1

Temat: przesiadka z DRZ400SM czy modzenie :)

witam

sezon 2010 przejezdzilem na DRZ400SM....
maszynka idealnie sie sprawuje, nic sie nie psuje, zalewam paliwo i jezdze :)
ale jak to wiadomo z czasem chce sie zmienic co nieco..

pytanie moje brzmi...
-czy lepiej pozostac przy DRZ i troche rzeczy pomodzic (airbox, wydech, jetkit itp)
-czy lepiej sprzedac i kupic inne supermoto ?

myslalem nad: Husqvarna SM610 , BMW G650X, Aprilia SXV5.5 lub jakiegos KTM.

Chcialbym troche wiecej mocy...
Jezdze motorem glownie do pracy + wycieczki kolo Krakowa... wiekszosc asfalt ale tereny rowniez sie zdarzaja. 
Na tor tez planuje sie wybrac w 2011 ale zadko ....

pytam glownie dlaetgo, bo kolega bedzie robil prawko i jest opcja ze jemu odsprzedam wtedy...

bede wdzieczny za jakies pomysly i info...

Huska 701 '17

2

Odp: przesiadka z DRZ400SM czy modzenie :)

Lepiej sprzedać  ;)  Modyfikacje o których mówisz to raczej zwykła kosmetyka... nie zamieni to DRZety w pocisk torowy.  ;)  ;) To w sposób znaczny nie poprawi osiągów poczciwej DRZety.

Tu masz temat jeszcze ciepły bo zakończony wczoraj  :D

[url]http://forum.supermoto.pl/topic16046-mody-w-drz.html[/url]

Moje zdanie poznasz czytając moje posty. Jeśli chcesz się dowiedzieć coś o eksploatacji mojej CRFy a latam już 2 sezon wal śmiało najlepiej na PW.
Tak naprawdę każdy tu będzie Ci radził inaczej... jedno jest pewne ze podchodząc rozsądnie do tematu... to utopiono pieniądze. No chyba że nie liczysz się z kasą i masz taka fanaberię. :lol:  :lol:

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

3

Odp: przesiadka z DRZ400SM czy modzenie :)

Jeżeli masz kogoś kto kupi od ręki twój sprzęt i nie za przysłowiowe śrubki to sprzedaj.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4

Odp: przesiadka z DRZ400SM czy modzenie :)

też bym sprzedał, ale narazie brak chętnych :(

ps. mam ten sam problem co Ty, brak mocy...

5

Odp: przesiadka z DRZ400SM czy modzenie :)

hehe chyba kazdy ma ten sam problem jezdzac przez kilka sezonow DRzeta... Brak mocy!

Black RiDeR

6

Odp: przesiadka z DRZ400SM czy modzenie :)

Na brak mocy polecam moje ogłoszenie

[url]http://otomoto.pl/ktm-lc-950-sm-M2202561.html[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: przesiadka z DRZ400SM czy modzenie :)

hehe, fajny ale krowiasty, ja preferuje coś w okolicach 110kg i czytając posty dukeSeby zaczynam poważnie się zastanawiać nad crf'ą ;)

8 Ostatnio edytowany przez fistach (2010-11-09 21:49:38)

Odp: przesiadka z DRZ400SM czy modzenie :)

gierwi napisał/a:

Na brak mocy polecam moje ogłoszenie

[url]http://otomoto.pl/ktm-lc-950-sm-M2202561.html[/url]

hehe :) zajebisty jest ... mialek okazje sie przejechac takim... rewelka.
Ale jedynie jako drugie Moto na dalsze traski...

Na miasto szukam cos ok 120kg i 60KM .... wsumie troche zaluje, ze kupilemw tym roku DRZ a niedorzucilem wiecej kasy i nie kupilem KTM SMC 690 ... byl w Tarnowie za 20tysi do wziecia...
Choc lubie bardzo DRZ i kazdemu polecam !! Ale gydby mial te 55 koni... nie oddalbym wtedy  :D

tabul napisał/a:

czytając posty dukeSeby zaczynam poważnie się zastanawiać nad crf'ą ;)

jest to dobra opcja  :)

choc wsumie Husqa SMR510 tez zapierdziela... bylem jedna ogladac przed DRZ, ale pozniej sie naczytalem o serwisowaniu itp.... i zrezygnowalem...

Huska 701 '17

9

Odp: przesiadka z DRZ400SM czy modzenie :)

widze,ze kazdy zmienia sprzet, ja jeszcze polatam przyszly sezon na deerzecie, chyba,ze sie trafi w dobrej cenie 690 smc :)

Black RiDeR