31 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-12-26 14:04:29)

Odp: KTM 640 LC4 czy Husqvarna SM 610?

No własnie nie skreślajcie ich :P . Wobraźcie sobie jak musi człowiek męsko wyglądać stojąc na światłach kąpiąc moto , a z pod kasku lecą ku*wy .
Ja jak bym miał brać lc4 to tylko 660.
Kupisz 640 i bedziesz płakał , że suzuki Cie wyprzedza :P
Majki ja jestem zdecydowany na twoją 660 decyzja nalaży do Ciebie :D oddaje Ci DeeRe , a na reszte kasy czekasz  :lol:

motoslide.com

32

Odp: KTM 640 LC4 czy Husqvarna SM 610?

Barteksm napisał/a:

No własnie nie skreślajcie ich :P . Wobraźcie sobie jak musi człowiek męsko wyglądać stojąc na światłach kąpiąc moto , a z pod kasku lecą ku*wy .
Ja jak bym miał brać lc4 to tylko 660.
Kupisz 640 i bedziesz płakał , że suzuki Cie wyprzedza :P
Majki ja jestem zdecydowany na twoją 660 decyzja nalaży do Ciebie :D oddaje Ci DeeRe , a na reszte kasy czekasz  :lol:


nie sadze :D LC4 poprawnie działajace i rozblokowane idzie równo z husq smr510 ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

33 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-12-26 14:07:11)

Odp: KTM 640 LC4 czy Husqvarna SM 610?

no, a co dopiero 660 w pełni rozblokowane podobno zostawia z tyłu drz wersjeE  :D

motoslide.com

34

Odp: KTM 640 LC4 czy Husqvarna SM 610?

mysle ze s,sm,e,turbo gti, jakie by to drz nie było do konkretny szofer bmx'a ja odstawi  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

35

Odp: KTM 640 LC4 czy Husqvarna SM 610?

uuuuuuuuuu cross masz kolowialnie mówiąc przeje*ane kto ma drz niech rzuci kamieniem  :P

motoslide.com

36

Odp: KTM 640 LC4 czy Husqvarna SM 610?

to jst zasada kija w mrowisku  :lol:

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

37

Odp: KTM 640 LC4 czy Husqvarna SM 610?

Zapier*ala prawie jak moje Dr
[url]http://www.youtube.com/watch?v=lvOIF83r6TM&feature=related[/url]

motoslide.com

38

Odp: KTM 640 LC4 czy Husqvarna SM 610?

Nie zauważyłem, że to Ty wystawiłeś aukcję którą wkleiłem wyżej :) Chętnie bym porównał te 2 wersje lc4 ale mam ponad 400km do Ciebie więc trochę nie po drodze :(


Masakra...ludzie, my Polacy w większości to naprawdę jesteśmy dramatycznie leniwi.
Raju...piszę tobie o tym że masz niebywałą okazję na Żywca porównać dwa motocykle w Fenomenalnym stanie a ty wyjeżdżasz że masz 400km do mnie nie po drodze...
Więc po czym? Po wodzie czy błocie?
Stary, nie wiem jak Ty się na to zapatrujesz ale aby kupić w Polsce dobry Sprzęt to troszkę trzeba się najeździć (na 100% więcej niż 400km). Ponad to ja jak napisałem w ogłoszeniu daję Gwarancję na to że się nie Zawiedziesz...w razie Lippy wracam kasę za podróż.
Więc wytłumacz mi czym ryzykujesz. Oba sprzęty są Genialne a SMC 660 jest odblokowany na 60KM !!! Oba są po przeglądach w ASO KTM-a w pobliskim Zittau (Niemcy). Posiadam Faktury...

P.S.
Jeszcze nikt kto przyjechał do mnie po Motocykl nie odjechał z Gołymi Rękoma.  :cool:

SUPERMOTO 4Life

39

Odp: KTM 640 LC4 czy Husqvarna SM 610?

Barteksm napisał/a:

PS widzę u Ciebie zdjecia z Jerym i Kotidrz czyli co Łodz sie przerzuca na SuMo :D

Cala Lodz to moze nie, bo za duza grupa to tez nie dobrze. Skutecznie wierce ludziom dziure w brzuchach filmami z SM w roli glownej :D Jest jeszcze Szyna a bedzie Saszka i byc moze Miras (tez jest na fotach z Mazur). Powiem tak. Cala Lodz sie nie przesiada. Przesiadaja sie odpowiednie osoby :D

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

40

Odp: KTM 640 LC4 czy Husqvarna SM 610?

Ktm o wiele rozsądniejszy wybór, chodzi o populranosc, czesci, serwis. Huska zajebista, duza moc, mocna,ale z dostepnoscia czesci w naszym kraju bardzo skromnie, dlugo trzeba czekac na jakiekolwiek oryginalne podzespoly, chlopaki, ktorzy jezdza, badz jezdzili na husce wypowiadali sie na forum wlasnie o czesciach, moze gdzies te posty odszukasz. Wybor nalezy do Ciebie. Pozdro

ps. najlepsze moto to supermoto:D

Black RiDeR

41

Odp: KTM 640 LC4 czy Husqvarna SM 610?

husqy ? moc ? 610 ta juz na wtrysku ma dobre 10 kucy mniej od lc4  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

42

Odp: KTM 640 LC4 czy Husqvarna SM 610?

BartekSM podeślij mi foty tej twojej DR-y...

SUPERMOTO 4Life

43 Ostatnio edytowany przez Raju (2010-12-26 19:32:07)

Odp: KTM 640 LC4 czy Husqvarna SM 610?

Majki46 napisał/a:

Nie zauważyłem, że to Ty wystawiłeś aukcję którą wkleiłem wyżej :) Chętnie bym porównał te 2 wersje lc4 ale mam ponad 400km do Ciebie więc trochę nie po drodze :(


Masakra...ludzie, my Polacy w większości to naprawdę jesteśmy dramatycznie leniwi.
Raju...piszę tobie o tym że masz niebywałą okazję na Żywca porównać dwa motocykle w Fenomenalnym stanie a ty wyjeżdżasz że masz 400km do mnie nie po drodze...
Więc po czym? Po wodzie czy błocie?
Stary, nie wiem jak Ty się na to zapatrujesz ale aby kupić w Polsce dobry Sprzęt to troszkę trzeba się najeździć (na 100% więcej niż 400km). Ponad to ja jak napisałem w ogłoszeniu daję Gwarancję na to że się nie Zawiedziesz...w razie Lippy wracam kasę za podróż.
Więc wytłumacz mi czym ryzykujesz. Oba sprzęty są Genialne a SMC 660 jest odblokowany na 60KM !!! Oba są po przeglądach w ASO KTM-a w pobliskim Zittau (Niemcy). Posiadam Faktury...

P.S.
Jeszcze nikt kto przyjechał do mnie po Motocykl nie odjechał z Gołymi Rękoma.  :cool:

Nie będzie to mój pierwszy motocykl wiec zdaje sobie sprawę ile trzeb się najeździć. Ani gix’a ani mojej poprzedniej vtr’ki nie znalazłem pod domem i też natłukłem dużo kilometrów w poszukiwaniu dobrego egzemplarza… Na początku pytałem o lc4 640 i husqvarnę Sm 610 dlatego było mi nie podrodze jechać 400 km żeby oglądać motocykl nad którym w ogóle się nie zastanawiałem, a 640 widziałem i miałem okazję się przejechać.

Po wypowiedziach kolegów w sumie przekonałem się do 660. Tylko jedna rzecz mnie zastanawia. Jest to moto jedno czy dwu osobowe? Nie ukrywam, że zależy mi na tym żeby mogły jechać nim 2 osoby.

Majki46 napisałeś na forum, że można twoje moto zarejestrować na 2 osoby. Nie ma problemów z zamontowaniem podnóżków dla pasażera?

Brak rozrusznika mi nie przeszkadza, jak motocykl będzie sprawny to powinien odpalać bez problemu. Zależy mi na tym żeby przeglądy nie były za częste i żeby można było jechać w 2 osoby. Bez tego równie dobrze mógłbym kupić 525 exc :)

http://bikepics.com/members/kr69/
http://www.youtube.com/user/RajuLDZ

KTM 660 SMC 2006 :D

44

Odp: KTM 640 LC4 czy Husqvarna SM 610?

w 525 exc duzo bardziej obslugowe nic lc4, wiec nie wiem czy tak rownie dobrze mogłbys kupic, a w sumie jak kapusta w portfelu to zaden problem...

Black RiDeR

45

Odp: KTM 640 LC4 czy Husqvarna SM 610?

Przecież właśnie o tym napisałem. Jeżeli sm które chcę kupić nie będzie spełniało tych 2 warunków to równie dobrze mógłbym kupić takiego 525exc i tym podobne.

http://bikepics.com/members/kr69/
http://www.youtube.com/user/RajuLDZ

KTM 660 SMC 2006 :D