1

Temat: Jaki kombinezon

Witam koledzy mam problem zamierzam kupic nowy kombinezon na moto ale nie wiem jaki rozmiar:/ mam 177 wzrostu i waze ok 70kg nawet troche mniej:P obecnie jestem w UK i moge kupic jakis fajny nie drogi kombi ale przez ebay. Chcialem zapytac jaki rozmiar bylby na mnie dobry poniewaz sie nie orientuje. Sa rozne rozmiary 40,42....56 i teraz nie wiem ktory na mnie. Sorki ze zamiescilem tutaj ten temat ale nie wiedzialem gdzie. Pozdrawiam

2

Odp: Jaki kombinezon

Posprawdzaj rozmiarówki na stronach producentów bo każdy ma inne. Ciężko określić jeden rozmiar. Musisz dopasować, albo najlepiej iść gdzieś do sklepu i pomierzyć a później zamówić na e-bayu ;)

3

Odp: Jaki kombinezon

ok dzieki pozdrawiam

4

Odp: Jaki kombinezon

zmierz ile masz w klacie. 48 rozm to 96 cm
50tka - to 100 cm
52jka - to 104 cm
itd...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

5

Odp: Jaki kombinezon

Ok dzieki kolego pozdrawiam i do zobaczenia:)

6

Odp: Jaki kombinezon

Na pewno nie zamawiaj kombi po rozmiarówce. Rozmiar rozmiarowi nie równy i trzeba przymierzyć.

7

Odp: Jaki kombinezon

ja targałem ze stanów swój w ciemno rozmiar 54 wzrost 180cm waga 85kg i pasuje idealnie, ale wiadomo lepiej zawsze przymierzyc ;)

KTM 250 EXC 2021
KTM 500 EXC 2022 SM
KTM 790 ADVENTURE R 2019

8

Odp: Jaki kombinezon

Zanim kupiłem swoje kombi znalazłem chyba wszystkie strony o kombinezonach i rozmiarówkach po polsku, aby dokonać właściwego zakupu.
Wybrałem rozmiar 50 przy wymiarach:
wzrost: 185cm
waga: 85kg
Reszty nie pamiętam.
Tak więc reguły z rozmiarem nie ma. Próbowałem zmierzyć raz vannuciego r50 i niestety za malutki, a mój 50 i sie mieszczę.  Jak stoje to lekko w jajka ciśnie, ale jak sie lata to nic nie czuć.
Przeszukaj forum pod tym kątem.

Kiedy szukałem informacji dla siebie natknąłem sie na podobne słowa: Kombinezon to Twoja druga skóra, musi bardzo dobrze przylegać, bo w innym przypadku podczas kontaktu z asfaltem kombinezon będzie sie na nas przemieszczał i może uszkodzić naszą skórę, czyli nie będzie spełniał swojej funkcji.
Kiedy mamy kombinezon na sobie powinniśmy mieć lekko zgarbioną pozycję, jest to naturalna pozycja podczas jazdy motocyklem.
Lepszy troszkę za mały niż za duży. Najwyżej sie trochę rozejdzie, to jest skóra.

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

9 Ostatnio edytowany przez fistach (2011-10-25 10:23:47)

Odp: Jaki kombinezon

nie bede otwieral nowego tematu, wiec tutaj zapytam.

Mial ktos stycznosc z kombi firmy FLM ??

takowy chce kupic:

http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/87/76/53/1887765343

jezeli dobry jakosciowo i wygodny, to gdzie najlepiej kupic ?? na allegro widzialem po 2000zl ...

a moze polecacie inny na SM ?

Huska 701 '17