1,411

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

przecież napisałem, że "zdecydowana większość" hehe ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,412

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

ja to rozkręciłem i to pewnie moja wina dlatego że coś komuś się nie podobało przepraszam was niemam nic do powiedzenia

1,413

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Słuchajcie, sprawa wygląda tak że mnie to po prostu wkurwia. Ogólnie było miło i nikt nikomu tutaj nie jechał, nie kłócił się z nikim, a odkąd chłopcy M wzięli sie za porządki ciągle są awantury. Bo skoro ktoś robi porządek to inni myślą że w imieniu Moderejterów tez mogą rugać za byle co. No i robi sie bagno.

Pierdolę to a jak będę chciał napisać kurrwa to będę to robił przez dwa RR, a huja będę własnie tak pisał - czyli nie gramatycznie żeby mi się w penisa nie zmienił.
Jak ktoś nie wie to to jest druga fatamorgana - polecam.
proszę powtarzać za mną: hój
ch*j ch*j ch*j ch*j :)  - nie, nie, nie, nie tak. Nie umiecie, hahaha

KATOLICKIE FORUM SM wita.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,414

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Popieram Brzozę.

Moderatorzy są i muszą być bo by forum upadło i doceniam ich pracę. Ale irytujące jest poprawianie wszystkich. Nie pisz 2 postów jeden za drugim, muj się pisze przez "ó".

Moderator przyjdzie i to poprawi albo i nie ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,415

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

spoko chłopek tylko tylko nie mam pojęcia dlaczego jest jeden wielki syf

1,416 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-01-20 22:20:24)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

bo tak jest fajnie , rozumiesz ? spokój jest nie dla nas , musi być zamieszanie , adrenalinka rozumiesz , czy dalej mam tłumaczyć ? musi być dużo postów i po miedyz nimi dużo kłotni , wtedy czujemy sie jak na moto w korku pomiedzy samochodami tu jeden sznurek tu drugi  tu poł metra miejsca tu przechodziedz , o ku*wa żółte zdąże ? musze i dale dzida , rozumiesz już ?

motoslide.com

1,417 Ostatnio edytowany przez daniken (2011-01-20 22:20:31)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

taki styl życia :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,418

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

nie mam pojęcia po co jest ten temat kogoś irytuje latanie na gumie i wyzywanie ludzi chyba temat jest jasny nie ważne czy to jest 2 czy 3 filmy mnie to nie interesuje ważne jest to żeby było coś o SM i chyba to jest k***a ważne niemam pojęcia po h*j się pociłeś i po huja się wypociłaś niemam źielonego pojęcia ale pojęcie mam jedno jak chcesz kupić SM nigdy nie wchodz na SUPERMOTO .PL stary właśnie zjebałeś swoją opinie niemam pojęcia dlaczego to zrobiłeś ale taka jest prawda dzięki pomogłeś mi na maxa hej

1,419 Ostatnio edytowany przez figiel (2011-01-20 22:25:25)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

peace  :D

[url]http://www.youtube.com/watch?v=sj88Iuma6BQ[/url]

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

1,420

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

jeszcze jedno chciał bym usłyszeć co mi odpisze moderator tego forum

1,421

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Sba82 napisał/a:

nie mam pojęcia po co jest ten temat kogoś irytuje latanie na gumie i wyzywanie ludzi chyba temat jest jasny nie ważne czy to jest 2 czy 3 filmy mnie to nie interesuje ważne jest to żeby było coś o SM i chyba to jest k***a ważne niemam pojęcia po h*j się pociłeś i po huja się wypociłaś niemam źielonego pojęcia ale pojęcie mam jedno jak chcesz kupić SM nigdy nie wchodz na SUPERMOTO .PL stary właśnie zjebałeś swoją opinie niemam pojęcia dlaczego to zrobiłeś ale taka jest prawda dzięki pomogłeś mi na maxa hej

Stary. Nikt do ciebie nie ma o nic pretensji. Moderator cię tylko upomniał. To nic złego ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,422

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Sba82 napewno źle zrozumiałeś , haha ja do wyzywania naprawde mam daleko :P zostań troche dłuzej a napewno poczujesz ten mikroklimat , poprostu nie można brac wszystkiego dosłownie , jesli wydaje Ci sie , ze coś pisałem serio i całkiem poważnie to ja Cie przepraszam i mówie , ze japowaznie nic nie pisałem i bardzo bym nie chciał , zeby sie zraził prze zemnie .
:)

motoslide.com

1,423

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

[url]http://www.youtube.com/watch?v=Bu_-IGCPETg[/url]

macie cos na rozluźnienie atmosfery !

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

1,424

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

mike napisał/a:

peace  :D

[url]http://www.youtube.com/watch?v=sj88Iuma6BQ[/url]


Piękne i takie prosto z serca :D

motoslide.com

1,425

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

patryk1533 napisał/a:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=Bu_-IGCPETg[/url]

macie cos na rozluźnienie atmosfery !

buahaha kuźwa padłem ahaha :D