1

Temat: Zamiana obręczy

Witam  mam pewną sprawę do ludzi bardziej ogarniających temat SM, a mianowicie chodzi mi o zamianę obręczy   na mojej Cagivie  na dwie 17 2.50(przód) i 3.50(tył) i tu rodzi się moje pytanie, czy mogli Byście poradzić coś przy doborze obręczy  na allegro znalazłem coś takiego [url]http://allegro.pl/tuning-aluminiowa-obrecz-kola-17-cali-3-5-red-i1499759439.html[/url]  oraz [url]http://allegro.pl/felga-obrecz-kola-czerwona-17-2-50-i1512763619.html[/url] czy to jakaś godna polecenia marka tzn stosunek ceny do jakości. Myślałem z początku o adaptacji felg od derbi seny ale po paru przemyśleniach te 150kg cagivy  to trochę za dużo jak na felgi od motoroweru ;]

pozdro Dzynek

Włoski  singiel 599cm3 ENDURO&SM

2

Odp: Zamiana obręczy

daj se z tym spokój. kup kółka i dopasuj je do swojego moto. Dałeś link do obręcz alu czerwonych do kazdego motocykla... to jest obciach taki towar, jak widzę napis tuning dużymi literami to już mnie głowa boli.
weź to przeczytaj:

OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA PRZEDMIOTU: 


FABRYCZNIE NOWE OBRĘCZE DO WSZELKIEGO RODZAJU MOTOCYKLI SERYJNYCH, SAMÓW, DRAGÓW, CHOPPERÓW, CUSTOMÓW I INNYCH POJAZDÓW GDZIE LICZY SIĘ WYGLĄD I WYTRZYMAŁOŚĆ. OBRĘCZE WYKONANE SĄ Z ALUMINIUM, KTÓRE JEST POKRYTE WARSTWA KOLOROWEGO LAKIERU. BARDZO DOBRA JAKOŚĆ WYKONANIA.

CHCESZ SIĘ WYRÓŻNIĆ - NIE CZEKAJ !!!

OBRĘCZ KOŁA Z ELEMENTU ZWYKŁEGO I TYPOWEGO STAJE SIĘ ELEMENTEM UPIĘKSZAJĄCYM POJAZD, POPRAWIJĄCYM JEGO WYGLĄD.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

3

Odp: Zamiana obręczy

tylko że gdy np kupie już koła pojawia się następny problem dopasowanie tarczy hamulcowych zacisków  ośki ślimaka do licznika  w tym jest największy problem :/

Włoski  singiel 599cm3 ENDURO&SM

4

Odp: Zamiana obręczy

Proponował bym kupić obręcze jakiejś konkretnej firmy typu Excel czy D.I.D przynajmniej ma się wtedy pewność, że jakoś się będą trzymać i się nie rozlecą za szybko.

Brzozrider napisał/a:

jak widzę napis tuning dużymi literami to już mnie głowa boli.

Święte słowa :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

5

Odp: Zamiana obręczy

może jednak wrócić do opcji derbi senda  za felgi facet powiedział mi 500 więc nie ma tragedii ale jak to się będzie miało do bezpieczeństwa, może ktoś już praktykował takie zabiegi ?

Włoski  singiel 599cm3 ENDURO&SM

6

Odp: Zamiana obręczy

pytasz o bezpieczenstwo zakladania felg noname?

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

7

Odp: Zamiana obręczy

ogien z dupy chinskie czerwone obrecze tuningowe usze takie miec! daja do tego naklejki mocy? gti wrx sti m acschnicer amg ?

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

8

Odp: Zamiana obręczy

vilku napisał/a:

pytasz o bezpieczenstwo zakladania felg noname?

nie nie chodzi mi o felgi z Derbi Senda

Włoski  singiel 599cm3 ENDURO&SM