1

Temat: KLX 650 jeździ ktoś tym w SM albo w fabrycznej wersji

Wszelkie informacje o tym "Kawałsakim"  :)  mile widziane. Ogólnie małe go w internecie i na allegro itp. Podoba mi się i co tu dużo pisać chciałbym go kupić do supermoto właśnie. Może ktoś na nim miga z forum?

2

Odp: KLX 650 jeździ ktoś tym w SM albo w fabrycznej wersji

Kawałsraki chyba...
Miał ktoś z forum.
Osobiście zraziłem się do tej marki i uważam że produkowała największy szit spośród wielkiej skośnookiej czwórki.

3

Odp: KLX 650 jeździ ktoś tym w SM albo w fabrycznej wersji

A KLXa miał Paweł tu link na jego profil  [url]http://forum.supermoto.pl/user100275.html[/url]   dobry chłopak i może zechce Ci coś o nim opowiedzieć.  :) 

Dziwnym zbiegiem okoliczności chwalił się chyba w poniedziałek... że udało mu się sprzedać wspomnianego KLXa. (szczęśliwy był z tego powodu)

Nie mam prawa Cie zniechęcać lub zachęcać... mogą to jedynie zrobić sami posiadacze  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

4 Ostatnio edytowany przez Mariusz88 (2011-06-02 20:32:45)

Odp: KLX 650 jeździ ktoś tym w SM albo w fabrycznej wersji

W sumie myślałem o Yamasze TT nawet o XR 650 ale mnie nie stać, a swego czasu o enduro kle czy xtz ale zdecydowałem, że to nie to na czym bym chciał jeździć. A o klxie niewiele informacji posiadam tylko to, że to nieszczęsna (zawodna czyt. parchy poprostu) w latach 90tych marka Kawasaki  :rolleyes: i dane techniczne. Czytałem jeszcze, że KLX ma dobry zawias, lepszy niż w KLR i można tym się lepiej pobawić niż KLRem.

5

Odp: KLX 650 jeździ ktoś tym w SM albo w fabrycznej wersji

ta opinia o zawodności Kawasaki to jakiś polski specjał od rajdowców w mokasynach