1

Temat: xt 125 sm

Co myslicie o tym motorku:
[url]http://otomoto.pl/yamaha-x-xt-sm-2009r-125-50-okazja-gold-M2541999.html[/url]

Jakie dokumenty sa potrzebne do rejestracji w polsce jako motorower?
Jak znalesc mechanika w okolicy, ktory moglby pojechac ze mna pojehcac obejrzec ten sprzecik, bo cena jest az dziwnie niska?

2

Odp: xt 125 sm

nie wiem czy jest sens rejestrowac na 50 przez gowno potem mozna miec sam syf :)

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

3

Odp: xt 125 sm

nie baw sie w 125/50,juz lepiej byc zlapanym bez prawka niz zeby sie zorientowali ze to 125,masz problemow a problemow,jak nie masz 17 lat i cie zlapia bez prawka beda ci chcieli zrobic sprawe w sadzie,a i tak nie zrobia,wiem bo bylem w takiej sytuacji,a tak to 500,albo poprostu zrob prawko i jezdzil legalnie bez stresu.

Husky sm125s

4 Ostatnio edytowany przez Kamas (2011-04-10 21:52:02)

Odp: xt 125 sm

dzieki za rady ;) Skoro tak odradzacie to chyba bede musial poczekac jeszcze rok do 18. Mieszkam w gdansku, a tu duzo policji i nie ma co bez prawka jezdzic...

A orientuje sie ktos jak to jest z tymi przepisami co mialy wejsc, ze jest podzial na 3 kategorie? To juz weszlo, czy dalej to planuja?

5

Odp: xt 125 sm

Jak Ci sie pali to zrób A1 i kup sobie normalna setke, nie motorower udający motocykl. :)
Ja zrobiłem kiedyś A1 i nie żałuje, potem prawko na kat A jest tańsze i wychodzi Cie to wszystko (prawko jazdy) niewiele drożej.

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

6

Odp: xt 125 sm

a ile sie potem doplaca, zeby zrobic A?
I jak to wgl wyglada? trzeba zdawac tylko egzamin praktyczny?