1

Temat: Witam

Witam wszystkich na tym forum
Postanowilem tu dolaczyc po moich przygodach na quadzie bardziej lub mniej udanych(kolano w proszku) quadzior poszedl do zyda i wybor padl na supermoto ktore od listopada czeka juz w garazu. Czytam to forum juz od dluzszego czasu i jest mi bardzo pomocne w niektorych kwestiach  takze i ja bede staral sie pomagac w roznych dyskusjach. Jestem z war-maz ndz pozdrawiam wszystkich

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

2

Odp: Witam

Cześć :)

3

Odp: Witam

siema

Black RiDeR

4

Odp: Witam

:) strzałeczka

http://bleft-style.blogspot.com/

http://www.bikepics.com/members/bleft1/

5

Odp: Witam

Powitać ;)

6

Odp: Witam

Siema , co to za supermoto?

motoslide.com

7

Odp: Witam

Barteksm napisał/a:

Siema , co to za supermoto?

juz w opisie

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

8

Odp: Witam

Witam kolejnego z war- maz. Kiedy ustawka :P:P

Suzi DRZ 400 SM K5.

9

Odp: Witam

Dzinkss napisał/a:

Witam wszystkich na tym forum
Postanowilem tu dolaczyc po moich przygodach na quadzie bardziej lub mniej udanych(kolano w proszku) quadzior poszedl do zyda i wybor padl na supermoto ktore od listopada czeka juz w garazu. Czytam to forum juz od dluzszego czasu i jest mi bardzo pomocne w niektorych kwestiach  takze i ja bede staral sie pomagac w roznych dyskusjach. Jestem z war-maz ndz pozdrawiam wszystkich

Teraz przeczytałem.
Poproś pięknie specjalistów o to, by przyjęli pokorną do NICH prośbę ode mnie - NACZELNEGO DZIADA RP o postawienie Cię zdrowo, bez komplikacji.
Pozdrawiam,
LWG

Post's attachments

Attachment icon prp.eml 4.79 kb, 197 downloads since 2011-03-09 

10

Odp: Witam

Witaj

11

Odp: Witam

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: Witam

Siemka

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

13

Odp: Witam

ConQest napisał/a:

Witam kolejnego z war- maz. Kiedy ustawka :P:P

Troche do Ciebie mam daleko ale mysle ze bedzie jakas okazja polatac razem. Pozdro

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

14

Odp: Witam

siemaa

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

15

Odp: Witam

Siemanko
Widzę że w końcu ktoś z okolic:)

Monnier HONDA XR600R SuperMoto<--- sprzedana co następne ???