2,056

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

sushi napisał/a:

poprostu mlodziez ma wiecej czasu na bicie piany na forum

To raz, druga sprawa że zaczynają stanowic zdecydowaną wiekszośc tego forum.

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

2,057

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

za to stara gwardia ramoleje :)

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

2,058

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kwkm napisał/a:

Średnia wieku na forum diametralnie się zaniża :[

I nie ma nic w tym złego, a czasu niestety nie zatrzymany taka kolei rzeczy. Niech sie uczą na błedach i doświadczeniu starych wyjadaczy, a my na ich młodzieńczej innowacyjności i fantazji.
BTW. Po ile wy lat macie ze takie podejście macie!?

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

2,059

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Siedzie na forum od zimy i w każdy wolny wieczór zaglądam i czytam co sie dzieje i wiele się dowiedziałem oraz podszkoliłem . Za to wam dziękuje ;)  a tą wiedzę najbardziej lubię przyswajać  ( mechanika + supermoto) a wiem że na tym forum same konkretne informacje są , nie typu (ja słyszałem.. , szwagier mi gadał że ktoś mu opowiadał...) . Chodź mam 18 lat to mam nadzieje że się nie zraźcie do mnie :) ja jestem pozytywnie nastawiony na relacje z wami .

Cagiva Supercity 125 ;)
Only SuperBłoto

2,060

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Olaff napisał/a:

Czy przy wymianie w rowerze zacisków z mechanicznych na hydrauliczne zmienia się tarcze czy te które były wytrzymają?

READY TO >> TERROR

2,061

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Olaff napisał/a:
Olaff napisał/a:

Czy przy wymianie w rowerze zacisków z mechanicznych na hydrauliczne zmienia się tarcze czy te które były wytrzymają?

Powinny wytrzymać, raczej nic się nie będzie dziać. Przecież jak kupujesz tarcze to nie ma konkretnie pod dany typ hamulca. Ja mam u siebie hydrauliki Avid Juicy 5 i tarcza niczym się nie różni od tych co latają na mechanikach

zagubiony między 4t/2t

2,062

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Gazior napisał/a:
heroineXrace napisał/a:
Confusing napisał/a:

To gratulacje ;)

Mi się w tym roku udało i mam pasek, a na dodatek stypendium z firmy Famot. Będzie więcej kasy na moto ;D

A to gratulacje. Mi średnia wyszła 4,2.

High Five ta sama średnia :P

Osz wy chujki, a ja 3,9.

Gimbaza atakuje!!

2,063

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja mam średnią 1.1. Jeden wyjazd, jedna gleba.

Panowie dajcie nazwę darmowego programu do pocięcia, sklejenia i skompresowania filmów z gopro. Szukałem kilka razy i nic. Wybaczcie, ale jestem bardziej motocyklowy niż komputerowy. Na stronie gopro miał jakiś być, ale trzeba bulić

rmz 250
gas gas txt 250

2,064

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Sony Vegas

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

2,065

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dzięki panie. Już ściągnąłem ze strony gopro, tylko trzeba nauczyć się tym posługiwać

rmz 250
gas gas txt 250

2,066

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ktoś ma i coś może ciekawego powiedzieć o tej kamerce? [url]http://allegro.pl/qualia-actioncam-sony-hdr-as15-nie-gopro-bonus-i3342699842.html[/url]

Wydaje mi się, że to bardzo poważna konkurencja dla GoPro

MZ SM 125 & DT 125 RE

"Żadne zakazy nie zniszczą Naszej pasji"
"WRC is for boys, group B was for men"

2,067

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://www.yamaha-motor.eu/pl/experience/community/newsletter/form_lzy.aspx[/url]

Konkursik dla ludzi latających Yamaha ;D

2,068

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

wojtekmz napisał/a:

Ktoś ma i coś może ciekawego powiedzieć o tej kamerce? [url]http://allegro.pl/qualia-actioncam-sony-hdr-as15-nie-gopro-bonus-i3342699842.html[/url]

Wydaje mi się, że to bardzo poważna konkurencja dla GoPro

Kiedyś oglądałem test tej kamerki i GoPro Hero 3 Black Edition w programie gadżet na TVN Turbo. I Sony w porównaniu do GoPro ma nasycone kolory, są żywsze niż jest to w rzeczywistości. Obraz jest mniej ostry, z pewnej odległości nie można było zobaczyć szczebelków na moście, bo zlewały się w całość, a w GoPro nie było tego problemu. Sony chyba miało lepszą stabilizacje obrazu. Niestety do Sony nie ma tylu mocowań co do GoPro i w porównaniu do niego ma mniejszą możliwość regulacji ramienia.

2,069

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Sony w wyprzedaży w media ekspercie, niby niewiele taniej ale zawsze ta stówka w kieszeni.

DRZ400SM, KTM 990 ADV

2,070

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Na Amazonie by można było wyrwać za około 800zł, cena podobna do GoPro2 i już nie wiem co lepsze.

MZ SM 125 & DT 125 RE

"Żadne zakazy nie zniszczą Naszej pasji"
"WRC is for boys, group B was for men"