1

Temat: Audio car

Chce wstawić w Opel Astra 93 radio. Nie mam za wiele funduszy więc wykombinowałem takie coś. Kupuje jakieś radio an szrocie, byle by działało na kasety. jako że mam w telefonie wejście normalnego jacka to kaseta z taką koncóweczką załatwia całą sprawę z źródłem muzyki. Kwestia głośników: w atrapach w drzwiach, odpada- zbiera się tam wilgoć( samochód z 1993r.), za siedzeniami pasażerów nad bagażnikiem odpada( hatchback i jeżdżę bez tej klapy). Jedyne wyjście to walnąć parę głośników do bagażnika. Co prawda mam głośnik estradówke 100V ale to chyba będzie za duże. Co o Tym sądzicie? Pozdrawiam i czekam na uwagi.

Suzi DRZ 400 SM K5.

2 Ostatnio edytowany przez Peka (2011-01-13 23:40:25)

Odp: Audio car

a nie masz przypadkiem głośników na podszybiu?
Jak nie to można drzwi zabezpieczyć i włożyć jakiś fajny zestawik.
Nie polecam wkładania głośników do tyłu, poza bassem.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

3

Odp: Audio car

ConQest napisał/a:

za siedzeniami pasażerów nad bagażnikiem odpada( hatchback i jeżdżę bez tej klapy)

jeśli to o to chodzi

Suzi DRZ 400 SM K5.

4 Ostatnio edytowany przez HEMP (2011-01-13 23:49:46)

Odp: Audio car

Pomysl raczej nad kupnem jakiegos taniego radia z wejsciem na sygnal lub  gniazdem USB ... jakosc dzieku z takiej przejsciowki kasetowej bedzie marna .Co do wigloci w drzwiach  zastosowalem u kumpla w Kadeciaku pianke montazowa  :D  i sie sprawdzila .Pozniej wycinasz odpowiednie miejsce na glosnik i jest ok ( tylko rozsadnie z iloscia pianki :) )

i can do this .. here, hold my beer

5

Odp: Audio car

ConQest napisał/a:
ConQest napisał/a:

za siedzeniami pasażerów nad bagażnikiem odpada( hatchback i jeżdżę bez tej klapy)

jeśli to o to chodzi

chodzi mi o podszybie z przodu

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

6

Odp: Audio car

włożysz stare radio na kasety które nie będzie oddawało dynamikę muzyki i inne takie sprawy :)  radio to połowa sukcesu musi czysto grać

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

7

Odp: Audio car

safari   do tego jeden papierowy głosnik gdziec na tasme klejaca do dski przykelj i wielka tuba do bagaznika

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

8

Odp: Audio car

To tak. Pojezdzilem trochę, popytalem się i jako takie rozeznanie mam. Okazuje isę że wcale nie mam instalacji do radia. Pozostalo mi pojezdzić po szrotach i powybierać coś.  Z pianką w dzwiach- bardzo dobry pomysl. Wszystko spoko tylko nie wiem jak dokładnie i o co chodzi z podłączeniem tego do wzmacniacza. Co? mam wsadzić do bagarznika wzmacniasz wielkości drukarki czy o co chodzi. Bo chcialbym sam to zrobić. :P

Suzi DRZ 400 SM K5.

9

Odp: Audio car

W nowych radiach jest już wbudowany wzmacniacz a jak ty kupisz gówno bez wzmacniacza to ci sie przyda moim zdaniem tak 2 głosniki na tył po 125W mocy na tył i jazda.

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004