1 Ostatnio edytowany przez SUPERMOTO (2010-11-20 20:19:51)

Temat: Jakie ENDURO na pierwsze moto

Sorka Chłopaki wiem że to forum SM ale niektórzy z Was mieli bądź mają terenówki więc proszę o radę.
Mój Brat chce kupić Enduro, ma 28lat, ma prawko A i B ale nigdy nie miał moto, mieszka poza warszawą ma miejscówki do latania, ale czasami szosą też by chciał pojeździć, czyli ma być na legalu ze światłami(do zarejestrowania), nie zarabia wiele więc nie drogi w utrzymaniu kwota zakupu do 6000.
Był bym wdzięczny jak byście coś doradzili, ja myślałem o jakiejś 125-250 nie wyżyłowanej 4t ale nie mam pojęcia jaki

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

2

Odp: Jakie ENDURO na pierwsze moto

Mi jedyne co do głowy przychodzi za tą cene w 4t nie wysilone suzuki dr 350 , znajomy znajomego ma też honde xr 250 .

motoslide.com

3

Odp: Jakie ENDURO na pierwsze moto

Xt 600

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

4

Odp: Jakie ENDURO na pierwsze moto

Kawasaki KLX 250, Suzuki DR350.

5

Odp: Jakie ENDURO na pierwsze moto

xr 400,drz, drka,klx300

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

6 Ostatnio edytowany przez majki (2010-11-21 10:38:02)

Odp: Jakie ENDURO na pierwsze moto

super niania poleca XT600

pojeździ i zobaczy w którą strone chcę pójść- turystyka czy off to sprzeda duża nie tracąc /ani nie zyskując;)/

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

7

Odp: Jakie ENDURO na pierwsze moto

Majki to wyjątkowo rozsądna słowa... w cenie do 6000 tysi może w XT przebierać. Skoro nigdy nie jeździł, nie będzie w jednej chwili napierał na tory i hopy... XT mu wystarczy by poczuł błoto i zrozumiał co lubi.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

8

Odp: Jakie ENDURO na pierwsze moto

KLX 650c :P :D

Kawasaki Klx 650 c :D

9

Odp: Jakie ENDURO na pierwsze moto

CR 500  :P (10 znaków)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

10

Odp: Jakie ENDURO na pierwsze moto

dr350

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

11

Odp: Jakie ENDURO na pierwsze moto

TT600 ;] a jak na tor to 125 albo 250 w 2t ja mam kx 250 '98 i zanim latałem w sm śmigałem tym po torze i uważam że bardzo dobry sprzęt ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

12

Odp: Jakie ENDURO na pierwsze moto

Moim skormnym zdaniem DR 350, poczciwy sprzet, tani w utrzymaniu, ale ciezko znalezc za dobre pieniadze ,, dobry" egzemplarz. Pozdro

Black RiDeR

13

Odp: Jakie ENDURO na pierwsze moto

jeżeli sprzęt by mógł być w 2 t to polecał bym mu dt 125 r  naprawdę niezawodny sprzęt i tani w utrzymaniu jak na pierwsze moto to spoko

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

14

Odp: Jakie ENDURO na pierwsze moto

A ja ci polecam, z resztą tak jak wielu poprzednich, dr 350. Mam go obecnie, i też jest to moje pierwsze moto. Wystarczająca moc, niska awaryjność i naprawdę dobry dostęp do częci.
Ceny części też niezbyt wysoki (patrz allegrgrgrrgo)
Spokojne do opanowania, a jak chcesz to potrafi nieźle po zapieprzać. Od razu odradza 2t, no może poza dt125, kx-y, cr-y i tym podobne to istna skarbonka:)

Suzi dr350s '93
Urzęduje na żywiecczyźnie ;)

15

Odp: Jakie ENDURO na pierwsze moto

jakbys mial wiecejn kasy to polecalbym ktm'a exc 250, ale przy takich funduszach dr'ka bedzie chyba najlepsza