46

Odp: Łańcuch drze o opone. CRF

Chodzi ci o to ?
[url]http://allegro.pl/slizg-lancucha-cr-125-250-crf-250-450-00-08-i1433339005.html[/url]

CRF 450 - SPRZEDAM

47

Odp: Łańcuch drze o opone. CRF

Given jeszcze napisz co to za tajemnicze moto...?

48

Odp: Łańcuch drze o opone. CRF

Nie gadaj że nie możesz kupić ślizgu łańcucha?
Do mojej archaicznej XR robi je jeszcze UFO...
Wiec nie wiem co za wynalazkiem musisz jeździć...

A rurka to zły pomysł, lepiej coś wyciąć z twardej, zbrojnej płótnem gumy, jeśli oczywiście nie dokupisz ślizgu.

BTW Oryginalne ślizgi są z mega twardej gumy a zamienniki z jakiegoś polimeru  :/

joł

49

Odp: Łańcuch drze o opone. CRF

o ile dobrze pamiętam to CRF i RMZ to prawie bliźniacze konstrukcje. RMZ słynie z tego, że ma bardzo szeroki wahacz, może zastanów się nad wymianą :) u mnie bez problemu wchodzi 170 i mam po jakieś 2 cm luzu po obu stronach - testowano na różnych oponach :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

50

Odp: Łańcuch drze o opone. CRF

Motor to Cagiva SuperCity, naprawde dlugo szukalem tych slizgow, lecz nic nie znalazlem :/

51

Odp: Łańcuch drze o opone. CRF

tegma napisał/a:

o ile dobrze pamiętam to CRF i RMZ to prawie bliźniacze konstrukcje. RMZ słynie z tego, że ma bardzo szeroki wahacz, może zastanów się nad wymianą :) u mnie bez problemu wchodzi 170 i mam po jakieś 2 cm luzu po obu stronach - testowano na różnych oponach :)

no to mnie zainteresowałeś tą informacją u mnie w kawie łańcuch drze z jednej strony o oponę (160) a z drugiej opona ma dosłownie 2mm do wahacza czyżby aż takie różnice były między KXF a RMZ??

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

52

Odp: Łańcuch drze o opone. CRF

Given napisał/a:

Motor to Cagiva SuperCity, naprawde dlugo szukalem tych slizgow, lecz nic nie znalazlem :/

Mogę Ci wysłać swój stary ślizg z XRki, nie jest przetarty jeszcze do zera.
Ale najpierw zrób zdjęcie wahacza od góry i od przodu w miejscach gdzie ślizg powinien być to może coś z chłopakami wymyślimy z  czego by ślizg podpasować.

53

Odp: Łańcuch drze o opone. CRF

Na zdjeciu gościu ma wahacz ze ślizgiem więc uderz do niego

[url]http://moto.allegro.pl/cagiva-125-k7-w8-super-city-mito-elephant-czesci-i1452992854.html[/url]

Napisz tez jak to cagiva-50, 125, 600?

joł

54 Ostatnio edytowany przez Given (2011-02-22 16:38:30)

Odp: Łańcuch drze o opone. CRF

seta ;] A ile bys chcial za ten slizg? Bo polak zawsze cos porobi przykreci, przynituje i bd pasowalo  :D  :cool:

@edit
Pisalem do kolesia o ten slizg i mowil ze z niego juz nic raczej nie bedzie, ze jest prawie do zera zjechany juz.

55

Odp: Łańcuch drze o opone. CRF

Pogadaj z nim i weź za przysłowiowego browara-będziesz miał na wzór.

Swój mogę Ci wysłać po kosztach wysyłki + na browara za fatygę na  pocztę.


joł

56

Odp: Łańcuch drze o opone. CRF

Jak krakow to ci moge nawet pod dom przywiesc browca ;] Koles za ten slizg 20 zl chce... :D

57

Odp: Łańcuch drze o opone. CRF

To co mam Ci wysłać?
Jesli tak to przejdzmy na PW.

joł