1

Temat: Yamaha WR400

Witam, znalazłem na allegrze takie oto moto -> [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1439727396[/url]

Co sądzicie o nim ? niewiele napisane, zdjęć też jakoś licho -> pisałem i prosiłem o odpowiedz na kilka pytań oraz zdjęcia więc jak dostanę to wrzucę.

Generalnie jaka jest opinia i tym modelu - nada się na 1st SM ?
Jakie są + i -  tej yamahy ?

Pozdrawiam
ony

seta 2T
www.facebook.com/ManetaTeam

2

Odp: Yamaha WR400

Na temat +/- WR400F sporo poczytasz tu:
[url]http://www.forum.motox.com.pl/viewtopic.php?f=37&t=11634[/url]

Dużo prawdy choć bywają wyjątki.
Np. Moja 426 nie katuje świecy i nie ma nigdy problemu z odpaleniem nawet po przewrotce.
Niemniej artykuł konkretny i masz obraz sytuacji oraz ewentualnych kosztów.

"Jedenaste: Nie wystawiaj Anioła, Stróża swego na próbę ..."

3

Odp: Yamaha WR400

Adbin napisał/a:

Niemniej artykuł konkretny i masz obraz sytuacji oraz ewentualnych kosztów.

Trochę odstrasza ten art - głownie dla tego, że jak nie kupisz nowej WR to nigdy nie wiesz co się dzieje w używanym siniku i jak ktoś o niego dbał, bo jak nie dbał jak należy to lipton

seta 2T
www.facebook.com/ManetaTeam

4

Odp: Yamaha WR400

ony napisał/a:
Adbin napisał/a:

Niemniej artykuł konkretny i masz obraz sytuacji oraz ewentualnych kosztów.

Trochę odstrasza ten art - głownie dla tego, że jak nie kupisz nowej WR to nigdy nie wiesz co się dzieje w używanym siniku i jak ktoś o niego dbał, bo jak nie dbał jak należy to lipton

Tak jak z każdą wyczynową maszyną, takim tokiem myślenia to tylko salon albo rezygnacja z zakupu

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

5

Odp: Yamaha WR400

Generalnie racja z tym, że pewnych rzeczy można uniknąć, ktoś kto wie na co zwracać uwagę wyłapie niepokojące oznaki końca silnika itp

Jako, że nie mam takiej wiedzy - mogę jedynie prosić o pomoc osoby które wiedzą co i jak i chcąc coś doradzić

ps. właśnie to robię :D

seta 2T
www.facebook.com/ManetaTeam