1

Temat: Ave

Ave Szanowni Bogowie SuperMoto, zgłaszam się ja was uniżony wielbiciel SM  :D
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w swoje progi by wiernie slużyć SM, a pewnego dnia pozwolicie mi zsotać jednym z waszych herosów ;)
Dobra koniec tej gadki, witam was i mam nadzieje, ze miło tu spędze czas :)

2

Odp: Ave

Siema. Czym jeździsz?

3

Odp: Ave

Powitać ;)

4

Odp: Ave

Siema :) na jakiej to Boskiej maszynie siejesz terror u Siebie ? ;)

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

5

Odp: Ave

Siemanoo Ave Cezar ;P

6

Odp: Ave

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: Ave

Supermoto.pl nie jest sektą wiec nie musisz pieprzyć oficjalnie , jak na czarnej mszy .
Siema gadaj z kąd jesteś czym latasz :D

motoslide.com

8

Odp: Ave

Witaj

9

Odp: Ave

witamy :)

10

Odp: Ave

Witamy, gdzie latasz?

CRF 450 - SPRZEDAM

11

Odp: Ave

siemanko ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

12

Odp: Ave

Nooo chłopaki (i dziewczyny o ile tu jakieś występują, chyba, że jak u mnie na polibudzie, to aż strach pomyśleć co to jest dziewczyna-bo tego tam nie znamy) :D
Dziękuję za miłe przywitanie mnie tutaj :D Aż tak milego sie nie spodziewałem :D
Dobra przegląd moich maszyn:
Honda XR 125 l ('03) calkiem miłe ;p oraz Honda XL 125 S ('82) o astronomicznym przebiegu przeszło 40 tysiaków :D
Jestem ze Śląska, ale Ślązakiem nie jestem, tylko Pomorzaninem z Kuj-Pom ;) Studiuje i dostudiować się nie mogę na polibudzie ;p
Ogólnie to też sobie ćwicze, ale nie zeby być mega koks, mam narazie tylko 90 kilo, więc mój motorek miałby problemy się rozpędzić :D
hmm tyle o mnie :D

13

Odp: Ave

Siemanko ;p Myślałem , że kolega gdzieś bliżej to moglibyśmy przetestować nasze ''hondziczki'' :D

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

14

Odp: Ave

widzę, że ze Śląska się coraz więcej osób zbiera ;) 4 jesteś ;) A skąd dokładnie jesteś ?

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

15

Odp: Ave

elo