12,496 Ostatnio edytowany przez Spidzior (2017-10-25 13:27:13)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Potwierdzam powyższe informacje. Cena była strasznie mała jak na 690.

A sprzęt forumowy jest ten

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-smc-690-08-CID5-IDnGL0s.html#2b850796c4[/url]

KTM 690 SMC

12,497

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

byłem blisko :D

drz y/sm 434

12,498

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Potwierdzam, też zwrócił wtedy moją uwagę.

12,499

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Potwierdziły się moje podejrzenia. Dzięki wielkie !

Kupie moto :)

12,500

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

a to juz eliminuje moto ?  moze jest kosa a wy siedzicie w domu pierdzicie w stołek i gdybacie jechac ogładac i tyle, nie trawie takich  gosci jak wy,  dzwonia bija piane  zamiast podjechac i obmacac  w realu.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

12,501

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ja bym chciał żeby ktoś do mnie zadzwonił chociaż :)

SMR 570 '01 ---> YZF 450 '07

12,502

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

niwy napisał/a:

Ja bym chciał żeby ktoś do mnie zadzwonił chociaż :)

Mogę do Ciebie zadzownić, nawet za chwilę. :P

#21, śnieg

12,503 Ostatnio edytowany przez niwy (2017-10-30 23:55:07)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

sorry poniosło mnie ;)

SMR 570 '01 ---> YZF 450 '07

12,504

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ale siara - po co wrzucasz swoje ogłoszenie w tym temacie?

Freeride 350

12,505

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Witam.
KTM wywołany tu parę postów wyżej, to strasznie tanie smc690 należy do mnie. Kupiłem je rzeczywiście za Przemyślem od handlarza i jeśli mogę tu to trochę przydługo napiszę o co chodzi z tym moto. Nie wyrwałem go za 14tys zł tak jak tu koledze gość oferował, wyszło mnie z transportem ok 15tys zł bo byłem u gościa parę razy. Szukałem sprzęta długo i po oglądnięciu kilku "sztuk" doszedłem do wniosku że zamiast kupować moto które może się nie rozleci za 20tys zł, kupie moto tanio , które może się rozleci ale wtedy go zrobię dla siebie i będę wiedział co mam. Miał być przeznaczony wyłącznie na tor, nie jeżdżę po ulicy a dokumenty miały być w sumie tylko do potwierdzenia legalności moto. Dlatego długo nie był przerejestrowany na mnie, stąd na zdjęciach jeszcze rejestracja RPR. Wystawiam też w ogłoszeniu kombinezon i slick torowy przewidziany do tego KTM, także to nie pusta gadka. I w tym momencie trafiam na to ogłoszenie za Przemyślem. Sztuka była wizualnie super, technicznie z problemami i papiery do wyprostowania bo miało skorodowane 2 cyfry VIN ale 100% legalne i tanie. Na ten moment moto jest zarejestrowane na mnie, zrobione problemy z elektryką (uwalony regulator i pordzewiałe styki), łożyska główki ramy. Wsadziłem w nie prawie 2tys a za 16tys jest do zabrania. Jest nadany nowy numer VIN, stąd też niska cena. Jeśli ktoś z tego forum dzwonił do mnie, był poważnie zainteresowany i chciał przyjechać oglądać, potwierdzi że od razu mówiłem o tym że jest taka historia z tym numerem i cena jest bardzo elastyczna. Ot cała historia niskiej ceny. Pozdrawiam

12,506

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

[url]http://allegro.pl/ktm-640-lc4-supermoto-i7019537974.html[/url]

Powie mi ktoś czym tak naprawdę podyktowany jest rabat za odpalenie z kickstartera? Za cholerę nie rozumiem... Gdyby to była yzf, ok, zrozumialbym... Ale tutaj? Przecież to pali jak motorynka.. Noooo może jawa 250..

12,507

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

wystarczy, że coś w systemie dekompresacji jest nie do końca halo, a do tego kierownik będzie ważył 55kg, to powodzenia w odpaleniu :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

12,508

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

@levis, jeśli się mylę to mnie popraw ale choćbym skakał po starterze(ważąc 85kg) to kompresji bez ręcznego deko i tak nie dam rady przełamać?

12,509

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

mylisz się ;)
U mnie nie ma ręcznego a palić trzeba. Techniki trzeba nie siły ;)

SMR 570 '01 ---> YZF 450 '07

12,510

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Karolo napisał/a:

[url]http://allegro.pl/ktm-640-lc4-supermoto-i7019537974.html[/url]

Powie mi ktoś czym tak naprawdę podyktowany jest rabat za odpalenie z kickstartera?

Wiesz, taki chwyt marketingowy, że silnik ma dobrą kompresję i inne takie głupotki ;)

EXC 525 in progress