1

Temat: Lusterka

Cześć, mam dylemat dotyczący lusterek do mojego SMC. Gwint na lusterko znajduje się tylko z prawej strony, więc pomyślałem, że najlepiej będzie zamontować małe lusterka pod kierowice. Montowanie ich na rogu kierownicy jest troche niepewne i przy pierwszej lepszej glebie pójdą w rozsypkę + dodatkowo planuje założenie handbarów, więc opcja lusterek na rogu kiery odpada.
Co sądzicie o takich: [url]http://allegro.pl/lusterka-okragle-metalowe-mocowane-w-kierownice-i1461443891.html[/url]
Tyle, że montowanych bez tulejki bezpośrednio pod kierowice? Ma ktoś takie i montował w swoim moto w ten sposób?
Pomóżcie :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

2

Odp: Lusterka

Gierwi na pewno montował i wrzucał zdjęcia na forum - poszukaj
ja też je zakupiłem jednak u mnie jest problem z wysokim zbiornikiem paliwa i lusterka muszą być ciut wyżej.
Jeszcze nie miałem okazji przetestować tego podczas jazdy, ale siedząc na moto w garażu było coś tam za mną widać :)
http://img836.imageshack.us/img836/6048/scaledphpserver213filen.jpg

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

3

Odp: Lusterka

Ja osobiscie gdybym teraz kupował lusterka ( kupiłem orginały suzuki te kwadraty)  to kupił bym jakieś akcesoryjne składane , kumpel takie ma acerbisa i wszystko w nich widać , a w trenie sładasz i nic CI sie nie połamie , a tak już mi sie plastik przy tych wykruszył .

Coś podobnego do tych z adventure [url]http://www.youtube.com/watch?v=cqPGvevCWq4&feature=feedu[/url]

motoslide.com

4

Odp: Lusterka

na tej stronie masz posty o tych lusterkach [url]http://forum.supermoto.pl/post43614.html#p43614[/url]

pozdr

KTM 250 EXC 2021
KTM 500 EXC 2022 SM
KTM 790 ADVENTURE R 2019

5

Odp: Lusterka

Te z linka montowałem ostatnio u siebie. Przy montażu musiałem podszlifować lekko mocowania.
Nie miałem jeszcze okazji jeździć z nimi, ale po przymiarkach w garażu, chyba dadzą radę.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

6

Odp: Lusterka

Ja takie miałem i dawały radę.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7 Ostatnio edytowany przez skotniol (2011-02-14 20:48:46)

Odp: Lusterka

maciey napisał/a:

Nie miałem jeszcze okazji jeździć z nimi, ale po przymiarkach w garażu, chyba dadzą radę.

mam tez te same dają rade bez problemu, tylko jakość tych lusterek trochę marna no ale za 88zł czego się spodziewac:D

KTM 250 EXC 2021
KTM 500 EXC 2022 SM
KTM 790 ADVENTURE R 2019

8

Odp: Lusterka

Moje z jakością nie miały problemu, ale ja przepłaciłem za MOTRAXy jeszcze raz tyle  :D

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

9

Odp: Lusterka

I dawały rade funkcjonalnie? Głównie chodzi mi o to, że jak jadę gdzieś za miastem żebym się nie musiał obracać co chwile, obtarty kark już się goi :P Bo w mieście albo przy wyprzedzaniu to wiadomo ocb.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

10

Odp: Lusterka

Jakoś przeżyłem  :D . Wiadomo że przez ramię trzeba zerknąć, ale nie tak żeby sobie łeb ukręcić. Ale przy zwykłych lusterkach też zerkałem.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11

Odp: Lusterka

No lifesaver to podstawa :)
Czekam może ktoiś ma jeszcze jakieś fajne pomysły jak nie to jutro zamówię te małe z 1szego postu.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

12

Odp: Lusterka

gierwi napisał/a:

Moje z jakością nie miały problemu, ale ja przepłaciłem za MOTRAXy jeszcze raz tyle  :D

u mnie w drugi dzień po zamontowaniu wykręciły się 2 śruby (patrz foto) i lusterko sobie odpadło podczas jazdy na szczęście kumpel który jechał za mną pozbierał je z drogi i co się okazało że jest całe i się nie potrzaskało  :cool: , odkleiłem więc lustro i zalałem wszystko razem poxipolem poskładałem i od tej pory trzyma się jak powinno
http://profi-bud.eu/test/lu.jpg

KTM 250 EXC 2021
KTM 500 EXC 2022 SM
KTM 790 ADVENTURE R 2019

13

Odp: Lusterka

A to są śruby? Wyglądają jak nity. One są wkręcane od strony lustra??

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

14

Odp: Lusterka

maciey napisał/a:

A to są śruby? Wyglądają jak nity. One są wkręcane od strony lustra??

tak dokładnie, są wkręcane od strony lustra i podejrzewam ze moje było słabo skręcone więc wibracje i prędkość zrobiły swoje

KTM 250 EXC 2021
KTM 500 EXC 2022 SM
KTM 790 ADVENTURE R 2019

15

Odp: Lusterka

Będę miał na nie baczenie, tak łatwo mi nie uciekną   :D

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."