1

Temat: Witam Wszystkich ! ;]

Witam społeczność SM :P  , mam na imię Rafał, jestem z okolic Zgorzelca. Na moto śmigam od 3 lat (NSR 125 >> YZ 125 >> i obecnie YZF 600), prawko na kat. A mam dopiero od roku  ;) , na przyszły sezon planuje zakup jakiegoś SM 250-600ccm, aktualnie chodzi mi po głowie Husky 610  :D no to by było na tyle <pjona>  :cool:

Świeca jest w głowicy po to, żeby tłok po ciemku w zawory nie zajebał :P xD

2

Odp: Witam Wszystkich ! ;]

Witam mam husqvarne 610 i powiem Ci że miałem duży problem z częściami jak teraz ją naprawiałem może to mój mechanik chociaż wątpię bo kiedyś jak robił mi kawasaki to praktycznie w tydzień sobie skompletował części a teraz miał wielki problem żeby zrobić to w 2 miesiące. Miałem kiedyś też ktm-a lc4 z 94r ale w enduro nic się nie psuł więc polecałbym Ci lc4 w sm niż huśkę taka moja rada :D

3

Odp: Witam Wszystkich ! ;]

Siema

motoslide.com

4

Odp: Witam Wszystkich ! ;]

tedi90 napisał/a:

Witam mam husqvarne 610 i powiem Ci że miałem duży problem z częściami jak teraz ją naprawiałem może to mój mechanik chociaż wątpię bo kiedyś jak robił mi kawasaki to praktycznie w tydzień sobie skompletował części a teraz miał wielki problem żeby zrobić to w 2 miesiące. Miałem kiedyś też ktm-a lc4 z 94r ale w enduro nic się nie psuł więc polecałbym Ci lc4 w sm niż huśkę taka moja rada :D

Wezmę to pod uwagę  ;)

Świeca jest w głowicy po to, żeby tłok po ciemku w zawory nie zajebał :P xD

5

Odp: Witam Wszystkich ! ;]

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

6

Odp: Witam Wszystkich ! ;]

Witaj

CRF 450 - SPRZEDAM

7

Odp: Witam Wszystkich ! ;]

siemanko ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

8

Odp: Witam Wszystkich ! ;]

Siemanko

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

9

Odp: Witam Wszystkich ! ;]

Witaj :)

Kawasaki Klx 650 c :D