1 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-10-23 19:01:52)

Temat: Nawigacja na supermoto.

Ktoś z was używa nawigacje na motocyklu , mozecie coś polecić ?
Odrazu mówie , że chętnie kupił bym jakiegoś wypasionego garmina który poprowadził by mnie i na asfalcie i w terenie i mogł bym sie pobawić w rajd dakar z punktami w terenie i roadbookiem , ale chodzi o kase  :D
Wystarczyła by zwykła nawigacja na asfalt ( jak by przy okazji była terenowa możliwosc nawigowania , czemu nie) , chodzi mi o to , żebym mogł łatwo i szybko wstukać Skierniewice > Warszawa Hard Rock or Pl Bankowy itd. :lol: .
Mam jakieś nawi w telefonie , ale nie dość  , że to bierze pieniadze co prawda małe , ale myśli to i myśli , ze ja już wole metodą prób i błedów gdzieś dojechać .
Czasami sie nawigacja na kierowniku by przydała , chodzby z tego względu , że nie mam czucia w pośladkach i plecach tak wiec trasy po Polsce nie sa mi straszne.

PS pamietam jak kiedyś kiedyś chyba w temacie Warszawskiego terroru ktoś wrzucał mapy z google  i tam były nałożone dane z jego gps ( jego trasa wykresy z prędkosciami) - ktoś mi powie "łocochodzi" ?

Pozdro Bartek

motoslide.com

2

Odp: Nawigacja na supermoto.

automapa w HD2 idealni działa i na asfalcie i na miekkim ;))

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

3

Odp: Nawigacja na supermoto.

Nie wiesz czy ta automapa bedzie latała na Szajsungu avili?

motoslide.com

4

Odp: Nawigacja na supermoto.

o ile stoi na WM minimum 6.1 to tak

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

5

Odp: Nawigacja na supermoto.

yyyyyyy :rolleyes: nie wiem co to jest ,ale pewnie na czymś takim nie stoi bo to jest przereklamowany telefon  :P  wziąłem go bo miałem go za złotówkę ,a dziewczyna w orange strasznie była przekonująca  :D

motoslide.com

6

Odp: Nawigacja na supermoto.

WM czyli windows mobile.

Ja mam omnie i jako gps sprawdza się raczej tragicznie (seryjne mapy) Dość powolny i musi wiele przestrzeni i bezchmurne niebo, żeby sygnał złapać (to w końcu telefon) ale w wielu sytuacjach już mi dupę uratował ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

7 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-10-23 20:10:05)

Odp: Nawigacja na supermoto.

No chyba jednak wolał bym coś niezależnego .
Może zwykłą samochodową nawi , zrobić jakies mocowanie , no i musiał bym gniazko zapalniczki zamocować na szczescie bez popielniczki bo nie pale :P


...aaa tylko czy kazda nawigacja ma możliwosc wrzucania tej trasy którą jechałem na  mape google czy gdzieś razem z wykresami mojej prędkosci , nie wiem dokłądnie o co w tym biega , ale moze ktos coś powie z czasem.

motoslide.com

8

Odp: Nawigacja na supermoto.

ja korzystam z nokii n97 + OVI mapy ;) naprawdę jak się wyznaczy trasę najkrótszą to jest to pięękna trasa dla SM'a  :lol:  :lol:

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

9

Odp: Nawigacja na supermoto.

To powinno być ok  :D

[url]http://trailtech.net/voyager.html[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10

Odp: Nawigacja na supermoto.

ja korzystam z noki 6680 + pestka gps noki i mapy tom toma dobrze prowadzą trasy są spoko a  najkrótsza jest połączeniem trasy trochę leśnej z asfaltem A i jest jeszcze możliwość włączenia opcji piechur ale na tamtym nie jeździłem :P

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

11

Odp: Nawigacja na supermoto.

ja używałem nokii z nawigacją i uchwytu rowerowego, ale wczoraj podczas kontaktu przedniego koła z asfaltem po gumowaniu gdzieś zagubiłem część uchwytu :( ale do spokojnej jazdy polecam ;)

12

Odp: Nawigacja na supermoto.

Raczek napisał/a:

ja korzystam z nokii n97 + OVI mapy ;) naprawdę jak się wyznaczy trasę najkrótszą to jest to pięękna trasa dla SM'a  :lol:  :lol:

HAHA Raczek twoja nokia to był zakup co?
Nie dość , ze do dzwonienia i inne funkcje współczesnych telefonów , to jeszce nawigacja . O tym , że twój telefon jest kamerą pokładowa na kasku już nie wspomne:P

motoslide.com

13

Odp: Nawigacja na supermoto.

Barteksm napisał/a:
Raczek napisał/a:

ja korzystam z nokii n97 + OVI mapy ;) naprawdę jak się wyznaczy trasę najkrótszą to jest to pięękna trasa dla SM'a  :lol:  :lol:

HAHA Raczek twoja nokia to był zakup co?
Nie dość , ze do dzwonienia i inne funkcje współczesnych telefonów , to jeszce nawigacja . O tym , że twój telefon jest kamerą pokładowa na kasku już nie wspomne:P

interes życia  :D  ostatnio jak byłem na moto w Czechach to służył na kierownicy dzielnie, ale  do czasu...  na wieczornej biesiadzie uczył się latać  :| Okazało się, że uszkodzona płyta główna i aparat, na szczęście na gwarancji nie pytali się o szczegóły  :cool:

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

14

Odp: Nawigacja na supermoto.

czyli jeszcze dodam
wierny przyjaciel

motoslide.com

15

Odp: Nawigacja na supermoto.

ja moge polecic MIO MOOV 200 PL - uzywam asfaltowo w aucie i terenowo na moto
kupisz poniezj 200 zł + karta pamieci z 8 gb

oprogramowanie to
-automapa - na asfalt , najdokladniesze. w obsludze lepszy tomtom ale pokrycie lepsze ma autoampa
-ozi explorer - w teren, mape wgrywasz jaka ci sie podoba - ja wgrywam zdjecia satelitarne z google maps, w paincie mozna jeszcze na pliku dorysowac trase albo w programiku zrobic trase lub waypointy
tylko ze jest z tym zabawy.