12,541

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Gościu po głosie brzmiał na coś koło 40 lat. Ile można cisnąć na SM.
Po drugie nie wszyscy mogą pozwolić sobie na kilka motocykli, a sxv jako podstawowy do codziennej jazdy średnio się nadaje.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

12,542

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Jak się nie lata na SM po torze to jest najnormalniej w świecie nudne i cieszy tylko przez chwile. Więc pewnie o to chodziło.

12,543

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Koś lubi mieć moto zrobione pod siebie na tip top bo go to kręci,jak przestaje kręcić to kupuje inny a starego nie powiesi w ramce na ścianę.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

12,544

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

ŁukaszG napisał/a:

Koś lubi mieć moto zrobione pod siebie na tip top bo go to kręci,jak przestaje kręcić to kupuje inny a starego nie powiesi w ramce na ścianę.

I tu się zgodzę. Sam znam ludzi którzy kupują jakieś padaki, pakują w nie kupę pieniędzy aby doprowadzić do stanu używalności a potem jeszcze więcej aby zrobić z nich 'igłę'. Po dwóch miesiącach sprzęt leży w kącie zakurzony a oni szukają następnego pacjenta :) Oczywiście nie krytykuję bo każdy ma prawo robić to co go kręci najbardziej.

12,545

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ale te SXV są przepiękne, do tego ten dźwięk.  Gdybym nie był "nosaczem" i nie miał 690, to chyba bym się skusił =)

KTM 690 SMC

12,546

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Jaki ma wpływ na życie bycie "nosaczem"? brzmi fajnie ale nie wiem czy mam się śmiać bo masz taki dystans do swojego wielkiego nosa czy może jest to jakaś cecha charakteru?

12,547

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

MAĆKO napisał/a:

Jaki ma wpływ na życie bycie "nosaczem"? brzmi fajnie ale nie wiem czy mam się śmiać bo masz taki dystans do swojego wielkiego nosa czy może jest to jakaś cecha charakteru?

Za mało internetów...

Wbij się na pierwsze lepsze memy wszystko zrozumiesz :D

PBM

12,548

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

No i wszystko jasne. Dobre hehe:D
"Wskakuj matka, już napuszczone" mnie rozjebało:D

12,549

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Jesteś bogatszy o wiedzę. Niedawno ktoś się złapał na "horom curke" :)

WR250X -> Husaria 701

12,550

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Gdzie dostanę w dobrej monecie niebieski krótki błotnik do 570?

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

12,551

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Hejka , zna ktoś może to moto ?  [url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-smc-660-lc4-supermoto-CID5-IDqoqht.html[/url]
co myślicie ? mam kawałek po niego bo z Krakowa.

12,552

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Trochę śmiesznie dupa tak wysoko wygląda, ale poza tym chyba spoko. Obstawiam, że lampa nie będzie z przodu zbyt fajnie świecić, więc ona tylko wygląda.

KTM 690 SMC

12,553 Ostatnio edytowany przez juby (2017-11-29 21:19:51)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

tylko ta dodatkowa klamka hamulca świadczy o tym że ktoś lubił spooro gumować. Wlasciel ma moto od niedawna .Niemniej cena myślę atrakcyjna , na wypadek jakiś późniejszych kwiatków.. co myślicie o tym info z kompresją ?

12,554 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-11-27 03:45:02)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Z tak zamontowanym HB na 100% dobrze na tym kole nie ogarnia a przynajmniej nie korzysta z tego HB;) Inna sprawa kto się przejmuje tym że ktoś na kole lata SM, ja bym to brał za atut.
Co do kompresji to robocza w czasie pracy silnika sięga pewnie rzędu 11-12bar (nie pamiętam ile ma 660 i sprawdzać mi się nie chce) ale w manualu masz podane jak sprawdzić "poglądowo" żeby nie powiedzieć prowizorycznie na zimno i co najważniejsze kompką:P Weź tu chłopie ukop 12bar, podana jest w książce jakaś zaniżona wartość wcześniej obliczona dla kopania takiego układu i tyle.
5.5 kompresja ukopana to ok. Nawet przy rozruszniku masz zawsze podaną minimalnąwartość obrotów silnika nadaną przez rozrusznik aby pokazała się wartość minimalna z książki

12,555

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Były właściciel mojego motocykla od razu powiedział, że latał nim na kole, bo jak to ujął - tym sprzętem nie da się nie latać na kole.

KTM 690 SMC