1

Temat: MTURA Bartka 2011 !!!

Bartuś powodzenia, małej ilosci nerwów, opanowania i wszechogarniającej spływającej na twe pióro i usta wiedzy życzę!
W nadchodzących trudach dni powszechnych chciałbym by Twój krawat i koszula nie obcierały szyji. W chwilach zwątpienia wspomnij o kolegacgh z forum, o wspólnym lataniu, o gumowaniu Brzozy, wydechu CRFy Sebastiana, a wnet błogosławiona twórczośc Ciebie ogarnie zadziwiając komisję:)
Połamania pióra
...Niech moc będzie z Tobą... i silnikiem Mike;(

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

2

Odp: MTURA Bartka 2011 !!!

Dołączam się do życzeń. Zatem niech cała moc...  będzie z Tobą  :D i powodzenia.

P.s   A specjalnego i siarczystego "kopniaka na szczęście" dostaniesz z podkutego blachami buciora.... hehe myślałeś że SM ;)   
Nie!!  to będzie specjalnie pastowany na tą okoliczność... but enduro  ;)  (ze względu na moc szczęścia jaką przekazuje)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

3

Odp: MTURA Bartka 2011 !!!

powodzenia życzę ;)

4

Odp: MTURA Bartka 2011 !!!

powodzenia Stary, ogarniesz temat  :)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

5

Odp: MTURA Bartka 2011 !!!

żeby nie zapeszyć nie podziękuję wam  :D ale fajnie, że pamiętacie bo ja już nic nie pamiętam haha

motoslide.com

6

Odp: MTURA Bartka 2011 !!!

Dasz radę! Powodzenia!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: MTURA Bartka 2011 !!!

mam ten sam problem, też teraz zdaje maturę i nic ale to nic nie pamiętam :( a jestem obsrany jak mało kto :P

8

Odp: MTURA Bartka 2011 !!!

Pójdziecie na studia to będziecie sie smiac z matury ;p

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

9 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-05-03 14:30:45)

Odp: MTURA Bartka 2011 !!!

Robertoo napisał/a:

mam ten sam problem, też teraz zdaje maturę i nic ale to nic nie pamiętam :( a jestem obsrany jak mało kto :P

Ja też mało wiem , ale wychodze z założenia , że to wiedz od podstawówki haha wiec ... na lajcie podchodze nie mam presji , nie mam ambicji na studia wiec ... ale mature będe chciał zdać chociaż jest ona bzdurą :D

motoslide.com

10

Odp: MTURA Bartka 2011 !!!

tylko nie jedź moto, bo na śniegu może być ślisko ;p

100% Supermoto

11

Odp: MTURA Bartka 2011 !!!

Nie tylko Bartek zdaje jutro Mature :D:D Powodzenia chłopie. Myslałem żeby pojechać Motem ale śnieg spadł:(

Suzi DRZ 400 SM K5.

12

Odp: MTURA Bartka 2011 !!!

Powodzenia !!

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

13

Odp: MTURA Bartka 2011 !!!

No jedno z głowy :) Jak poszla granica?

Suzi DRZ 400 SM K5.

14

Odp: MTURA Bartka 2011 !!!

Hrebenne czas oczekiwania po stronie ukraińskiej 7 godzin, po polskiej trzy...:)))

ConQest napisał/a:

No jedno z głowy :) Jak poszla granica?

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

15

Odp: MTURA Bartka 2011 !!!

Mi granica w miare , tzn. wiedziałem o czym jest wiec to już połowa sukcesu hehe , dalej walnąłem 250 słów i odjazd. Polski może jeszcze jakoś pójdzie , ale jutrzejsza matma ... cud to mi jest potrzebne haha

motoslide.com