1

Temat: LWG sm

witam jestem z torunia (mile widziani ziomale na przejażdżki gygy 5860389  )ostatnio trafiłem na to forum i sporo w nim czytałem dlatego padło na rejestracje jestem posiadaczem huski te 610 z 99 r z sercem od SM 570 z 2003 r podobno( jest ktoś na forum kto mógł by mi pomoc w stwierdzeniu czy na pewno silnik jest od sm 570 z 2003 r po czym to poznać ? na pewno już nie ma po-2-nego wydechu po reszcie z wyglądu nie wiele widać)   moto na razie w enduro ale koła już w drodze odlewy niestety na ten sezon powinny styknąć wielkie THX za ewentualna pomoc i pozdro dla wszystkich

2

Odp: LWG sm

wyslij jakies zdjecia to powiem Ci co masz :) no i powitac :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

3

Odp: LWG sm

tegma napisał/a:

wyslij jakies zdjecia to powiem Ci co masz :) no i powitac :)

siemano


dokładniejsze mogę mieć na jutro moto zimuje u znajomego THX

Post's attachments

Attachment icon DSC00002.JPG 901.19 kb, 67 downloads since 2011-03-02 

Attachment icon PICT0002.JPG 1.16 mb, 65 downloads since 2011-03-02 

4

Odp: LWG sm

Z tego co widze masz silnik bez pompy olejowej  wiec nie wiem czy to jest 2003r ale w huskach róznie kładli ja mam 2000r i wersja juz z pompa i bez kopniaka. wpisz w wyszukiwarke na forum "610" i  poczytaj, byl obszerny temat  o husqvarnach na jakies 4 strony i ktos tam pisal dokladnie co i jak w jakich rocznikach itp, joł.

525 EXC

5

Odp: LWG sm

siemanko :)

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

6

Odp: LWG sm

Siemka ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

7

Odp: LWG sm

Hejka.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

8

Odp: LWG sm

cześć

TM

9

Odp: LWG sm

Cześć

motoslide.com

10

Odp: LWG sm

hey
:D

http://bleft-style.blogspot.com/

http://www.bikepics.com/members/bleft1/

11

Odp: LWG sm

czarnysm610 napisał/a:

Z tego co widze masz silnik bez pompy olejowej  wiec nie wiem czy to jest 2003r ale w huskach róznie kładli ja mam 2000r i wersja juz z pompa i bez kopniaka. wpisz w wyszukiwarke na forum "610" i  poczytaj, byl obszerny temat  o husqvarnach na jakies 4 strony i ktos tam pisal dokladnie co i jak w jakich rocznikach itp, joł.


SM 570 z 2003 r tez są baz pomp oczekuje konkretu a nie ( wydaje mi się ,może) tyle to ja sam wiem a spędziłem już sporo na szukaniu dokładniejszych info THX

12

Odp: LWG sm

elo

13

Odp: LWG sm

Siema

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

14

Odp: LWG sm

Powitać ;)

15

Odp: LWG sm

P@SI napisał/a:
czarnysm610 napisał/a:

Z tego co widze masz silnik bez pompy olejowej  wiec nie wiem czy to jest 2003r ale w huskach róznie kładli ja mam 2000r i wersja juz z pompa i bez kopniaka. wpisz w wyszukiwarke na forum "610" i  poczytaj, byl obszerny temat  o husqvarnach na jakies 4 strony i ktos tam pisal dokladnie co i jak w jakich rocznikach itp, joł.


SM 570 z 2003 r tez są baz pomp oczekuje konkretu a nie ( wydaje mi się ,może) tyle to ja sam wiem a spędziłem już sporo na szukaniu dokładniejszych info THX

   to trzeba bylo zaznaczyc w pierwszym poscie "oczekuje-" i kolejno w punktach zaznaczyc swoje  oczekiwania hehe

525 EXC