1

Temat: Owiewki z lampą Polisport i spółka, żarówki.

Jako że ciężko znaleźć oryginał do DRZ w dobrym stanie i kolorze a jak już się trafi to cenią kosmicznie, postanowiłem kupić akcesoryjną.

Chodzi mi o światło które przy seryjnie montowanych żarówkach nie daje zbyt wiele po zmroku. Miałem kiedyś taką ale gówniarz byłem i nie myślałem żeby się z tym bawić.

Próbował ktoś montować w takiej lampie żarówki H4? Ma to sens czy nawet jak uda się ją tam umieścić to światło nie będzie dobrze rozpraszane?

Podoba mi się ta: [url]http://allegro.pl/reflektor-halogen-h4-polisport-lmx-cross-enduro-i1519940474.html[/url]

Ale jak kombinacje nie mają sensu to kupie taką z gotową obsadą na H4: [url]http://allegro.pl/racetech-reflektor-lampa-halogen-h4-cross-enduro-i1478783860.html[/url]

Jeśli macie jakieś inne ciekawe propozycje to dajcie linka. Acerbis ma ciekawe ale cenowo jak za oryginały.

2

Odp: Owiewki z lampą Polisport i spółka, żarówki.

Polisport Alien nieźle świeci.
Kumpel zamontował do spóły z xenonem na soczewce i jest mega.
W DRZ masz aku to mozesz sobie pozwolić na xena jak Ci ciemno w nocy.Mój ziomek ma w drz i napierdala nią po polach a całe lato na SM i nic się nie rozjebało.


joł

3

Odp: Owiewki z lampą Polisport i spółka, żarówki.

SFMario napisał/a:

Polisport Alien nieźle świeci.
Kumpel zamontował do spóły z xenonem na soczewce i jest mega.

Ale jak wygląda  :/ Do Xenonów w moto nie mam przekonania bo wiem jak to oślepia. Chcę lampę ze zwykłą, dobrą halogenową H4 i to mi wystarczy.

4 Ostatnio edytowany przez toivias (2011-03-26 10:59:27)

Odp: Owiewki z lampą Polisport i spółka, żarówki.

każdą rzeźbę z ksenonem, trzeba tępić. co do lampy, to ja bym poszukał na ebayu czegoś, na niemieckim i brytyjskim jest masa pierdół.

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->YZ 450F '04 -> SMC 660 '04 -> Hypermotard 1100 '08

5

Odp: Owiewki z lampą Polisport i spółka, żarówki.

weź jeszcze pod uwagę ze jak do lampy akcesoryjnej np.polisport gdzie jest oryginalnie włożona żarówka 35W wsadzisz żarówkę 55/60W H4 to poza tym ze światło może się źle rozchodzić może się też spalić/stopić obudowa  :)

DR-Z 400ESM sold

6

Odp: Owiewki z lampą Polisport i spółka, żarówki.

ładuj tam h4 90/100w bedzie ci na orbicie widac !!...

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

7

Odp: Owiewki z lampą Polisport i spółka, żarówki.

rodman napisał/a:

weź jeszcze pod uwagę ze jak do lampy akcesoryjnej np.polisport gdzie jest oryginalnie włożona żarówka 35W wsadzisz żarówkę 55/60W H4 to poza tym ze światło może się źle rozchodzić może się też spalić/stopić obudowa  :)

No risk no fun! :D

Kupię tego polisporta i pokombinuję co da się zrobić. Myślę że temperatura do jakiej nagrzewa się H4 55/60w nie powinna być problemem. Gorzej będzie z jej obsadzeniem żeby prawidłowo rozpraszała światło. Najwyżej będę jeździł w nocy na ślepo przy świetle żarówki o mocy 35w :D

8 Ostatnio edytowany przez daniken (2011-03-26 14:54:50)

Odp: Owiewki z lampą Polisport i spółka, żarówki.

Landryss25 napisał/a:

Najwyżej będę jeździł w nocy na ślepo przy świetle żarówki o mocy 35w :D

Przyzwyczaisz się :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.