1

Temat: Dr-z 400 sm

witam
wiem pewnie temat byl juz niejednokrotnie przerabiany
ale chodzi mi o to czy z moim wzrostem 170 cm dr-z'ka nie bedzie za wysoka nie mialem okazji na takim sprzecie siedziec wiec pytam moze ktos mniejwiecej z tym wzrostem dosiadal takie maszyny czy dam rade dotknac nogami ziemi nie mam mozliwosci sprawdzenia wiec pytam ... zastanawialem sie jeszcze nad yamahą xtx 660 sm jest 3 cm niższa niz drz ale tez szersza wiec raczej na to samo wychodzi

2

Odp: Dr-z 400 sm

Tak wsiądziesz na dr-z bez problemu.  Wystarczy wpisać w opcji szukaj dr-z i wyskoczy ci wiele ciekawych wątków i odpowiedzi na twoje wszelkie pytania na temat tego modelu jaki innych, a tak poza tym wypadało by się przywitać  w odpowiednim dziale :)

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

3

Odp: Dr-z 400 sm

Siemanko,
Mam drz ale wersję s, a nie sm, ale jak zmieniłem na koła supermoto utwardziłem zawieszenie to mój brat który ma 170cm wzrostu dawał radę. Ja mam 177cm wzrostu i dotykam całymi stopami ziemi. W sumie najlepiej jakbyś znalazł gdzieś takie moto i się przymierzył, bo wiadomo jeden ma nogi dłuższe drugi nie. Pamiętam jak kiedyś dostałem 0 punktów do kadry województwa za proporcje;p Bo jako skoczek w dal powinienem mieć długie nogi:D

4

Odp: Dr-z 400 sm

Dasz radę, nie wiem czy obiema ale na pewno pełną jedną:)
Ja mam 171.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5

Odp: Dr-z 400 sm

A ja 164 ale jest na kółkach enduro - daje rade - Wczesniej była na kołach SM i była niższa
wszystko zależy jak Twoje umiejętności jazdy

6

Odp: Dr-z 400 sm

co umiejętności mają do tego czy będzie sięgał do ziemi stopami ;p

7

Odp: Dr-z 400 sm

mają bo trialowiec w ogóle nie musiałby sięgać

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba