1

Temat: crash pady dr-z

Siema mam pytanie jakie crash pady montujecie w swoich dr-z  bo na rynku niema nic dedykowanego do tego motoru

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

2

Odp: crash pady dr-z

pręt gwintowany, 4 nakrętki ze 20 podkładek, 2 kółka odpowiedni podcięte od strony lag i 2 stock od deskorolki.

u mnie taki patent zdał egzamin już kilkukrotnie :)

DR-Z 400ESM sold

3

Odp: crash pady dr-z

Ponczo napisał/a:

Siema mam pytanie jakie crash pady montujecie w swoich dr-z  bo na rynku niema nic dedykowanego do tego motoru

W tym rzecz że w każdym markecie znajdziesz akcesoryjne crash pady z dedykacją do większości SM. ;) To zwykła Ponczo deskorolka. ;) Chyba że Ponczo musi mieć markowy produkt z widocznymi napisami. Bo w innym wypadku mu szacun na dzielni spada.
Możesz również dotoczyć z wałka teflonowego ale... wliczając czas, kupno, frezowanie, itp. więcej zachodu.
Koszt jak pamiętam to 48 zeta i zostaje Ci jeszcze deska ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

4

Odp: crash pady dr-z

dukeSebo napisał/a:
Ponczo napisał/a:

Siema mam pytanie jakie crash pady montujecie w swoich dr-z  bo na rynku niema nic dedykowanego do tego motoru

W tym rzecz że w każdym markecie znajdziesz akcesoryjne crash pady z dedykacją do większości SM. ;) To zwykła Ponczo deskorolka. ;) Chyba że Ponczo musi mieć markowy produkt z widocznymi napisami. Bo w innym wypadku mu szacun na dzielni spada.
Możesz również dotoczyć z wałka teflonowego ale... wliczając czas, kupno, frezowanie, itp. więcej zachodu.
Koszt jak pamiętam to 48 zeta i zostaje Ci jeszcze deska ;)

Ponczkowi nie zależy na lansie tylko na tej małej ochronie ogólnie myślałem o czymś takim znalazłem je na allegro

[url]http://moto.allegro.pl/uniwersalne-crash-pad-pady-do-motocykli-i-skuterow-i1452215688.html[/url] lub takie

[url]http://moto.allegro.pl/uniwersalne-crash-pad-pady-do-motocykli-skuterow-i1444966498.html[/url]

i zadałem te pytanie po prostu dlatego że chciał bym wiedzieć czego używacie   :)

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

5

Odp: crash pady dr-z

ja mam u siebie te drugie i działają :)

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

6 Ostatnio edytowany przez KotiDRZ (2011-02-12 14:00:28)

Odp: crash pady dr-z

Przy montowaniu ich na wahacz tylny, i przednie lagi trzeba nawiercac otwory? Jak je montujecie?

Black RiDeR

7

Odp: crash pady dr-z

montowane są na wylot na pręcie który przechodzi przez ośki

motoslide.com

8

Odp: crash pady dr-z

w SM na przod miesci sie 10mm a na tyl doslownie 9.8 (albo odwrotnie)
trzeba delikatnie stoczyc, nie ma co wkladac tam 8mm bo to duzo slabsze

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

9

Odp: crash pady dr-z

lepiej 12 przetoczyc na 9.8 i nagwintowac tylko konce pod nakretke ;))

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

10

Odp: crash pady dr-z

Odświeżam Temat Pany! Ma ktoś może z Was do sprzedania komplet crash padów w rozsądnej cenie do DR-zeety ?? Chętnie przygarnę !

Black RiDeR

11

Odp: crash pady dr-z

mam jeszcze takie jak w moim starym temacie, nówki, białe, nie zakładane. z propozycją ceny wal na pv. sam na takich śmigam 2gi sezon.
[url]http://forum.supermoto.pl/topic19823-crashpady-dla-prawdziwych-supermociakow.html[/url]

----    Kupię     ----
Motorynkę ROMET.
  Z dokumentami.

12

Odp: crash pady dr-z

Ma ktos wymiary crash padow? moze rysunek techniczny? Chce zeby tokarz mi je wykonal.

13

Odp: crash pady dr-z

Pegi do BMX'a + pręt gwintowany wpuszczony w koło :)

Aktualnie : FZ01

Były :  XT125, CRM85, MX125, TE250, YZ450F, XTX660, DRZ400SM, SHIVER750 MT07

14 Ostatnio edytowany przez termin (2018-02-26 18:57:18)

Odp: crash pady dr-z

pegi troche za dluugie :P
w innym watku wyczytalem, ze wystarczy kupic walek z ertanolu, pociac na odpowiednie dlugosci, wywiercic otwor przelotowy i poglebienie pod nakretke. Takze ogarne bez tokarza. Zastanawiem sie tylko nad srednica walka... chyba kupie fi 50mm, no i jeszcze na jaka dlugosc ciac walek. Z tego co zauwazylem to prawy tyl musi byc dluzszy od posostalych.

15

Odp: crash pady dr-z

Hi, w DRZ przód wystarczył chyba pręt o wytrz.8.8 -jakieś 35cm, tył to "chyba" 41cm (Castorama/Lerua) -do tego kółka od deskorolki, parę podkładek i oporowe nakrętki (koszt +/- 10zł+6+6+kółka)

Hardcore - it's more than music...