5,611

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A jak rozwiązujesz wysyłkę za granicę?
Kiedyś chciałem coś wystawić i się zamotałem przy kosztach wysyłki do innych Państw.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5,612

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hacker33 napisał/a:

A jak rozwiązujesz wysyłkę za granicę?
Kiedyś chciałem coś wystawić i się zamotałem przy kosztach wysyłki do innych Państw.

Jak ostatnio coś wysyłałem zagramanice to najtaniej wychodziła Poczta Polska

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

5,613

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja swojego czasu czyli gdzieś na przełomie 2013/2014 wysyłałem płytki z mikroprocesorami na Alaskę, do Niemiec i gdzieś do Azji. I pocztą polską nie wychodziło drogo. Co prawda małe to było.

WR250X -> Husaria 701

5,614

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mi nie chodzi czym.
Tylko w ebayu worldwide to było chyba z 100 krajów. Sprawdzać dla każdego z osobna koszt wysyłki to jakaś masakra.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5,615

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Podałem przykładowy koszt. Np jak wystawiłem coś większego, to podałem cenę wysyłki 1000 zeta :D

a jak wysyłałem dzisiaj cewki i linkę sprzęgła, to 50 zeta :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

5,616

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hermes napisał/a:
hacker33 napisał/a:

A jak rozwiązujesz wysyłkę za granicę?
Kiedyś chciałem coś wystawić i się zamotałem przy kosztach wysyłki do innych Państw.

Jak ostatnio coś wysyłałem zagramanice to najtaniej wychodziła Poczta Polska

W zeszłym roku wysyłałem sporo części do Niemiec/Anglii i jednak najkorzystniej wychodził kurier, ze względu na masę/wymiary. Wtedy chyba najtaniej GLS. 4 dni i paczka w anglii.

PBM

5,617 Ostatnio edytowany przez shonek (2016-11-15 23:58:37)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Czy Wam też motul 300v się czasem pieni? 2 razy lałem motula 300v, raz 15w50 i teraz na zimę 10w40 i taka piana powstaje zaraz po zgaszeniu moto w oczku. Latem jeździłem na motorexie 10w50 i nie było tego.
Ciekawy jestem dlaczego tak się dzieje? :)

WR250X -> Husaria 701

5,618

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

shonek napisał/a:

Czy Wam też motul 300v się czasem pieni? 2 razy lałem motula 300v, raz 15w50 i teraz na zimę 10w40 i taka piana powstaje zaraz po zgaszeniu moto w oczku. Latem jeździłem na motorexie 10w50 i nie było tego.
Ciekawy jestem dlaczego tak się dzieje? :)

a jak długo pracował silnik? ile kilometrów zrobiłeś po sprawdzeniu oleju?

RMX 450Z

5,619

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Różnie, czasem po prostu przejazd po mieście, czasem tylko odpalenie na minutę/dwie.

WR250X -> Husaria 701

5,620

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

zawsze uważałem, że 300v to nadaje się do ścigów. Polecam jeden z następujących: Ipone, Bel Ray, Liqui Moly. To są prawdziwe oleje syntetyczne, a nie tylko udające pełne syntetyki.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

5,621

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

300V jest super nie wiem o co wam chodz;) BTW. Ipone to Motul i obawiam się że mogą to być bardzo zbliżone oleje, ale Ipone tańszy to prawda.

5,622

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

shonek napisał/a:

Czy Wam też motul 300v się czasem pieni? 2 razy lałem motula 300v, raz 15w50 i teraz na zimę 10w40 i taka piana powstaje zaraz po zgaszeniu moto w oczku. Latem jeździłem na motorexie 10w50 i nie było tego.
Ciekawy jestem dlaczego tak się dzieje? :)

Może kupiłeś ludwik zamiast 300V, kolor podobny :D

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

5,623 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2016-11-16 11:06:35)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jedyne nieporozumienie przy olejach wyczynowych to wlewanie ich na cały sezon np. 300V i zmiana po 10tyś.
Kiedyś rozmawiałem z przedstawicielem Motula i śmiał się z takich ludzi twierdząc że 300V ma niesamowite właściwości ale bardzo krótko i należy go zmieniać często. Nie ukrywam że kiedyś te słowa mi się pokryły z rzeczywistością i kumpel przelatał prawie cały sezon na 300V zrobił chyba z 6tyś na kawie 636 i silnik był wyraźnie bardziej głośny. Zmienił olej, nalał Motula 7100 bo przekazałem mu powyższe info i jak ręką odjął... silnik pracował już cicho. Ostatnio stojąc w kolejce u Olka gość przede mną zamówił 300V do BMW F800GS... to już nawet sensu nie miało:P

5,624

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kupuje z petrostar w Wawie, tam lipy nie ma raczej. Allegro omijam.

WR250X -> Husaria 701

5,625

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

U mnie też się pienił ale tylko na początku.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD