16

Odp: Odbiło mi na stare lata:)

hanskloss napisał/a:

cześć stary człowieku  ;) mi już 40latka śpiewali na urodzinach, a może Honda FMX, na pewno bezobsługowa i są w budżecie na allegro:
[url]http://allegro.pl/honda-fmx-650-supermoto-i1340646859.html[/url]
[url]http://otomoto.pl/honda-fmx-650-M2101951.html[/url]

Witaj,

FMX z wyglądu jest świetne - myślałem o tym moto. Ta druga z linka, który wkleiłeś (czerwona) jest podpadająca ponieważ jest najtańsza z wszystkich FMX-ów na mobile de. Znając możliwości naszych handlarzy baaaardzo bał bym się ją zakupić. Jednak jako motocykl po tak długiej przerwie uważam, że byłby interesujący. Jednak poza tymi dwoma wyjątkami, które podałeś reszta tych sprzętow stoi grubo ponad 10 k.


"nie cackaj się kupuj DRZ tylko w wersji E"

Czym się różni wersja E od normalnej?

Dzięki panowie za rady!

Pzdr

17

Odp: Odbiło mi na stare lata:)

e ma fabrycznie 50KM i jest w wersji enduro, a sm ma 40KM i jest supermoto, tak w skrócie.

18

Odp: Odbiło mi na stare lata:)

ta druga z motomotion ogladałem. Nawet nie ma sensu do niej podchodzić  :D przy okazji wpadłem mówie zobacz a tam z lag się leje, odpalić nie mogą bo zalana, plastiki przy nakrętkach połamane, nie dokręcisz ich jak nie ponawiercasz, licznik nieoryginalny .... podsumowując PADAKA a z ceny nwet złotówki nie chcą zejsc bo ze i tak niska cena i mają już na nią chetnego tylko ze nie mogli odpalic i sie zalała ale ze koles chce ja kupic na 100% (było to miesiąc temu ogladane jak widac nadal ogłoszenie stoi :P )  a na marginesie na ogladam moto a za scianą serwis i słychać jak spawarka napierdala  :lol:

19 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2010-12-05 18:59:59)

Odp: Odbiło mi na stare lata:)

siemka ;] ja mam do opylenia kx250 sm w 2t '98 zarejestrowany (gdzieś tu są fotki [url]http://forum.supermoto.pl/topic14526-pokaz-swoj-pojazd-p6.html[/url] ) ale nie wszystkim odpowiada dwutakt ;] ja w mx jeździłem w 2t i dlatego taki pojazd zakupiłem ;] 60 kucy jak dla mnie dawało radę w mieście ;] ale jakbym miał coś polecać to szukaj w 4t ;] mniej wymagające sprzęty w jeździe i nie odczuwasz braku dołu ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

20 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-03-31 08:39:23)

Odp: Odbiło mi na stare lata:)

.

21

Odp: Odbiło mi na stare lata:)

Siemasz i podpowiem że opcja DRZety na początek jest najlepszym rozwiązaniem... nie zrazi Cie serwisowo, da Ci odsapnąć finansowo i na kolejny sezon dozbierać do czegoś mocniejszego... mówiłeś że nie jeździłeś tyle lat.
To przez pierwszy rok na DRZecie absolutnie nie odczujesz niedoboru mocy.
Polatasz sobie jeden sezon, poznasz ludzi i ich sprzęty a co najważniejsze sam będziesz umiał powiedzieć czego tak naprawdę chcesz.
Jedyna smutna dla Ciebie informacja musisz wyciągnąć ze skarpety jeszcze ze 2 tysie...

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

22

Odp: Odbiło mi na stare lata:)

Zimową porą i na święta obniżam cenę do 12.000. drz 400 sm 2005 Pozdrawiam

23

Odp: Odbiło mi na stare lata:)

Hmmm DRZ jest chyba najlepszym wyborem . Sam chce go kupic tylko , ze mam taki sam problem budzetowy .. mam 10 kafli , a zeby kupic cos w miare musial bym dorzucic jeszcze ze 2-3 ... i 2 sezony polatac DRZ-ta a wtedy cos moze mocniejszego , nie jezdzilem jeszcze nigdy drz wiec nie wiem jak z moca , ale robi swietne wrazenie i mysle , ze mnie nie zawiedzie;) .. ( szukam czegos 2005> i <15.000 KM )

24

Odp: Odbiło mi na stare lata:)

hmmm, ja bym chętnie sprzedał wam za 10000pln ale sam chcę kupić coś mocniejszego a za 12.000 i tak tracę bo na początku sezonu 2010 dałem za nią 13200pln, więc 12000 to chyba dobra cena za idealny stan i kilka rysek ;)

25

Odp: Odbiło mi na stare lata:)

hmmm, ja bym chętnie sprzedał wam za 10000pln ale sam chcę kupić coś mocniejszego a za 12.000 i tak tracę bo na początku sezonu 2010 dałem za nią 13200pln, więc 12000 to chyba dobra cena za idealny stan i kilka rysek wink

No wlasnie ;p i tak drugi moto musze opchnac w nowym sezonie , bo yz sie juz pozbylem :( xD , ale to dopiero polowa kasy na drz :/

26

Odp: Odbiło mi na stare lata:)

Ha....widzę że każdemu nowemu polecacie DRZ-tę ha...ha..ha...a ja sie nie dam i kupie Husqvarna 510 SM  no i co z tego ze drogo!! Za przyjemnośc trzeba płacic !! Pozdrawiam nowego kolege  :D

!!!   MAM WYJEBANE  !!!

27

Odp: Odbiło mi na stare lata:)

510tki chodzą teraz za śmieszne pieniądze. Widziałem sztuki 3 letnie ponizej 17 tysięcy...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

28

Odp: Odbiło mi na stare lata:)

Chyba na allegro te sztrucle wytrzepane  :cool:

!!!   MAM WYJEBANE  !!!

29

Odp: Odbiło mi na stare lata:)

Siema - ja mam do sprzedania smr 450 huske z 2009 r (?) albo 2008 ale napewno rejestracja z 2009. huska ma 44 h przebiegu, kupiona w polskim salonie. jeśli jesteś zainteresowany to wal na PW

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

30

Odp: Odbiło mi na stare lata:)

ja mam fmx mam 185 cm wzrostu i waże 90 kilo. Moto fajne, tylko ma jeden minus. Polatałem tydzień i brakuje mi mocy. Już kombinuję jak podkręcić koniki. Kilka patentów wykopałem w necie i może uda się podrobić na około 50 koników. zobaczymy co z tego wyjdzie. Waga fakt to jej duży minus. Pchałem już ją raz do Orlenu i utyrałem się okropnie. ogólnie spoko maszyna ja bym polecał. Pozdro

Honda FMX 650 2005r.