:)

[url]http://moto.allegro.pl/suzuki-drz-400-sm-dr-z-400-2005r-w-zabkach-i1661671942.html[/url]

Ktoś coś o tym wie? wszelkie informacje zaoszczędzą nam drogi by to obejrzeć.
Naprawdę to wisi rok na allegro ??  :|

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

10

Odp: Dr-z 400 sm za 10 tys. warto ?

Tak, ta z zabek wisi sporo, kojarze ja na pewno z poczatku tego roku.
Tylko cena co jakis czas spada :P

11

Odp: Dr-z 400 sm za 10 tys. warto ?

Być może to cena odstrasza ?

Co może być zastanawiające, to już przy rozmowie telefonicznej udało mi się zbić z ceny 1000zl na dzień dobry...może rzeczywiście coś z nim nie tak...

12 Ostatnio edytowany przez Belzebub (2011-06-13 13:44:43)

Odp: Dr-z 400 sm za 10 tys. warto ?

Przeglądam Alledrogo od ubiegłego roku i w tej kwocie (10-11k) to raczej :

- DR-Z S + SM mod (8-11k $)
- DR-Z SM (10-11,5k $) : kosmetyczne zło, mechanika różnie : na ogół ja bym unikał
- DR-Z SM (12-14) - ideały (mechanika + plastiki)

Teraz konkluzja : czy nie lepiej dozbierać te 1,5k PLN i mieć święty spokój z zajefajnym SMem bez przeróbek a nawet często z fajnym wydechem ??

Za 13500 -14500 masz już full wypasa -spójrz dział Giełda

Inna sprawa że za 11k można dostać FMX'a lub "fajną" DR-Z "S" -ale czy warto ?
(potem będziesz ciągle myślał czy nie lepiej było poczekać i kupić fabryczną SM'ke)

PS. TO wątek dla Ciebie :

[url]http://forum.supermoto.pl/topic14875-kupno-drz-p5.html[/url]

Pamiętaj, że sporo egzemplarzy z niskimi cenami to sprowadzane UK - trzymane pod gołym niebem, każda śruba ma zjedzoną główkę przez rdze, zaśniedziałe wszystko co możliwe, estetyczne zło itd. Co do mechaniki to różnie, ale na ogól na lagach widać "kwitnienia". Jak takie coś Cię nie zraża to możesz oglądać - ale niska cena = coś jest nie halo. Koniecznie jedz z kimś obcykanym, bo potem będziesz płakał... choć z drugiej strony to nie KTM, ale paść też potrafi...

Hardcore - it's more than music...

13

Odp: Dr-z 400 sm za 10 tys. warto ?

Ta DRZ z pierwszego linku ma wymieniony cały silnik a nie dekle.
Silnik nie jest od SM tylko od jakiejś starszej wersji - wskazuje o tym szary kolor dołu silnika.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

14

Odp: Dr-z 400 sm za 10 tys. warto ?

hacker33 napisał/a:

Ta DRZ z pierwszego linku ma wymieniony cały silnik a nie dekle.
Silnik nie jest od SM tylko od jakiejś starszej wersji - wskazuje o tym szary kolor dołu silnika.

Dokładnie - już jakiś czas temu w innym wątku o tym wspomniałeś.

@domber : poszperaj po forum (na ogół dział : "Co Kupić?") lub użyj wójka Google z query :
"DRZ 400 SM site:http://forum.supermoto.pl"
- to powinno pofiltrować Tobie wątki związane z DRZami, ew. pokombinuj w zapytaniu, sporo rzeczy od razu będziesz miał jak na tacy...

Hardcore - it's more than music...

15

Odp: Dr-z 400 sm za 10 tys. warto ?

Poszukam zatem jeszcze, poczytam.

Mysle ze 12k to bym zorganizował od ręki...

Co do wersji S to raczej chyba odpada bo interesuje mnie motocykl wyłącznie na asfalt więc jeśli mam kupić S i wywalić kolejne xxx zł na modyfikację to lepiej od razu SM...