91

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

daniken napisał/a:

czekali na mnie ;D

Moja wściekła niebieska maszyna jest za słaba. Albo to ja jestem za słaby....


Sorki za spóźnienie ale wczoraj nie miałem zbytnio czasu a w dodatku wyskoczył mi pewien problem z tablicami i musiałem efekty poprawiać. Filmik już gotowy aktualnie się ładuje na YT. pozostało jeszcze ok..... 300 min O.o Kocham mojego neta :/
Jak tylko się załąduje to wrzucam linka ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

92

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

no jestem ciekaw jak tam smiganie

93

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

[url]http://www.youtube.com/watch?v=sQT015OUryI[/url]

Na razie filmik jest niepubliczny ale zmienię to gdy tylko uczestnicy zaakceptują fakt czy dobrze blachy zasłoniłem :)
Starałem się jak mogłem ale to pracochłonne, skomplikowane i brakuje mi doświadczenia w tej sprawie ale myślę, że wystarczająco je zakryłem i są nieczytelne ;) Jeżeli zauważycie jakieś niedociągnięcia to zaraz to poprawię.

Filmik jak filmik. Mój pierwszy z jakiegokolwiek terroru więc jakby ktoś miał jakieś uwagi, propozycję, rady to chętnie wysłucham :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

94

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

DT to Ci chyba 10/100 pali przy takiej jeździe  :D

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

95

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Uśmiałem sie jak zobaczyłem zamazywanie tablic :D
Jest okej, ale nastepnym razem będzie trzeba jechać w kupie bardziej :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

96

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

pany leci ktoś teraz w sobote na kisielin ja mam taki plan tylko w nocy musze sptrzeta przygotować

97 Ostatnio edytowany przez daniken (2011-04-15 13:29:41)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Próbowałem najpierw efektu z takim jakby odbiciem słońca ale coś nie wyszło :) więc taki dałem

Bliżej siebie i najlepiej blachy ściągnąć haha ;) A i tak najlepsza akcja z 2:50 :) Koleś w samochodzie pewnie przestraszony ;D

BolekZKO napisał/a:

DT to Ci chyba 10/100 pali przy takiej jeździe  :D

A nawet nie. Zdziwiłem się bardzo, bo okazało się, że podczas terroru spaliła mi 5l/100km :) Ale jestem przekonany, że mogę jeszcze bardziej manetkę odkręcić :D Będę się starał ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

98

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

dzymol napisał/a:

pany leci ktoś teraz w sobote na kisielin ja mam taki plan tylko w nocy musze sptrzeta przygotować

W sobote lecimy w teren w pare motorów, jak by Ci Kisielin nie wypalił to zapraszam.

Spoko filmik.

exc 400                 www.oklejsie.pl

99

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

tomekkowalski napisał/a:
dzymol napisał/a:

pany leci ktoś teraz w sobote na kisielin ja mam taki plan tylko w nocy musze sptrzeta przygotować

W sobote lecimy w teren w pare motorów, jak by Ci Kisielin nie wypalił to zapraszam.

Spoko filmik.

a w niedziele tez latacie ? to sie dołacze

100

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Daniken, super filmik z odpowiednią muzą :) jest git! Wrzucaj na ogólnodostępny :)

101

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dzięki, starałem się :)

Gotowe ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

102

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Spoko filmik , muzyczka też w sumie pasi .Pisze się ktoś na śmiganie teraz w sobotę? Na pewno gdzieś będę się kręcił na SM i na pewno wybiorę się na gokarty na M1 zabrze bo ładnie powiekszyli tor i można się delikatnie odstresować tak dla odmiany od 2 kół  ale samemu na moto to tak średnio , Daniken podaj jakiś kontakt gg albo fon ? pzdr

103

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No własnie, jakies namiary panowie. Tel. wole podawać na priv'a.  Moje gg 1504450. Jutro mam uczelnie do około 15:00 potem moze cos sie uda polatac.

104

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

W sobote lecimy w teren w pare motorów, jak by Ci Kisielin nie wypalił to zapraszam.

no i panie wykrakałeś nie przygotowałem sprzęt adapter który mam moto master  nie pasuje :(
i kicha więc zostaje teren tylko muszę klamkę sprzęgła zorganizować ale coś się  pomyśli

105

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

ktos chetny na kisielin 6-7-8/05.2010 ?? mam w pizdu miejsca na motocykle w aucie i przyczepie ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest