1

Temat: Husaberg

Pany, jak z husabergami ?:D warte to wogóle uwagi?
Bardzo podobają mi się te sprzęty i idzie wyrwac w rozsądnych pieniądzach:)
Np te:
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1578770343&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.[/url]
[url]http://allegro.pl/husaberg-650fs-mocne-supermoto-i1581491603.html[/url]

Jak z cześciami i awaryjnością?:)

EXC 450 SM-sprzedany
CRF450R 08'

2

Odp: Husaberg

Kupić można tanio, dopiero utrzymanie tego kosztuje - z huską się właśnie tak nadziałem ;)

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

3

Odp: Husaberg

husqa to mega solidny sprzet tylko trzeba dbać o serwisy z resztą jak w każdym moto. wszystko można z...bać bardzo szybko bez odpowiedniego serwisowania.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

4

Odp: Husaberg

z częściami nie ma problemu, wszystko jest

a ten mój  :)

[url]http://allegro.pl/husaberg-650fs-mocne-supermoto-i1581491603.html[/url]

5

Odp: Husaberg

bnk napisał/a:

Pany, jak z husabergami ?:D warte to wogóle uwagi?
Bardzo podobają mi się te sprzęty i idzie wyrwac w rozsądnych pieniądzach:)
Np te:
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1578770343&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.[/url]
[url]http://allegro.pl/husaberg-650fs-mocne-supermoto-i1581491603.html[/url]

Jak z cześciami i awaryjnością?:)

na tego  pierwszego ma mega ochotę mój kumpel oglądaliśmy go i jest naprawde fajny i juz byśmy go ujezdzali gdyby  sprzedał  swoje obecne moto a tak budżet go niestety ogranicza :( sprzęcior widac kompletnie nie jeżdżony  bo jak zajechaliśmy to był mocno przykurzony (wzięliśmy sprzedajacego z zaskoczenia ) wiec  nie był jak inne moto odpicowany pod sprzedaż

6

Odp: Husaberg

ten pierwszy stoi juz dluzszy czas na allegro, bo sam sie nim interesowalem :)

7

Odp: Husaberg

Może w niedziele pojade to poogladac:) Jak mi nie przypasi ten pierwszy to zainteresuje sie tym 650:)

EXC 450 SM-sprzedany
CRF450R 08'

8 Ostatnio edytowany przez bnk (2011-05-01 14:02:47)

Odp: Husaberg

Właśnie wróciłem z oględzin tego pierwszego husaberga:)
No i co powiem? że się zajebiście rozczarowałem, cały silnik ufajdany w oleju, coś rzęcholi w silniku.
Gościu mówił że ma go 4 lata i przez ten czas wymienił korbe i tłok, jednak pokazał mi tylko starą korbe i stwierdził że tłok sprzedał kumplowi za browara :D Stwierdził również iż przez cały okres posiadania wyjeździł tylko 4 zbiorniki paliwa w co ja osobiście nie wierze:)
Aha i z ceny zbiłem prawie tysiąca ale go nie wziałem.
Edit:
No i zapomniałem dodać że gościu powiedział że 'zalal dobry olej i pewnie to on rozpuscil uszczelki' :D

EXC 450 SM-sprzedany
CRF450R 08'

9

Odp: Husaberg

bnk napisał/a:

Właśnie wróciłem z oględzin tego pierwszego husaberga:)
No i co powiem? że się zajebiście rozczarowałem, cały silnik ufajdany w oleju, coś rzęcholi w silniku.
Gościu mówił że ma go 4 lata i przez ten czas wymienił korbe i tłok, jednak pokazał mi tylko starą korbe i stwierdził że tłok sprzedał kumplowi za browara :D Stwierdził również iż przez cały okres posiadania wyjeździł tylko 4 zbiorniki paliwa w co ja osobiście nie wierze:)
Aha i z ceny zbiłem prawie tysiąca ale go nie wziałem.
Edit:
No i zapomniałem dodać że gościu powiedział że 'zalal dobry olej i pewnie to on rozpuscil uszczelki' :D

i CHWAŁA Bogu  że go nie kupiłeś :)  też widzieliśmy wyciek oleju z pod dekla  , w tym silniku rzęcholi ???  to posłuchaj sobie np cbr i desmo ducata kumpel ma nagranego kupca na swojego xt  i go bierzemy  :) ten hus jest tani do i  zrobienia na cacy w 2 h  a właściciel widać że jakis nie ogarnięty do motocykli :(

10 Ostatnio edytowany przez bnk (2011-05-02 10:54:46)

Odp: Husaberg

Jak juz go bedziesz kupowac to sie ostro targuj:) bo koles za wszystko spuszcza

EXC 450 SM-sprzedany
CRF450R 08'

11

Odp: Husaberg

bnk napisał/a:

Jak juz go bedziesz kupowac to sie ostro targuj:) bo koles za wszystko spuszcza

o ktorym piszesz o pierwszym czy o tym 650?

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

12

Odp: Husaberg

O pierwszym, zbilem cene na 8700zł, jakoś bardzo chce sie go pozbyć.

EXC 450 SM-sprzedany
CRF450R 08'

13

Odp: Husaberg

No jak go od pół roku wystawia, to chyba wiadomka, że chce się pozbyć. W sumie to się nie dziwię, że z ceny schodzi, bo akurat takie czasy nastały, że cieżko sprzęta sprzedać, tymbardziej sm  ;)

14

Odp: Husaberg

bnk napisał/a:

O pierwszym, zbilem cene na 8700zł, jakoś bardzo chce sie go pozbyć.

to za duzo nie zbiles bo 2 tygodnie temu stal jeszcze 8900.w sumie to goscia nie rozumiem przez kilka miesiecy nikt go nie kupil a teraz jeszcze podbil cene.nie dziwie sie ze polska z kryzysu nie moze wyjsc przy takich biznesmenach

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

15

Odp: Husaberg

Pewnie podbił cenę po to by mój sporo z niej zejść i żeby potencjalny kupujący cieszył się z tego ile utargował :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.