1

Temat: Siemanko

Siema jestem Łukasz mam 16 lat wiec prawka jeszcze nie mam interesuje sie motoryzacja i chce sobie kupic jakis sprzet sadze zeby kupic go w zime bo tanieja motory najlepiej 125 zarejestrowane na 50 lub cos w tym stylu:)Jesli ktos by pomogl mi poszukac to prosze pisac na gg 3252927. Z gory dzieki

2

Odp: Siemanko

Siemka  :)

Świeca jest w głowicy po to, żeby tłok po ciemku w zawory nie zajebał :P xD

3

Odp: Siemanko

Siema ;D

A nie lepiej skoro masz 16 lat zrobić prawko A1 (ja mam) i kupić legalnie 125 ? Jeżeli "pały" cię złapią na jakimś głupstwie na moto 125/50 to możesz mieć konkretnie prze*****e. Znam osoby które tak jeżdżą i nic się nie dzieje, no ale ....

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

4

Odp: Siemanko

ja np :p

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

5

Odp: Siemanko

siemanko ;] ja mam sm 250 na 125 i się nic nie dzieję ;] odpukać oczywiście ;] do sprzedania jak coś ;p

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

6

Odp: Siemanko

robocop napisał/a:

siemanko ;] ja mam sm 250 na 125 i się nic nie dzieję ;] odpukać oczywiście ;] do sprzedania jak coś ;p

Ty też masz nieźle namieszane ;) Ale masz z tyłu już dużą blachę. Panowie policjanci lubią się przyczepić do za szybko jadących piździków na małych blachach a potem ... ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

7

Odp: Siemanko

Siema

Śmiganie 125/50 etc. jest o.k do czasu pierwszego,nawet małego dzwona z  kimś,wtedy zaczynają się jaja ;)

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

8

Odp: Siemanko

dokładnie, do dużej blachy się tak nie czepiają ;] a u mnie zawsze silnik można na 125 wymienić i będzie git ;p

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology