1

Temat: Testy motocykli

Są w tym roku jakieś testy motocykli na mazowszu ? Bo coś bym potestował , moze nawet bym coś o nich napisał, bo mam teraz dorywczą robote wiec trafiają sie okresy gdy mam sporo wolnego czasu .

W zeszłym roku można było popiździć KtM w tym roku chyba jeszcze nie , nawet polatał bym jakimś plastikiem w ramach testu może być i chopper , eduro , no wszystko byle bym mogł oderwać sie na troche od DR , taka odskocznia ( małe jeba*ko na boku ) .

motoslide.com

2 Ostatnio edytowany przez figiel (2011-05-26 22:12:36)

Odp: Testy motocykli

yamaha polandposition, liberator H-D, można codziennie tylko kartę trzeba mieć, ale pewnie jak przyjdziesz z 1000 w ręku to mogą i bez karty dać

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

3

Odp: Testy motocykli

mam bogatą karte smart shell na kilka hot dogów starczy haha

motoslide.com

4

Odp: Testy motocykli

a jak to jest z takimi testami. Mam nadzieje ze teraz KTM zorganizuje testy jakis krosowek i endurakow wiec chcialbym sobie pojezdzic i sprobowac czegos nowego jednak nie wiem jak to sie odbywa. Trzeba miec prawko czy jak?

5

Odp: Testy motocykli

[url]http://www.ktm.com/pl/news-events/wiadomosci/wszystkie/szczegoly/news/detail/News/orange-week-pl.html[/url]

Dzwoniłem do  FREE & FUN narazie nic ne wiedzą o tym , może dopiero w poniedziałek coś wieej będa mogli powiedzieć hehe . Do Ktm rally na grochowską nie dzwoniłem bo to dla mnie nie podrodze , ale jesli ktoś by zwonił niech da znać .
Zadzwonie jeszcze do profi w Łodzi

motoslide.com

6

Odp: Testy motocykli

O FREE & FUN'ie słyszałem coś takiego "Damy Panu przetestować pojazd jak zagwarantuje nam Pan że go kupi."

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

7 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-06-22 11:28:01)

Odp: Testy motocykli

Na Kuklówce na zawodach kumple testował kiedys exc250f to pozniej dzownili do niego , że juz mu znaleźli motocykl odpowiedni haha z tydzeń dzwonili i dali sobie spokój hahaha


W profi zajete zaraz zadzwonie jeszcze raz

motoslide.com

8

Odp: Testy motocykli

GMS w Tarnowskich Gorach jeszcze nie wie, jakie motocykle beda i w jakie dni, bo nie beda mieli "orange week", a tylko "orange dwa dni"  :lol:

9

Odp: Testy motocykli

Dzwoniłem do Prfoi w Łodzi to troche zdziwionym głosem , koleś powiedział , zebym zadzwonił za poł godziny hehe .
Coś czuje , że Centrala sobie wymyśliła week , a dealerzy nie kawapią sie bo pewni najwieksze obciązenie idzie na nich i nie ma co sie dzwić bo ja chce polatać 690 smc , a kupić nie kupie napewno nie teraz haha .
Poprostu chce sie przejechac interesuje mnie to moto , można powiedzieć , ze jestem troche nim zafascynowany .

motoslide.com

10

Odp: Testy motocykli

bart322 napisał/a:

GMS w Tarnowskich Gorach jeszcze nie wie, jakie motocykle beda i w jakie dni, bo nie beda mieli "orange week", a tylko "orange dwa dni"  :lol:

W KTMie w Tarnowskich Górach to nic nie wiedzą. Trzeba mieć święte nerwy by cokolwiek tam załatwić :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

11

Odp: Testy motocykli

Ale za to mozna potestowac enduro nie wyjezdzajac poza teren firmy  :lol:
Tor malutki, ale potrafi zmeczyc ;)

12

Odp: Testy motocykli

daniken napisał/a:
bart322 napisał/a:

GMS w Tarnowskich Gorach jeszcze nie wie, jakie motocykle beda i w jakie dni, bo nie beda mieli "orange week", a tylko "orange dwa dni"  :lol:

W KTMie w Tarnowskich Górach to nic nie wiedzą. Trzeba mieć święte nerwy by cokolwiek tam załatwić :)

Też dzwoniłem, ale zostawiłem numer ponoć dadzą znać..
Dyskutowałem też na temat motocykli, ponoć sciągną ich więcej (SMC,SMT) :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

13

Odp: Testy motocykli

Możliwe, że ogarną się na ten tydzień :) Zobaczymy co z tego wyjdzie ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

14

Odp: Testy motocykli

BartekSM jak będziesz miał jakieś info z Profi daj znać :)

http://bikepics.com/members/kr69/
http://www.youtube.com/user/RajuLDZ

KTM 660 SMC 2006 :D

15

Odp: Testy motocykli

Dzwoniłem smc nie mają , duke tez nie , najprawdopodobniej będzie tylko Adventure , wiec passuje . Zadzwonie w poniedziałek do freee & funu i zonacze co tamci wymyslili

motoslide.com