1

Temat: ściganie na torze na MZ SM ?

Witam, jestem nowy na waszym forum wiec najpierw sie przedstawie. Bede sie poswtarzal bo przed 10 minutami napisalem to samo ale w innym temacie. Mam na imie Grzegorz i jezdze na  MZ SM i mam do Was kilka pytan:
1) Do jakiej klasy zaliczlaby sie moja MZ ? Tylko nie wysylajcie mi linka do regulaminu bo to juz czytalem i wiele mi to nie pomoglo.
2) Czy startujac na MZ ktora jest w 100% oryginalna do tego lekko zajechana mam szanse na dorownanie przeciwnkom na mocniejszych maszynach ?
3) A moze najprosciej byloby umowic sie na wyscig samych MZ SM ? Pewnie znajdzie sie tutaj na forum pare osob ktore z pewnoscia chetnie zmierzylyby sie z kims na takich samych maszynach.

Z góry dzieki za odpowiedz.

2

Odp: ściganie na torze na MZ SM ?

Spokojnie dasz rade w Mistrzostwach Polski w klasie powyżej 450 ccm .

żartowałem nie masz co sie pchać na zawody 125 w 4t ,poczytaj na forum o pucharze zipp cup , za nie całe 8 tyś będziesz miał moto , kompletny strój i wiazdy na tor jeśli chcesz koniecznie startować w jakis zawodach za nie dużą kase

motoslide.com

3

Odp: ściganie na torze na MZ SM ?

no dobrze 8 tysiecy niby nie duzo ale najpierw trzeba tą kasą dysponowac. Niedawno kupilem sobie samochod ktory zeżarł cale moje oszczednosci i do teo caly czas prosi sie o wiecej wiec na chwile obecna chocbym stanąl na rzęsach nie jestem w stanie wylozyc 8 tysiecy. Swoją drogą zapytam co radzilbys mi wybrac? 450 4t czy 250 2t ?

4

Odp: ściganie na torze na MZ SM ?

kiedys cos bylo ze same mz sie scigaly ale to chyba stare dzieje nie wiem nie jestem na bierzaco z tym  :D  zalezy kto co lubi i jak masz kase na utrzymanie tego to bierz to co Ci sie bardziej podoba i jest wiekszym hardkorem  :D

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

5

Odp: ściganie na torze na MZ SM ?

Tak masz racje, byl puchar MZ ale o ile wiem to juz od kilku lat go nie ma. Osobiscie chyba bardziej krecilby mnie 2t chociaz 4t tez mialby swoj klimat :D. Moze po tych wakacjach uzbieram sobie na jakis motor ale jakby nie bylo do wyscigow bede mogl dopiero przysąpic za rok :(. Dlatego tez pytam o te MZ'ki razem z kuzynem mamy takie same motocykle. Ja juz na swojej bede jezdzil 4 rok i wydaje mi sie ze mam juz swietnie wyczuty ten motor, sugeruje sie miedzy innymi tym ze kuzyni (a jest ich 3) zaden nie ma ze mna cienia szans po polnych/lesnych trasach mimo ze nasze motory oferuja te same mozliwosci.