16

Odp: Cagiva SuperCity125, Rzuciła palenie ;(

Poszukaj w katalogu ngk i kup zwykłą świecę za 10-20zł. Pewnie dostaniesz w pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym.

Dopóki nie wsadzisz nowej świecy nawet nie ma co dyskutować. Kiedyś miałem taką sytuację z moto (2t) że zachciało mi się gaźnik czyścić i regulować, przed tym moto ładnie paliło. Po wykonanej robocie składam moto a tu zonk, odpala i zaraz się zalewa, pomogła nowa świeca.

17 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-01-11 21:25:55)

Odp: Cagiva SuperCity125, Rzuciła palenie ;(

a ja Ci mówie kup beru albo iskre bo ngk zaczęli podrabiać i jedne są ok a inne lipa jak Bartek pisal. Po drugie wypalac to sobie mozna bylo w motorynkach albo wsk, a jak chcesz miec pewnosc to kup nowke i wtedy sprawdzaj. jak pracowalem w renomowanym serwisie to przywiezli nam fure po remoncie glowic, sprawdzeniu rozrzadu i dwa razy silnik wyciagali do tego bo to bokser i nie znalezli przyczyny nie odpalania. sprawdzilismy rozrzad, spr. cisnienie paliwa i pozostala iskra, na cewce byla ok, ale po wyjeciu zalanych swiec bylo zero iskry. po wymianie swiec auto jak nowe a Ci co robili glowice nie mogli uwierzyc ze takimi matołami są ;) pozdro

18

Odp: Cagiva SuperCity125, Rzuciła palenie ;(

polecam beru ;] z ngk też miałem różne cyrki a z beru jeszcze nie ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

19 Ostatnio edytowany przez Given (2011-01-11 17:52:29)

Odp: Cagiva SuperCity125, Rzuciła palenie ;(

Zamowilem swiece w sklepie, przy okazji koles namowil mnie na kurtke (Alpinestars T-RC 1) oraz pas nerkowy :]. Jutro przyjdzie to wam powiem co i jak.
Landryss25 juz wole kupic taka niz miec potem dziure w tloku wypalona :]

20

Odp: Cagiva SuperCity125, Rzuciła palenie ;(

Given napisał/a:

kurtke (Alpinestars T-RC 1)

Ile taka impreza  :P

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

21

Odp: Cagiva SuperCity125, Rzuciła palenie ;(

Normalnie 650 zl, ale trochu utargowalem ;]