16

Odp: DRZ400 gaźnik Mikuni usunięcie Pair Valve i Selenoid Valve

hacker33 napisał/a:

Taka jedna uwaga - każdy kto będzie chciał założyć tuningowe dysze zmuszony jest usunąć te rzeczy z naszej maszyny!

To jakie konkretnie te dysze zamówić?Skąd-na aleedrogo nic nie ma? Czytałem tematy o dyszach i mam mentlik w głowie?
Szukam trochę ,,mocy" hehe na zlot (zawsze dobre i to). Pozdrawiam

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

17

Odp: DRZ400 gaźnik Mikuni usunięcie Pair Valve i Selenoid Valve

ebay, sklepy uk i usa.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

18

Odp: DRZ400 gaźnik Mikuni usunięcie Pair Valve i Selenoid Valve

Gdybyś sie dowiedział jaki jest rozmiar danej dyszy to wystarczy iść do tokarza/ślusarza i on Ci ją rozwierci :)

Husqy SMR-R 450

19

Odp: DRZ400 gaźnik Mikuni usunięcie Pair Valve i Selenoid Valve

reupnie ktos zdjecia?

20

Odp: DRZ400 gaźnik Mikuni usunięcie Pair Valve i Selenoid Valve

witam
Panowie jakies zdjecia tego selenoidu i pair valve
bo tamtych wczesniejszych nie ma
pilne!!!

21

Odp: DRZ400 gaźnik Mikuni usunięcie Pair Valve i Selenoid Valve

foty wstawione

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

22

Odp: DRZ400 gaźnik Mikuni usunięcie Pair Valve i Selenoid Valve

Da rade odlączyć Selenoid Valve bez wyciągania gaźnika ?
Pair Valve zrobione.

nto

23

Odp: DRZ400 gaźnik Mikuni usunięcie Pair Valve i Selenoid Valve

Raczej tak.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

24

Odp: DRZ400 gaźnik Mikuni usunięcie Pair Valve i Selenoid Valve

Może się da ale po co sie męczyć ... Ja dzisiaj wywaliłem Pair Valve i Selenoid Valve - wprawdzie tak abym mógł to założyć - bo jakoś nie wiarę czuję w usunięcie tego ustrojstwa ;) (ale pewnie za ostrożny jestem ;) ).
Zastanowiła mnie jedna rurka w gaźniku (na fotce zaznaczyłem czerwoną strzałką)- to jakby odpowietrzenie komory pływakowej - to tak ma sobie dyndać luzem ? Niby jakis czas temu wyciągałem ten gaźnik  ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć- a dzisiaj jakoś wyciągnąłem i nie zwróciłem na to uwagi :( czy było gdzieś podczepione czy tez nie
http://p1.bikepics.com/2012%5C04%5C10%5Cbikepics-2381988-full.jpg

25 Ostatnio edytowany przez babel (2012-04-10 22:56:36)

Odp: DRZ400 gaźnik Mikuni usunięcie Pair Valve i Selenoid Valve

No dobra wychodzi że luzem - ciekawe ze to dziadostwo jest tylko w wersji na Europe montowane :( - na fotce mikuni bez Pair i Selenoida
[url]http://www.advrider.com/forums/showpost.php?p=18284475&postcount=13638[/url]

26

Odp: DRZ400 gaźnik Mikuni usunięcie Pair Valve i Selenoid Valve

tak te dynksa są tylko w wersji EU i AU.
dlatego też jak ktoś ma sianka za dużo może zamiast zalepiać dziury kupić sobie komorę pływakową i górną pokrywę gaźnika z wersji USA.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

27

Odp: DRZ400 gaźnik Mikuni usunięcie Pair Valve i Selenoid Valve

Zrobiłem pierwszy przelot po usunięciu tego dziadostwa i jakby lepiej ale cudów nie ma - nie wiem czy to subiektywne odczucie czy rzeczywistość (Najważniejsze że nie jest gorzej ;) ). Może trochę lepiej z gazu na gumę idzie - ale ja to d..a w tej kwestii jestem ;) jesli chodzi o umiejętności.
Nic w łykend więcej polatam to zobaczę

28

Odp: DRZ400 gaźnik Mikuni usunięcie Pair Valve i Selenoid Valve

Ostatni post 2012 ale cóż, zapytam, posiada ktoś jeszcze pełny zestaw zdjęć z tej operacji?

29

Odp: DRZ400 gaźnik Mikuni usunięcie Pair Valve i Selenoid Valve

Mam gdzieś na kompie.
Wstawiać w neta nie wiem czy mi się chce bo gdzie nie wstawie i tak zniknie.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

30

Odp: DRZ400 gaźnik Mikuni usunięcie Pair Valve i Selenoid Valve

Jeśli możesz to podeślij mi foty na maila: pawelsm17@gmail.com