1

Temat: Witam

Cześc,
niedawno zakupiłem Husaberga Fs 650. Wcześniej ganiałem w terenie, ale problemy z kolanem spowodowały, że zdecydowałem się przesiąśc, a mój wybór mógł paśc tylko na SM. Doświadczenie uliczne bliskie zeru, ale determinacja jest, więc myślę, że z każdym km będzie lepiej. Pierwsze 80km nawinąłem w zeszłą niedziele i jestem pod mocnym wrażeniem "umiejętności" Husaberga.
Pozdrawiam wszystkich

2

Odp: Witam

Siema :D

Hehe tak sie składa , że i ja od zawsze celowałem w off , a przez kolano tafiłem w sm :)
Taka ciekawostka od środy siedze w stabilizatorze , 3 czy 4 raz :D
Pozdro pokaż tego Berga w tym dziale [url]http://forum.supermoto.pl/topic14526-pokaz-swoj-pojazd-p11.html[/url]

motoslide.com

3

Odp: Witam

a ja 25.02 ide na 2 zabieg i też czeka mnie stabilizator na jakiś czas, a tu zaczyna się pogoda robic. Foty Berga wrzuce w tygodniu bo jeszcze nie było czasu zrobic, wolałem skupic się na wrażeniach "bezpośrednich"

4 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-02-13 20:12:16)

Odp: Witam

Artroskopie ? Bo ja sie własnie zastanawiam nad tym bo już 3 raz mi sie odnowiła kontuzja wogole to kolano jest jakies cipowate podatne na skręcenia . No ale waham sie jeszcze narazie czekam az sie zaleczy i usg zrobie .

Skąd kupowałeś berga ? Bo jak z Rawy Mazowieckiej to miałem go w rekach przez 5 minut :P

motoslide.com

5

Odp: Witam

dokłądnie artroskopia, już druga.
Husaberg z Rawy, mam nadzieje, że nie napiszesz mi teraz że to lipna sztuka

6 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-02-13 20:55:02)

Odp: Witam

HAHA nie no co Ty i w tym momencie jeździsz moim motocyklem :P
Chorowałem na to moto od dawna , ale nie miałem na nie środków :P
Jakoś w listopadzie czy grudniu byłem je obejrzeć , zrobiłem rundke po Rawie i moge powiedzieć tak moje suzuki dr 650 przy tym husabergu to muuuł , boże jak to szło na tym nawet ja na gumie potrafiłem jechać i nawet o tym dobrze nie wiedziałem, coś pięknego  . Niech CI służy .

motoslide.com

7

Odp: Witam

ja go zakupiłem bez zrobienia nawet 5 metrów, pogoda była taka, że nie dało się nim ruszyc nawet. odpalilem, pooglądałem i kupiłem. Co do mocy to już wiem, że nie brakuje i nawet takich laików jak ja podnosi do góry na 3 biegu  ( a myślę, że to nie koniec możliwości ) :)

8 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-02-13 21:05:23)

Odp: Witam

DZIKI napisał/a:

nawet takich laików jak ja podnosi do góry na 3 biegu

Miałem takie same odczucia , ciesze sie , że mogłem go chociaż na moment dosiąść , jak dla mnie jedno z lepszych sm , lekkie jak cholera , wystarczy musnąć manete i rwie jak głupie , a wcale nie odkręcałem mu jakoś strasznie bo był , jeszcze zimny . Naprawde wyglądał na świeży ogarnięty egzemplarz , moge wiedzieć za ile go wyciągnąłeś ?

motoslide.com

9

Odp: Witam

wypłaciłem 14900, nie wiem czy dużo czy mało bo jakoś nie ma w Polsce do czego porównac. Jak się złapiemy na jakimś wspólnym lataniu to będziesz mógł jakąś rundę wykręcic :)

10

Odp: Witam

Cena była chyba ok bo to jest 2006 rok jesli dobrze pamiętam . Jak napisałeś , ze kupiłeś berga nie dawno odrazu pomyślałem o tamtym hehe

motoslide.com

11

Odp: Witam

witaj,
ja Cię wyciągnę na tor żebyś nie zmiękł na mieście :)

12

Odp: Witam

dokładnie 2006, teraz to i tak nie mam się nad czym zastanawiac:) pozostało czekanie na lepszą pogodę

13

Odp: Witam

siema, ja też już chce jeździć;p

14 Ostatnio edytowany przez DZIKI (2011-02-13 21:37:50)

Odp: Witam

Cześc Materka,
trening jakiś by mi się przydał- to pewne:) jak tylko będziecie organizowac takowy to chętnie przyjadę pocwiczyc. Dobrze na wejściu spotkac znajomego

15

Odp: Witam

Powitać ;)