1

Temat: PIątka!!

Big Up z Torunia ,mam na imie wojtek obecnie posiadam suzuki sv650 ,którą popsułem pod koniec sezonu.

Historia taka że bardzo długo sie wachałem czy supermoto czy też nie.
było dużo za i przeciw ale skusiłem sie na V2, bo przyznam sie że mam słabość do tych silników.
Finał sezonu był taki ,że wjechałem w wyrwe w drodze tuż przed zakrętem(prędkość ok50-60km/h)=felga przód krzywa(do odratowania)
lagi pogięte, mam nadzieje że półka jest cała , kosmetyka itp.

Plan jest taki-naprawić SV,sprzedać,kupić supermoto

Pozdro

nto

2

Odp: PIątka!!

Siema. Najlepszy plan z wszystkich możliwych:)

3

Odp: PIątka!!

Cześć,
wykorzystując Twą słabość do V2 i popierając chęć posiadania SuperMoto powiem że mam do sprzedania KTM 950 SM  :lol:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4

Odp: PIątka!!

Witam

motoslide.com

5

Odp: PIątka!!

Podejrzewam ,że 950sm przekracza mój budżet :].
Bo w ogóle najlepsze co mnie spotkało dwa tygodnie po wypadku to utrata pracy......już drugi miesiąc siedze w domu i jest tragedia

I po co te studia i certyfikaty ?:]

nto

6

Odp: PIątka!!

toro napisał/a:

I po co te studia i certyfikaty ?:]



popieram popieram!!

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

7

Odp: PIątka!!

dokładnie;D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

8

Odp: PIątka!!

Siema  :)

Trzymaj się planu z tym SM a masz na to trochę czasu... cała zima przed Tobą :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

9

Odp: PIątka!!

ema

10 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-12-04 14:35:50)

Odp: PIątka!!

toro napisał/a:

I po co te studia i certyfikaty ?:]

Hehe przydac napewno sie przydadzą w swoim czasie , ale ja jako uczen klasy maturalnej poważnie zastanawiam sie nad studiami . Jedną decyzje już podjąłem napewno nie ide na dzienne ! Nie będe siedział kolejnych kilka lat na garnuszku rodziców . Z zawodu będe Technik mechanik jednak wątpie czy będe dokładnie w tym zawodzie pracował bo przez ostanie dwa lata troche sie zmieniło i nie wiem czy chce robić jako mechanik . Studia dobra sprawa jednak ja jestem mało cierpliwy i u mnie "już to już" nie za 5 lat, nie wybiegam tak daleko w przyszłość wiec jedyne studia jakie wchodzą w gre to te no, te coś z oczami .... hmmm ZAOCZNE Zaoczne tak hahah i to tylko wtedy gdy bedzie mnie na nie stać bo z moto napewo nie zrezygnuje . No ,a od maja/czerwca trzeba brać sie za robote  :D wiec szukam pracy jak by ktos miał jakies wolne stanowisko prezesa  :D

motoslide.com

11

Odp: PIątka!!

toro napisał/a:

I po co te studia i certyfikaty ?:]

Nie załamuj się! Studia i certyfikaty pozwoliły Tobie przewietrzyć łeb, i po chwilowym dołku coś wymyślisz. Najlepiej coś swojego.
Pozdrawiam, Gierwi

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: PIątka!!

Siema

13

Odp: PIątka!!

Siemasz, popieram kolegę Gierwi, najlepiej założyć jakiś swój interes, sam sobie będziesz szefem :D , a poza tym jak dobrze pokombinujesz i w dobrze trafisz, to i zarobki nie te co u kogoś. W końcu prezes to prezes :D
No chyba że studia Human, to wtedy troszkę kiszka :P

Suzi dr350s '93
Urzęduje na żywiecczyźnie ;)

14

Odp: PIątka!!

bartek18 napisał/a:

No chyba że studia Human, to wtedy troszkę kiszka

Zawsze można ksiegarnie otworzyć i męczyć ksiązki przy okazji jak ktoś lubi :D

motoslide.com

15

Odp: PIątka!!

WItam