1,276

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Do golenia :]

Panowie, jest zimno, nie śmigamy, każdy się nudzi bądź ćwiczy bajcepsa :P

Może macie jakieś plany na ten sezon? Jakieś miejsca, jakieś trasy, jakieś cele? Skoro tak się fajnie spiknęliśmy to można już nad jakimiś konkretami myśleć bo zawsze się spotykamy i spontan ( w sumie zazwyczaj fajnie się kończyło no ale...)

Moim małym planem jest śmignięcie samym terenem do mojej dziewczyny - jakieś 30 km.
Chciałbym też pojechać samymi lasami od zagłębia w kierunku Częstochowy (nie do samej Częstochowy bo to by było przegięcie ale jakiś cel na północ obrać i jedziemy)
Dla Danikena proponuję lasy w jego okolicach. Super lasy są przed lublińcem - tam by trzeba pobruździć.
Zostając przy terenie to jeśli nie będzie walić żabami to koniecznie Panowie musimy jechać na pogoń za lisem. Oczywiście na SMach :D
Asfalt - wirek, pyrzowice...
Mam fajne 2 miejscówki obok siebie na ćwiczenie gum. Oczywiste jest to że w tym roku wolne gumy muszą być opanowane!!
Chciałbym 2 tory odwiedzić - w Starym Kisielinie i w Radomiu.

Na chwilę obecną to tyle :)

1,277

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

Panowie, jest zimno, nie śmigamy, każdy się nudzi bądź ćwiczy bajcepsa :P

Odemnie tak:

- geocatching (obrać cel i jakąś fajną miejscówke i ogień offroad/onroad) lub pomysł z ruinami kiedyś Jacek zarzucił
- musowo Stary Kisielin na wiosnę i może start na jesień jak czasy nie będą jakies mega odstające od reszty
- offroad koło Opola - naprawde mega miejscówka
- Czechy - moja ulubiona trasa
- wolna guma!

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

1,278 Ostatnio edytowany przez TomNaked (2012-02-13 09:47:12)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

tomekkowalski napisał/a:

Tomasz masz już jakąś maszynke na oku.

Wiesz, z tym jest mały problem bo jak jeszcze miałem SMC 660 to wiedziałem co będzie następne. Teraz to co chwila mam inny pomysł np. SMC lub SM 690, Duke 690, 950 SM... Muszę chyba poczekać i wybrać co się trafi no i trza by było się na w/w sprzętach przejechać bo narazie to wybieram oczami :)

A co do planów latania na przyszły sezon to wszystko zależy od sprzęta bo jak będzie Duke to chyba z Wami za wiele nie polatam :/ . Cały czas mam nadzieje że SMC 690 odpowiednio na wiosne stanieją ( marzenie ściętej głowy ;P ).

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

1,279

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

[url]http://otomoto.pl/ktm-smc-supermoto-ktm-690-smc-M3007725.html[/url]
Może ten? Moge podskoczyć zobaczyć, mam blisko.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

1,280 Ostatnio edytowany przez TomNaked (2012-02-13 13:13:52)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Peka napisał/a:

[url]http://otomoto.pl/ktm-smc-supermoto-ktm-690-smc-M3007725.html[/url]
Może ten? Moge podskoczyć zobaczyć, mam blisko.

Jest całkiem interesujący ale troche już stoi a po takim popycie jak jest na to moto to wydawało mi się że jest z nim coś nie tak. Chyba nawet był ten przypadek opisywany na forum ale nie jestem pewien. Jak nie masz co innego do roboty to podjeć i pogadaj co i jak. Kase i tak bedę miał w okolicy marca/kwietnia także nie wiem czy narazie jest sens...

Peka przyśli mi sms z Twoim nr telefonu, bo musze z Tobą pogadać ;)

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

1,281

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Plany na ten sezon to :
- ogarnąć sprzęta
- ogarnąć gumę
- stoppie 180
- poprzycierać podnóżki
- zrobić prawo jazdy

Z miejscówek to do samego Lublińca mogę was przeprowadzić od Tarnowskich Gór prawie cały czas lasami. Trzeba by jedynie przejechać trochę przez Kalety (a jakoś nie lubię tamtych ludzi) :)

Poza tym lasy w mich okolicach są do dyspozycji a jest ich dość sporo :) Głównie to lekki teren w sam raz na rozprostowanie kości po zimowaniu. Ale jak chcecie coś mocniejszego ta 10 km od mojego domu są Dolomity :) i mega miejscówka ze schodami :)

Musowo w tym sezonie wypad na tor i bardzo bym chciał we wrześniu w zawodach wystartować :)

Do tego jakiś wypad na zlot forumowy i w jakieś dalsze rejony się wybrać :) Ale trzeba by trochę więcej miejskiego terroru porobić: alejki, chodniki, schody, murki itp :D


A.... i bym zapomniał :) Trzeba temu kolesiowi z moich filmików pokaz palenia gumy pod domem zrobić ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,282 Ostatnio edytowany przez Kowal SG (2012-02-13 19:43:23)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Tomasz po co Ci tak ciężki sprzęt, weż coś lekkiego, taniego, coś co można zciorać i zponiewierać, wiesz jak jest. W jakieś 450 wbijaj.

exc 400                 www.oklejsie.pl

1,283

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Tomuś, nie tylko terenem żyje człowiek ;) a poza tym chciałbym coś bardziej uniwersalnego. Prawdopodobnie będę musiał sprzedać autko także potrzebuje czegoś na dojazdy do pracy, małe wycieczki no i z Wami polatać. Poza tym chyba nie mam wyjścia i następny sprzęt "powinien" być dwuosobowy ( siła wyższa ). Dlatego myślałem nad Dukiem 690 bo to przynajmniej namiastka SM albo kloc 950 SM. Poczekamy, zobaczymy....

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

1,284

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

TomNaked napisał/a:
Peka napisał/a:

[url]http://otomoto.pl/ktm-smc-supermoto-ktm-690-smc-M3007725.html[/url]
Może ten? Moge podskoczyć zobaczyć, mam blisko.

Jest całkiem interesujący ale troche już stoi a po takim popycie jak jest na to moto to wydawało mi się że jest z nim coś nie tak. Chyba nawet był ten przypadek opisywany na forum ale nie jestem pewien. Jak nie masz co innego do roboty to podjeć i pogadaj co i jak. Kase i tak bedę miał w okolicy marca/kwietnia także nie wiem czy narazie jest sens...

Peka przyśli mi sms z Twoim nr telefonu, bo musze z Tobą pogadać ;)



i co z tego ze długo już stoi ? mój z przerwami z 9 miesiecy stał a był prawie jak nowy !
jedż i sprawdź sprzęta bo moze warto i moze nie

a jeśli masz mieć sprzeta do SM to bierz tak jak ci kowal napisał coś lekkiego, juz nawet nie mówiąc tutaj o terenie, zawsze lżejszy moto jest praktyczniejszy, chyba ze chcesz jakies mega trasy robić.

1,285 Ostatnio edytowany przez TomNaked (2012-02-13 21:17:07)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dzwoniłem w sprawie tego KTM'a i ... na chyba przedostatniej focie widać wygięta obręcz ładnie ukryto to za lagą ( przypadek ? ) podobno fela jest już zrobiona, sprzęt wykupiony w Niemczech od towarzystwa ubezpieczeniowego. Poprzedni właściciel chciał kasacje ( przez felgę ? ) i wypłatę całej kwoty z ubezpieczenia także ten co ten sprzęt wystawia dał diengi i go kupił. Pojechałbym zobaczyć ale jak jeszcze nie mam kasy, to nie mam po co.

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

1,286

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jesli wybieracie sie w kierunku czewy to na wyrazów zapraszam, podobny tor do tego w radomiu.

DR-Z 400SM K7

1,287

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

no to tomek, jesli to prawda to nie ma po co jechac :)


tor wyrazów na pewno sie do czegoś nadaje ale na 100 % nie do jazdy supermoto :)

1,288 Ostatnio edytowany przez JACA (2012-02-13 21:27:54)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Bonczurski napisał/a:

Jesli wybieracie sie w kierunku czewy to na wyrazów zapraszam, podobny tor do tego w radomiu.

:D Nie no, bez zartow. Byłem w Radomiu, byłem w starym kisielinie i byłem na wyrazowie... Wyrazów jest tak styrany przez drifterów, że więcej się ślizga niż składa w zakręt... łaty, dziury, olej, kawałki gumy i syfu z aut... Mógłbym się zgodzić jeśli powiesz, że asfalt wymieniony. Na wyrazowie można się pouczyć driftować.


Nieważne czy Tomek kupi 690 SMC, Duke'a czy 950... koniec końców i tak wyląduje z nami w terenie :D :D

Maciek, sprzedałeś 530??

Daniken, byłbym zapomniał o forumowym zlocie no i o stoppie 180. W tym roku trzeba nakręcić konkrety a nie tylko winkle i gumy.

1,289

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

wyrazów to samowola wiec nie ma co się dziwić

tak, sprzedalem ten szmelc ;)

1,290

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Czyli rozumiem, że dojrzałeś do WR'ki :D :D

Co następne?