1

Temat: potrzebne kola supermoto do xr400 z 2002

witam wszystkich..temat supermoto kompletnie dla mnie nowy wiec prosze o wyrozumialosc:-)...wlasnie zakupilem honde xr 400 z 2002 roku...motorek super..mam teraz malutki problem bo nie planuje uzywac go do offroadu i potrzebuje kola ( nawet z oponkami) zeby go przerobic na supermoto...czy ma ktos z was moze takie do sprzedania ( raczej uzywane, bo ceny nowych sa troszke powalajace)...fajnie by bylo gdyby byly juz razem z duza tarcza hamulcowa i lozyskami itd...prosze o pomoc

2

Odp: potrzebne kola supermoto do xr400 z 2002

jesli  pasuja z crf450 to mam takie na sell

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

3

Odp: potrzebne kola supermoto do xr400 z 2002

w jaki sposob sprawdzic czy beda pasowaly od crf 450?? ja dopiero zaczynam i niestety wiedza jest znikoma...mozesz wyslac zdjecia na mojego maila?

4

Odp: potrzebne kola supermoto do xr400 z 2002

Średnica osiek nie będzie pasowała, nie wiem jak z szerokościami piast.

5

Odp: potrzebne kola supermoto do xr400 z 2002

cross mozesz napisac co to za kola ktore masz do tego crf 450? jak napiszesz model to moze ktos bedzie w stanie powiedziec czy ewentualnie pasowalyby do mojej xr 400? a jesli srednica osi jest inna jest mozliwosc to dopasowac jakos? pomozcie panowie prosze bo ja niestety nie mam zadnego doswiadczenia w tym temacie?

6

Odp: potrzebne kola supermoto do xr400 z 2002

A MOZE KTOS INNY MA DO SPRZEDANIA KOLKA SUPERMOTO DO HONDY XR 400 Z 2002 ? ALBO EWENTUALNIE ADRES SKLEPU GDZIE MOZNABY TAKIE NABYC....potrzebne bylyby tez wieksze tarcze hamulcowe

7

Odp: potrzebne kola supermoto do xr400 z 2002

[url]http://www.motostrano.com/wheelstires.html[/url]

exc 400                 www.oklejsie.pl

8

Odp: potrzebne kola supermoto do xr400 z 2002

najpopularniejszy zestaw czyli piasty talona i obrecze excela  ... oskami to ja bym sie nie martwił bo crf ma gigantyczne srednice a zawsze mozna łozyska zmienic ... tylko bog jeden wie jak z offsetem tarcz i zębatki wypadnie

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

9

Odp: potrzebne kola supermoto do xr400 z 2002

cross napisał/a:

najpopularniejszy zestaw czyli piasty talona i obrecze excela  ... oskami to ja bym sie nie martwił bo crf ma gigantyczne srednice a zawsze mozna łozyska zmienic ... tylko bog jeden wie jak z offsetem tarcz i zębatki wypadnie

czy moglbys sie dowiedziec bo ja obecnie przebywam za granica i oprocz internetu to nie mam zadnego kontaktu ze swiatem?potrzebuje konkretne dane gotowej przekladki( kompletny zestaw).... napewno masz jakis warsztat albo dilera w poblizu ( no i te lata doswiadczenia )? zalezy mi na tym zeby kupic cos w najblizszym czasie. czy moglbys wyslac zdjecia i cene na PW:   piotrek.w1981@op.pl

10

Odp: potrzebne kola supermoto do xr400 z 2002

dzieki za linka do [url=http://www.motostrano.com]www.motostrano.com[/url] !super strona..co myslicie o takim zestawie do mojej xr400 [url]http://www.motostrano.com/sucokibabo.html[/url]    ??  czy to bedzie pasowalo od razu czy moze jeszcze cos trzeba przerabiac?

11

Odp: potrzebne kola supermoto do xr400 z 2002

zacisku do tarczy nie widzę

exc 400                 www.oklejsie.pl

12

Odp: potrzebne kola supermoto do xr400 z 2002

Ale widzę adapter  :D

exc 400                 www.oklejsie.pl

13

Odp: potrzebne kola supermoto do xr400 z 2002

macie moze jakies inne opcje jesli chodzi o zakup kol do xr 400 ?? ( moze powienienem kupic cos innego, niestety nie stac mnie na kola Excel itd.) , z drugiej strony boje sie ze wydam kase na takie kola jak na tym linku a potem jak bede sie chcial pozbyc motoru albo zmienic na inny to bede z nimi sterczal bo one do niczego innego nie pasuja, i nie bede mogl ich sprzedac...pomozcie ..co zrobic?....

14

Odp: potrzebne kola supermoto do xr400 z 2002

piotrek napisz do użytkownika Kula on ma xr400 i przerabiał je na sm na pewno coś Ci podpowie :)

15

Odp: potrzebne kola supermoto do xr400 z 2002

nckPOL napisał/a:

piotrek napisz do użytkownika Kula on ma xr400 i przerabiał je na sm na pewno coś Ci podpowie :)

dziekuje bardzo za rade..napisze do niego.pozdrawiam