16 Ostatnio edytowany przez Peka (2010-11-30 23:18:29)

Odp: Aprilia SXV550

hacker33 napisał/a:
mcienki napisał/a:

Oczywiście że się zgadzam! :D . Panowie, przecież wszyscy mamy tą swiadomośc jeżdżąc na wyczynowych sprzętach,że remonty są wpisane w ich eksploatację. Odnoszę wrażenie iż kolega który założył ten temat nie do końca zdaje sobie sprawę jakim sprzętem jest sxv-to typowo wyczynowy sprzęt i nie powinny tu padac pytania o podnóżki pasażera. Jeżeli kolega myśli o małej turystyce to raczej pegaso lub bmw gs 650/800/1200bedzie lepszą alternatywą. Peka, jeżeli  myślisz o trasach, nawet jesli  miałyby byc krótkie i jeszcze chcesz zabrac na grzbiet pasażerkę to niestety ale długo nie polatasz, bo nie ma nic gorszego jak stałe otwarcie przepustnicy i to jeszcze w dwie osoby. Musisz swój wybor jeszcze raz poważnie przemyślec.

mcienki nie poznaję Cię ;)

Mnie się wydaję, że kolega tak tylko pisze bo jeszcze nie jeździł SM. Przejedzie się taką SXV i podnóżki pójdą do kosza...tak samo kierunki, pstryczki elektryczki i rejestracja. O dziewczynie zapomni, pomyśli o karbonach i slickach. A jedyne słowo jakie będzie gościć na jego ustach to TERROR! :D

Wiem, że to sprzęt wyczynowy. Jestem również świadom turystyki na takim moto (na moim obecnym jest podobnie - zmiana biegów co 3 sec i moment koniec, jestem przezwyczajony do jazdy 90 km/h na trasie)
Doszedłem do wniosku, że potrzebuję czegoś bardziej ucywilizowanego, mniej dzikiego :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

17

Odp: Aprilia SXV550

Peka napisał/a:
hacker33 napisał/a:
mcienki napisał/a:

Oczywiście że się zgadzam! :D . Panowie, przecież wszyscy mamy tą swiadomośc jeżdżąc na wyczynowych sprzętach,że remonty są wpisane w ich eksploatację. Odnoszę wrażenie iż kolega który założył ten temat nie do końca zdaje sobie sprawę jakim sprzętem jest sxv-to typowo wyczynowy sprzęt i nie powinny tu padac pytania o podnóżki pasażera. Jeżeli kolega myśli o małej turystyce to raczej pegaso lub bmw gs 650/800/1200bedzie lepszą alternatywą. Peka, jeżeli  myślisz o trasach, nawet jesli  miałyby byc krótkie i jeszcze chcesz zabrac na grzbiet pasażerkę to niestety ale długo nie polatasz, bo nie ma nic gorszego jak stałe otwarcie przepustnicy i to jeszcze w dwie osoby. Musisz swój wybor jeszcze raz poważnie przemyślec.

mcienki nie poznaję Cię ;)

Mnie się wydaję, że kolega tak tylko pisze bo jeszcze nie jeździł SM. Przejedzie się taką SXV i podnóżki pójdą do kosza...tak samo kierunki, pstryczki elektryczki i rejestracja. O dziewczynie zapomni, pomyśli o karbonach i slickach. A jedyne słowo jakie będzie gościć na jego ustach to TERROR! :D

Wiem, że to sprzęt wyczynowy. Jestem również świadom turystyki na takim moto (na moim obecnym jest podobnie - zmiana biegów co 3 sec i moment koniec, jestem przezwyczajony do jazdy 90 km/h na trasie)
Doszedłem do wniosku, że potrzebuję czegoś bardziej ucywilizowanego, mniej dzikiego :)

:lol:  :lol:  :lol:  :lol: mniej dzikiego - 550 SXV  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

18

Odp: Aprilia SXV550

supermotox napisał/a:

:lol:  :lol:  :lol:  :lol: mniej dzikiego - 550 SXV  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

miałem na myśli INNY motocykl, nie  SVX550, nie wiem czy jest coś bardziej dzikiego od niej w tym segmencie :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

19

Odp: Aprilia SXV550

PEKA, krótko mówiąc wybrałeś najbardziej dzikie Supermoto z możliwych (seryjnych produkcji). Faktycznie SXV to pocisk, którego ogarnięcie chwilę zajmuje...wiem bo posiadałem. Tyczy się to również obsługi oraz kosztów eksploatacyjnych. Jeśli sprawa dotyczy ogólnego uroku bądź Egzotyki to Aprilia deklasuje konkurencję. Wiele wcześniejszych postów proponuje tobie kupno i próbę zmierzenia się z tym motocyklem, ja jednak odradzam. Jeśli mówimy o czymś bardziej cywilizowanym to KTM będzie idealny, może nie zwykła LC4 640/690 ale SMC 660 daje trochę więcej niż seria standardowych LC4.
Posiadam takiego na Sprzedaż, więc jak coś to wal jak w Dym...

SUPERMOTO 4Life

20

Odp: Aprilia SXV550

Filmik poniżej ładnie przedstawia możliwości SXV, do porównania z CR500.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=pglVLNZ3tJU&feature=grec_index[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

21

Odp: Aprilia SXV550

W mistrzostwach prostej supermoto napewno by sie sprawdziły .

motoslide.com

22

Odp: Aprilia SXV550

Majki46, poleciało PW. - najlepiej jak byśmy pogadali na gg: 64 55 254

Podsumowując zebrane przeze mnie informacje SXV 550 nie jest tym czego szukam.
Wszystkim dziękuje za pomoc - temat to zamknięcia.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS