1

Temat: Witam

Na imię mam Sebastian. Jestem zupełnie świeży jeżeli chodzi o tematykę SM. Jednak w związku z tym iż od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Hondy FMX postanowiłem tutaj zajrzeć. Mieszkam w Warszawie ale pochodzę ze Szczytna w woj. Warm-Maz. gdzie też w wolnym czasie jeżdżę swoją maszyną. Nie posiadam jeszcze żadnych filmów przedstawiających moje cacko ale jak tylko jakiś nakręcę obiecuję, że podzielę się nim z wami. Pozdro dla wszystkich.

Post's attachments

Attachment icon DSC_0600.JPG 1.33 mb, 47 downloads since 2011-05-11 

Honda FMX 650 2005r.

2

Odp: Witam

no i teraz pełnoprawnie :

sześć :)

3

Odp: Witam

Policjant ? hehe :D

Siemka ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

4

Odp: Witam

siem

i can do this .. here, hold my beer

5

Odp: Witam

powital

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

6

Odp: Witam

Powitać ;)

7

Odp: Witam

Cześ i czołem mojemu imiennikowi  :) to jak to z Tobą jest... moto trzymasz tu czy u siebie w Szczytnie. Jeśli tu to zapraszam na jakiś malowniczy plenerek... jakaś weekendowa ustawka ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

8

Odp: Witam

No no Sebek akurat szuka nowej kadry bo ta ostania mu sie wykruszyła jak orły engela :D

motoslide.com

9

Odp: Witam

daniken napisał/a:

Policjant ? hehe :D

Siemka ;)

gorzej :-)

Honda FMX 650 2005r.

10

Odp: Witam

dukeSebo napisał/a:

Cześ i czołem mojemu imiennikowi  :) to jak to z Tobą jest... moto trzymasz tu czy u siebie w Szczytnie. Jeśli tu to zapraszam na jakiś malowniczy plenerek... jakaś weekendowa ustawka ;)

Siemka. Puki co moto parkuje w Szczytnie ( NSZ ) ale pod koniec maja lub jakoś na początku czerwca powinienem mieć je w Wawce. Polatać można zawsze nie widzę przeciwwskazań:-) Jak tylko przywiozę maszynę do Stolycy dam cynę :-)

Honda FMX 650 2005r.

11

Odp: Witam

sebastian30 napisał/a:
daniken napisał/a:

Policjant ? hehe :D

Siemka ;)

gorzej :-)

KSIĄDZ?!

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

12

Odp: Witam

Świadek koronny ?

Jarek kopę lat , hahah kurde to teraz Sebastian jesteś heh dobre widzicie chłopaki , a my robiliśmy zakładay gdzie spie*olił Masa , a on w Wawie siedzi

motoslide.com

13

Odp: Witam

HEMP napisał/a:

siem

Siem. Mieszkasz na MOK ?

Honda FMX 650 2005r.

14

Odp: Witam

sebastian30 napisał/a:

gorzej :-)

Jak to gorzej ? Aż się boję :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

15

Odp: Witam

siemka ;P