1

Temat: lusterka na miasto

Ciao

Czy ktoś z was ma doczynienia z tymi lustrami?
Myślę czy da się je obrócić "do góry nogami"- oczywiście każda alternatywa będzie spoko i liczę, że coś mi polecicie.


Dziękuje


[url]http://moto.allegro.pl/lusterka-acerbis-elastyczne-exc-lc4-kx-wr-yz-rmz-i1252993407.html[/url]

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

2

Odp: lusterka na miasto

[url]http://allegro.pl/lusterka-okragle-metalowe-mocowane-w-kierownice-i1279101314.html[/url]    a moze takie

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

3

Odp: lusterka na miasto

pedrosa73 napisał/a:

[url]http://allegro.pl/lusterka-okragle-metalowe-mocowane-w-kierownice-i1279101314.html[/url]    a moze takie


Ja mam takie mocowane pod kierownicą i dają radę.

http://i214.photobucket.com/albums/cc48/gierwi/ogoszenie5.jpg

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4

Odp: lusterka na miasto

Dzięki
przed sekundą oglądałem- rozumiem, że to te wkręcane w kierownice? poszerzają trochę no nie?

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

5

Odp: lusterka na miasto

Gierwi to jest to samo co w linku od Pedrosa tylko przerobione czy coś całkiem innego, bo to opcja ideał takie lusterka pod kierą.

Chcę, chcę, chcę:)

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

6 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-10-27 22:40:53)

Odp: lusterka na miasto

To są chyba te same, tylko odkręciłem te dwa imbusy, wyjąłem kołki rozporowe do montowania w końcówkę kiery i zamiast na tych kołkach skręciłem na kierownicy po wewnętrznej stronie przełączników. Autobusowe lustra pewnie zapewniają lepszą widoczność, ale te wystarczą moim zdaniem.
Mogę je Tobie sprzedać razem z motocyklem :lol:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7 Ostatnio edytowany przez majki (2010-10-27 22:54:38)

Odp: lusterka na miasto

eee nie dzięki- mam już jeden motocykl w kartonie- nie wiem co miałbym robić z takim co jeździ;)

to znaczy, że to co trzymało bolce teraz jest doczepione bezpośrednio do kierownicy 22 i idealnie pasuje?

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

8

Odp: lusterka na miasto

Tak, kierownica to Fat Bar ale końcówki są tam 22 mm, tak że powinny pasować do każdej kierowncy stosowanej w Enduro czy Supermoto.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

9

Odp: lusterka na miasto

ja mam rowerowe pod kierą i też jest git.
Kilka gleb i cały czas całe:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10

Odp: lusterka na miasto

Potwierdzam!  :lol:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11

Odp: lusterka na miasto

sam myślałem nad takimi pod kierę  :rolleyes:
ale mam 2 pytania:
nie poprzestawiam ich kolanami ? mam jakieś takie dziwne odczucie...
widać w nich coś ?  :lol:  nie chodzi o rozmiar, ale o miejsce zamontowania. Na zewnątrz kiery to spoko, ale od spodu...  :rolleyes:

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

12 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-10-27 23:29:11)

Odp: lusterka na miasto

Raczek, na tym moim zdjęciu widzisz je przy pełnym skręcie i nie kolidują z niczym. Świetnie spisują się podczas filtrowania w korkach. Jeśli chodzi o widoczność to mi wystarcza. Co prawda mój plecak ma takie szerokie kieszenie boczne i one trochę zasłaniają, ale w połączeniu z zerknięciem przez ramię są naprawdę OK.
Ja na początku jeździłem z dwoma parami lusterek: pod kierą + oryginalne i po tygodniu czy jakoś tak te oryginały zdjąłem bo ciągle w nie patrzyłem. Trochę trzeba się przyzwyczaić do spuszczania wzroku trochę bardziej niż normalnie.
Jak nie będą Tobie pasować, to zawsze możesz mi je sprzedać za pół ceny :lol:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

13

Odp: lusterka na miasto

Ja bez lusterek jeżdżę :P i nie narzekam :D

Kawasaki Klx 650 c :D

14 Ostatnio edytowany przez hacker33 (2010-10-27 23:17:16)

Odp: lusterka na miasto

Raczek napisał/a:

sam myślałem nad takimi pod kierę  :rolleyes:
ale mam 2 pytania:
nie poprzestawiam ich kolanami ? mam jakieś takie dziwne odczucie...
widać w nich coś ?  :lol:  nie chodzi o rozmiar, ale o miejsce zamontowania. Na zewnątrz kiery to spoko, ale od spodu...  :rolleyes:

Moje jest bardzo malutkie i kolanami nie przestawiam - co najwyżej kciukiem.
Od dołu wszytko widać bardzo ładnie z tym, że moje jest malutkie i jest troszkę gorzej zwłaszcza na bliskie odległości:P

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

15

Odp: lusterka na miasto

to chyba się skuszę, w końcu cena nie jest taka złą jak za dwie sztuki...
bo "tradycyjne" strasznie psują linie motocykla  :/ 
dzięki za sugestie ;)

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON