1

Temat: Aprilia mx sx 125 co sądzicie help

Witam, Mam pytanie odnośnie tych dwóch motocykli...
Jak wygląda sprawa z częściami, awaryjnością, osiągi itp.....
Czy mają takie same przełożenia jak RS 125
Na co zwrócić uwagę szczególnie przy zakupie aprili
co sądzicie o tym egzemplarzu? bo cena coś niska;/
[url]http://allegro.pl/aprilia-sx-125-okazja-nie-exc-wr-dt-wrx-dtx-mx-rs-i1579684636.html[/url] LIczę na konkretne odp z góry dzięki Wink)

ogólnie to aprilie polecali na forach wraz z husqvarną sm 215s tylko huska odpada  z powodu ceny i małej ilości na rynku...

2

Odp: Aprilia mx sx 125 co sądzicie help

Aprilia - ładna i droga. To samo Husqvarna.
Sprzęty dość mocne i agresywne. Nadają się ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

3

Odp: Aprilia mx sx 125 co sądzicie help

Ogolnie ciekawy sprzet. Bardzo podobny do sxv :D Choć wyjatkowo nie podoba mi sie owiewka z przodu. Przełozenia sa inne niz w rs bo nikt nie chce na SuMo jezdzic 190 km/h. Silnik jest  ten sam co w rs. Rotax 122 wiec mysle ze z czesciami i awaryjnościa  nie bedzie problemu. [url]http://otomoto.pl/husqvarna-sm-sm-125-dr-dt-wr-kmx-2007-M2569918.html[/url] Tu za podobna kase masz huske. Co do egzemplarza to musisz jechac i samemu ocenic. :)

Husqy SMR-R 450

4

Odp: Aprilia mx sx 125 co sądzicie help

oskarkrk napisał/a:

ogólnie to aprilie polecali na forach wraz z husqvarną sm 215s tylko huska odpada  z powodu ceny i małej ilości na rynku...

Chyba sobie jaja robisz - na polskim rynku masz na pewno duuuuuuuuuużo więcej Husek niż tych Apek :)

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

5

Odp: Aprilia mx sx 125 co sądzicie help

Husek na allegro faktycznie jest nie za duzo ale jak zobaczysz na pj to stoi troche na sprzedaz :)

Husqy SMR-R 450

6

Odp: Aprilia mx sx 125 co sądzicie help

Ogólnie to co bardziej byś cię polecali (mowa o apka sx i husqy ) wiem ze sx ma zawór wydechowy nie wiem jak jest w przypadku husqy... jak z częściami w przypadku husqy? rozumiem ze jak inne przełożenia ma sx niz rs to lepsze przyspieszenie jak v-max na minusie  :P  spalanie mniej więcej jakie będzie coś w granicach 6-7l ?
Dzięki za info chłopaki ; D pozdrawim

7

Odp: Aprilia mx sx 125 co sądzicie help

Spalanie prawdopodobnie będzie wyższe ;) SX to w miarę nowa konstrukcja,niewiele tego w Polsce.Huska - sprawdzona,wiele lat na rynku z jakimiś tam zmianami oczywiście.Serwisowo podejrzewam że wygląda to podobnie,części nienajtańsze i raczej na zamówienie ;)

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

8

Odp: Aprilia mx sx 125 co sądzicie help

Kolega ma aprilie rx na gaźniku 34 pali 6-7 litrow a nie jeździ spokojnie :) Seryjnie było zakładane 28 :) Części w podobnych cenach.

Husqy SMR-R 450

9 Ostatnio edytowany przez oskarkrk (2011-04-27 23:55:55)

Odp: Aprilia mx sx 125 co sądzicie help

Gdyby ktoś jeszcze odpowiedział na inne pytania było by git :cool:  :D  Co do spalania znajomi co mają dt, nrs, tdr mówią ze spalanie w granicach 7l ......  liczę tez na wypowiedzi użytkowników posiadających te sprzęty bo muszą oni być w końcu na 4um:D pozdrawiam ;))

PS. gdyby doszło do oględzin których z tych modeli to czy ktoś orientuje się gdzie są blokady w tych dwóch modelach? żeby nie było ściemy ze motor ma jeszcze jedna blokadę a na serio brak kompresji , w ogóle to lepiej mieć coś do pomiaru ale z tym ciężko... musi wystarczyć "odpalenie z kopniaka" i odczucia z jazdy, super było by gdyby ktoś przybliżył osiągane na każdym biegu prędkości v-max itp....

10

Odp: Aprilia mx sx 125 co sądzicie help

Kupiłem 4 dni temu Apke sx 125 :)
Mierzylem sie z Husqą sm125 i musze powiedziec ze niema prawie zadnej roznicy miedzy tymi dwóma supermociakami :)
Jedyny minus to Nieumiem znalesc linki sprzegła do apki ;)
Pozdrawiam

________________________________________________

http://www.youtube.com/user/suuperocker?feature=mhee
https://www.facebook.com/SuuperRocker

11

Odp: Aprilia mx sx 125 co sądzicie help

ile to +/- ma do 100? jak w porównaniu z drz sm?

12

Odp: Aprilia mx sx 125 co sądzicie help

Ja też mam Aprilie SX 125(na sprzedaż) i przyśpieszenie do 100 to jakieś 5,5s do 6s. Polecam to moto, jest genialne.

Kupie moto :)

13

Odp: Aprilia mx sx 125 co sądzicie help

Huska na początku odchodzi ale później Apka zaczyna ją dojeżdżać. Ogólnie to oby dwa są fajnymi mociakami ;)

Bez moto...