1

Temat: Witam wszystkich!

Witam wszystkich "pojebów" ;) jeżdżących i zamierzających jeździć na supermoto jak i pasjonatów tego rodzaju motocykli. Jak narazie należę do grupy zamierzających jeździć na SM. Jestem Mariusz, mieszkam w Gdyni mam 23 lata. Pozdrawiam.

2

Odp: Witam wszystkich!

Powitać :)

3

Odp: Witam wszystkich!

Witaj "pojebie":)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4

Odp: Witam wszystkich!

hehe o tym samym pomyślałem siema pojeb ;p

5

Odp: Witam wszystkich!

Czołem ,,pojeb" haha

6

Odp: Witam wszystkich!

jeden z weselszych tematów się rodzi :D Mariusz88 masz już jakieś moto na calowniku ??

7

Odp: Witam wszystkich!

Siema Mariusz  :)
Faktycznie "pojebało" cię zupełnie... że zdecydowałeś się na rejestracje w tym miejscu  :D

A czy6 pomysł z KLXem będzie równie "pojebany" to wyjdzie w praniu ;)

Jeszcze raz pozdro i powodzenia.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

8

Odp: Witam wszystkich!

Trzeba być "pojebanym" żeby śmigać motocyklem stricte terenowym przyodzianym w koła i opony szosowe i zapierda..lać tym po mieście lub torze gokartowym. Ale gdyby to nie sprawiało takiej frajdy to nie było by tego forum ;) . PS. słowa  "pojeb" użyłem tu w sensie pozytywnym gdyby ktokolwiek miał jakieś wątpliwości :P Jeszcze raz witam i pozdrawiam.

9

Odp: Witam wszystkich!

siemaa

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

10

Odp: Witam wszystkich!

siema ;d

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!