1

Temat: Pozdrowienia z Nigerii

Witam wszystkich supermociarzy.

Dołączyłem do forum, bo jakieś 2 tygodnie temu kupiłem, od jednego z tutejszych moderatorów tj. gierwi-ego, KTMa 950 SM rocznik 2006. Wiem ze jest to supermoto tylko z nazwy, bo z przeznaczenia to raczej naked, ale mam nadzieje, ze znajdę tu kilka pożytecznych porad i poznam ludzi od których się czegoś nauczę.
Przed 950-tką jeździłem 4 lata Hondą CB500 (sprzedana), a od pół roku mam jeszcze KTMa 125 SX z 2004 roku którego ciągle ogarniam.
Pochodzę z Ustki, ale od jakiegoś czasu na stałe mieszkam w Gdańsku.
Obecnie jestem na statku typu PSV w Nigerii, skąd gorąco (28 stopni w nocy) wszystkich pozdrawiam!

"Kocham Fałki i pachnące cwajtakty"

2004 KTM 125 SX
Poszukiwania godnego SM

2

Odp: Pozdrowienia z Nigerii

yo!

przywiez jakiegos czarnucha  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

3

Odp: Pozdrowienia z Nigerii

Cześć. :)

Widać jak ten świat mały... no globalna wioska. ;)
Nawet nie wiedziałem że Gierwi juz sprzedał... myślę że będziesz się cieszyć z moto bo Gierwi to dobry chłopak ;) do tego ogarnięty technicznie ;)
Tylko nie zrozumiałem tej części z temperaturami... zrozumiałem że się nam żalisz. tak? I tęsknisz za urokami naszej cudownej zimy i temperaturami teraz panującymi. ;) hehe

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

4 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-02-20 21:36:22)

Odp: Pozdrowienia z Nigerii

Siemasz na długo w tej Nigerii czy tak obiazdowo ?
Czyli Gierwi sprzedał moto brawo :)

28 stopni rozmarzyłem sie  :)

motoslide.com

5 Ostatnio edytowany przez maciey (2011-02-20 21:47:11)

Odp: Pozdrowienia z Nigerii

Witam

28 stopni - cieplutkoo!!, może nawet za bardzo, ale bym nie narzekał.

No to Gierwi, masz pole do popisu z nowym sprzętem. A może już kupiony, tylko nie lubisz się chwalić?

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

6 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-02-20 21:49:06)

Odp: Pozdrowienia z Nigerii

Popatrzcie... to od Janika z Nigerii dowiedzieliśmy się o sprzedaży moto... a Gierwi nie pucował się wcale.  :mad:

Janik nawet nie masz pojęcia jak Ci szczerze współczujemy. Temperatury 28 stopni do tego na plusie... normalnie tragedia. ;) U nas jest idealnie... -5 w dzień -8 w nocy... uroczy klimat sypiącego śniegu... tworzący bajkową wizję jeszcze szybszych roztopów i błota po kostki.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

7

Odp: Pozdrowienia z Nigerii

Powitać ;)

8

Odp: Pozdrowienia z Nigerii

Siemka :)

Ahhh 28 stopni :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

9

Odp: Pozdrowienia z Nigerii

siemankoo :)

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

10

Odp: Pozdrowienia z Nigerii

Cześć, fajne masz moto.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11

Odp: Pozdrowienia z Nigerii

Gierwi nie ściemniaj. Gadaj, co w garażu stoi?

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

12

Odp: Pozdrowienia z Nigerii

Na razie szukam, ale nie będziemy tu koledze podkradać tematu.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

13

Odp: Pozdrowienia z Nigerii

haha, Siemanko :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

14

Odp: Pozdrowienia z Nigerii

gierwi napisał/a:

Cześć, fajne masz moto.

:)

ps. siema z Gdańska !

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

15

Odp: Pozdrowienia z Nigerii

Siemka :)

Monnier HONDA XR600R SuperMoto<--- sprzedana co następne ???